Milioner wydał ponad 2 miliony dolarów, próbując przywrócić młodość swojemu ciału

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Multimilioner Brian Johnson wydał ponad 2 miliony dolarów, próbując się odmłodzić. 45-letni biznesmen zatrudnił zespół specjalistów medycznych, aby pomogli mu „mieć mózg, serce, płuca, wątrobę, nerki, ścięgna, zęby, skórę, włosy, pęcherz moczowy, penisa i odbytnicę 18-latka. 

 

 

Jak dotąd zespół Johnsona koncentrował się na tym, co przychodzi naturalnie - opracowaniu diety i reżimu ćwiczeń. Jeśli dobrze się odżywiasz, dobrze pijesz i regularnie ćwiczysz, poprawisz swoją ogólną kondycję, a może nawet więcej, jeśli wydałeś duże sumy na zespół, który pomoże ci trzymać się tego schematu. Johnson przestrzega diety wegańskiej o wartości 1977 kalorii, a nawet utrzymuje regularny harmonogram snu. Przyjmuje również szereg leków i suplementów. Jednocześnie monitoruje wszystko – od stanu swoich jelit i ilości tłuszczu w organizmie po nocne erekcje. Po przejrzeniu danych wprowadza się poprawki do jego schematu i leków.

 

Do tej pory Johnson twierdzi, że uzyskał dobre wyniki, poprawiając wskaźniki, takie jak ciśnienie krwi i pojemność płuc. 

„Moje najnowsze przedsięwzięcie, Project Blueprint, ma na celu zmierzenie wszystkich ponad 70 narządów w moim ciele, a następnie maksymalizację zmiany ilościowego wieku biologicznego każdego z nich” – pisze na swojej stronie internetowej. „Zmierzyliśmy ponad 15 narządów i zdobyłem 507 punktów za zmianę wieku. Mój wiek chronologiczny to 44 lata, zmierzony wiek biologiczny to 36 lat”.

Twierdzi, że jego GrimAge – wynik oparty na biomarkerach w DNA, który okazał się dobrym predyktorem choroby – wynosi 36. 

 

Od dawna wiemy, że dieta, ćwiczenia i starzenie się są ze sobą powiązane, więc nie jest niespodzianką, że zdrowy styl życia sprawił, że Johnson stał się zdrowszy i młodszy. Jak dotąd wygląda na to, że zapłacił za siłownię i dietę, a nie za mózg, serce, płuca, penisa i odbytnicę 18-latka.

 

Według lekarza medycyny regeneracyjnej zespołu, mogą rozważać terapię genową, chociaż nie podano żadnych szczegółowych informacji. Terapia genowa przyniosła obiecujące wyniki w odwracaniu oznak starzenia się u myszy, ale niektórzy naukowcy są sceptyczni, czy taka terapia mogłaby kiedyś zostać zastosowana u ludzi.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Nomen - Omen

Czy bez internetu i telefonu

Czy bez internetu i telefonu potrafimy żyć? Nawet jeśli taki scenariusz wydaje się komuś nieprawdopodobny, warto zadawać sobie takie "kontrolne" pytania. Co w obecnych czasach może oznaczać brak możliwości kontaktu drogą elektroniczną? Nie Masz z nikim kontaktu... oprócz ludzi że Swojego, najbliższego otoczenia: Na ilu z nich Możesz polegać... Ilu z nich Możesz zaufać... Z iloma z nich Czujesz się naprawdę dobrze?

Portret użytkownika heniek1

w waszych postach tylko

w waszych postach tylko zawiść i oskarżanie o nieuczciwość i głupotę

endymion gościowi nawet seksu analnego zazdrości (postaraj się na pewno coś sobie zorganizujesz - homoseksualisci pasywni nie chorują na raka prostaty - przemyśl to)

ja do tego podchodzę tak
gościu ma środki i chęć
jakoś trzeba zaczac
Nicolas Cugnot też coś rozpoczął i trwało to 250 lat zanim osiągnęło przyzwoity poziom techniczny

niech gościu robi, testuje może coś osiagnie
dieta roslinna + zdrowy tryb życia na pewno temu nie przeszkodza

jeśli zespół który zatrudnił usystematyzuje dotychczasową wiedzę, a być może nawet coś nowego dorzuci co pozwoli takiemu szarakowi jak ja dłużej o 10 lat bzykać i jeździć na nartach to ja jestem za

te dwa miliony to wydaje się być śmieszna sumą. żeby coś w tej materii osiągnąć ja bym optował za 100 mld USD a i tak sądzę że to mało żeby coś radykalnie zmienić bo sądzę że potrzebne są badania podstawowe na poziomie molekularno/kwantowym albo jeszcze huj wie co

czy wyniki będą rozpowszechnione ?
hmmm
przed kolonizacja przynajmniej układu słonecznego - nie sądzę - po prostu miejsca nie starczy

ale te 10 lat dodatkowo w dobrej kondycji psychofizycznej to już by było cos

endymion pogadaj z magistrem on cie puknie w kakao a i grzechu nie będzie bo w trakcie będziecie się jesusa modlic

Portret użytkownika Hannto

Kiedyś kąpali się w krwi

Kiedyś kąpali się w krwi młodych dziewcząt i szukali kamienia filozoficznego, a dzisiaj narzucają na siebie diety i inne bzdety. Kretynizm. Jak tak bardzo się nie chcą zestarzeć to proponuje cyborgizacje. Wyjdzie drogo i większość tego sprzętu jest eksperymentalna, ale przedłużą sobie życie o te 20 lat i się nie będą tak łatwo starzeć kiedy wymienią co się da na syntetyki. W innym wypadku to niech pogodzą się ze starzeniem bo może i to odwleką o 2-5 lat, ale od tego nie uciekną.

Portret użytkownika Endymion

Koleś jest milionerem, bo

Koleś jest milionerem, bo jego kochanek był miliarderem i przez niego zbankrutował o jedno "0". Po tym wziazku odbytnicę najtrudniej odbudować, a moim zdaniem wszystkie inne narządy są tylko przykrywką, aby za miliony dolarów odbudować odbyt, aby kolejnemu miliarderowi przedstawił się jako wieczna dziewica, niepokalana, nigdy w d.pę nie ru.chana ;)

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Oktopus

Cały czas podziwiam głupotę

Cały czas podziwiam głupotę ludzi którzy podziwiają milionerów i jeszcze wpychają im pieniądze do łap. Ci wszyscy aktorzy, piłkarze, modele itp. To darmozjady którzy w życiu tak naprawdę nic takiego wyjątkowego nie zrobili. Lekarz leczy ludzi i ratuje życie, nauczyciel uczy przyszłe pokolenia, piekarz piecze chleb aby było co jeść a co robi model, piłkarz czy aktor itp. To są wasze pieniądze na które ciężko pracujecie, zastanówcie się kto z wasze pieniądze dobrze żyje i się z was śmieje o politykach już nie wspomnę. Jeżeli nauczyciel zarabia mniej od policianta to taki system nazywamy państwem policyjnym a jeżeli piłkarz zarabia więcej od lekarza to taki system nazywamy degeneracją.

Portret użytkownika Endymion

Nie oglądałeś Hotel Paradise

Nie oglądałeś Hotel Paradise i Love Island, tam wszelkiej maści cwelebryci, influeserki, cichodajki, i skoksowani synusie na mamusi utrzymaniu, po tygodniu potrafili zbudować tratwę, gdyby to pokolenie w wychowie wsobnym tam utrzymać jako eksperyment, to za 200 lat by wynaleźli koło.. 

Dziewczyna złamie nogę, to w pięciu spuszczą się jej do odbytu.. bo może pomoże..

nastąpiła IDIOKRACJA, idioci promują debilizm, a debilowate pokolenie ma takie autorytety.. Tak Kardashianka ma tyłek jak stodołę, ale to stało się odne, hehe. Nie ważne kim jesteś i co wiesz, ale ważne, co masz i jak twoje zdjęcie po modyfikacji na Insta wygląda.. sztuczność! ale ludzie lubią kłamstwo, bo tak wygodniej.  Potem koleś napompowany zastrzykami z Syntholu idzie z botoksowaną Barbie do łóźka, z tego dzieci nie będzie normalnych.. 

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika seba1223

nie, to rynek ustala cenę,

nie, to rynek ustala cenę, zajecia w szkole nie przygotowują do tego by byc bogatym od dawna w pl jest system pruski, dzis moge w 30 sekund zdobyc za darmo wypracowanie na ocene i nawet je sprzedawac i na tym zarabiac, wiec po prostu wiekszosc ludzi sie nie rozwija z czasem i dlatego zostaja w tyle. a milioner jest nim dlatego ze inni mu placa za wartosc, przeciez pieniadze to wymiana wartoci, jakby byl debilem to by ich nie zarobil. chyba ze na debilstwie sie zarabia.

Portret użytkownika duck

dzis moge w 30 sekund zdobyc

dzis moge w 30 sekund zdobyc za darmo wypracowanie na ocene i nawet je sprzedawac i na tym zarabiac

Nie koniecznie. Jak jesteś przeklęty, to nawet jak coś wymyślisz, nikt tego nie zauważy. Simsy twojego pokroju nie zastanawiają się nad niczym innym poza tym co widzą oczyma i mogą dotknąć.

 

Strony

Skomentuj