Miliony dawek Moderny zawieszone po odkryciu skażenia! Japońskie władze badają śmierć dwóch zaszczepionych mężczyzn

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Dwa japońskie regiony zawiesiły stosowanie niektórych szczepionek Moderna COVID-19 po tym, gdy zauważono kolejne przypadki skażenia. Ogłoszenie, nadeszło zaledwie dzień po tym, gdy japońskie ministerstwo zdrowia poinformowało, że bada śmierć dwóch mężczyzn, którzy otrzymali dawki z innych skażonych partii Moderny.

 

Prefektura Okinawa poinformowała, że ​​zawiesiła stosowanie szczepionek Moderna w głównym ośrodku szczepień w mieście Naha. Podobna decyzja została podjęta przez urzędników, w prefekturze Gunma, na północ od Tokio. Stosowanie szczepionek Moderna, zostało zupełnie wstrzymane w Okinawie, podczas gdy region Gunma zapowiada korzystanie z partii Moderna, które nie zostały dotknięte incydentem.

Zakażenie w Okinawie i Gunmie nastąpiło tuż po zawieszeniu 1,63 miliona dawek w całej Japonii. Przyczyną takiego stanu, jest śmierć dwóch mężczyzn w wieku 30 i 38 lat, którzy zmarli w sierpniu po przyjęciu drugiej dawki Moderny. Potwierdzono, że wstrzyknięto im jedną z trzech partii zawieszonych przez rząd w czwartek.

 

Japońskie ministerstwo zdrowia poinformowało, że bada przyczynę śmierci i nie wiadomo, czy istnieje związek przyczynowy ze szczepionką. Charakter cząstek znalezionych w fiolkach, które zostały wyprodukowane w Europie, nie jest jeszcze znany. Moderna i jej japoński dystrybutor Takeda w wspólnie bronią się przed oskarżeniami informując że:

„W tej chwili nie mamy żadnych dowodów na to, że zgony są spowodowane szczepionką Moderna COVID-19 i ważne jest przeprowadzenie formalnego dochodzenia w celu ustalenia, czy istnieje jakikolwiek związek. Fiolki zostały wysłane do wykwalifikowanego laboratorium do analizy, a wstępne wyniki będą dostępne na początku przyszłego tygodnia.”

Hiszpańska firma farmaceutyczna ROVI, odpowiedzialna za produkcję tej partii, w czwartkowym oświadczeniu przyznała, że bada przyczynę skażenia, a dawki były dystrybuowane tylko w Japonii. Przedstawiciele firmy przypuszczają, że problem mógł powstać na jednej z linii produkcyjnych. Zgodnie z najnowszymi informacjami, kolejny milion dawek został tymczasowo zawieszony, po tym gdy skażenie zostało zidentyfikowane w większej liczbie partii

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

a ile było milionów

a ile było milionów zanieczyszczonych w Polsce ? tylko u nas nikt nie bada niczego !

szpryce są zrobione z pomordowanych dzieci !

Abp Joseph Naumann ze stanu Kansas zdecydowanie wystąpił przeciwko przymusowi szczepień i szczepionkom powstałym z zaangażowaniem przemysłu aborcyjnego. – Katolicy mogą i powinni domagać się swoich praw sumienia i wolności religijnych w oparciu o autorytatywne nauczanie Kościoła zawarte w Katechizmie, papieskich i ekumenicznych dokumentach soborów, Kongregacji Nauki Wiary i innych źródłach – przekonuje amerykański hierarcha.

Abp Joseph Naumann dołączył do grona kilku hierarchów katolickich, którzy otwarcie sprzeciwiają się nie tylko przymusowi aplikowania szczepionek na COVID-19, ale przede wszystkim legitymizowaniu zbrodni aborcji poprzez zgodę na przyjmowanie preparatów powstałych lub badanych przy użyciu linii komórkowych abortowanych dzieci. W notatce prasowej przewodniczący komisji pro-life przy amerykańskim episkopacie wyraził przekonanie, że ludzie powinny mieć możliwość „dokonania rozsądnego wyboru” w sprawie szczepień.

Arcybiskup odniósł się do coraz większych nacisków rządu federalnego, który stawia miliony Amerykanów w obliczu utraty pracy z powodu sprzeciwu wobec akcji masowego „wyszczepiania” społeczeństwa. – Prawo naturalne wymaga od nas wszystkich uważnego rozróżniania dobra od zła w sumieniu oraz dążenia do dobra wspólnego. Społeczeństwu, które nie przestrzega praw sumienia, brakuje kluczowego elementu dobra wspólnego – wskazał abp Naumann. 

Ordynariusz archidiecezji Kansas City przypomniał przy tej okazji, że „fundamentalnym filarem etyki lekarskiej jest to, że przy podejmowaniu decyzji o interwencji medycznej powinna istnieć dobrowolna i świadoma zgoda oraz brak przymusu”. – Ponura rzeczywistość, w której żyjemy, w społeczeństwie, które uznaje zabicie nienarodzonego dziecka za prawo i pozwala na zbieranie komórek i narządów abortowanych dzieci dla zysku ekonomicznego, stwarza kontekst, w którym jednostka mogłaby rozsądnie zdecydować, aby nie dawać nawet pozoru pośredniej zachęty lub wsparcia dla kultury śmierci – napisał arcybiskup, komentując dokument Kongregacji Nauki Wiary z grudnia 2020 roku, w którym watykańscy urzędnicy stwierdzili, że przyjmowanie nieetycznych szczepionek jest „moralnie dopuszczalne”.

– Wybór, aby dać takie prorocze świadectwo wymaga również od jednostki podjęcia środków ostrożności, aby nie rozprzestrzeniać wirusa, podobnie jak osoby otrzymujące szczepionki są zobowiązane do zwracania się do firm farmaceutycznych i urzędników państwowych o dostarczenie szczepionek, które nie są moralnie skażone – podkreślił abp Joseph Naumann.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika ARTUR

Sytuacja jest prosta ,

Sytuacja jest prosta , automat na taśmie podał zbyt dużą dawkę toksyny do fiolki i dlatego ludzie zbyt szybko się wykończyli a to mają być małe dawki działające powoli aby nikt się nie zorientował o co chodzi . Szczury zabija się podobnie .

Portret użytkownika Wungiel

To jest bardzo ciekawy temat,

To jest bardzo ciekawy temat, bo wskazuje choćby, że w tym obozie nie ma spójności. Wyciągam popcorn i czekam, bo coś słychać jakby, że cała ta akcja "wakcynacji" niedługo rozbije się o mur rzeczywistości, że się tak wyrażę.

Sentimus experimurque, nos aeternos esse.

Strony

Skomentuj