Migranci znów szturmują Ceutę

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Fotomovimiento/CC BY-NC-ND 2.0

We wtorek wczesnym rankiem ponad 200 mężczyzn próbowało przedrzeć się przez ogrodzenie graniczne, które oddziela Maroko od hiszpańskiej Ceuty. Część z nich z powodzeniem przeszła na drugą stronę i liczy na deportację do Europy.

 

Do zdarzenia doszło około godziny 5:30 czasu lokalnego. Przynajmniej 200 migrantów wdrapało się na ogrodzenie wysokie na 6 metrów, wykończone drutem kolczastym. Agresorzy upatrzyli sobie fragment granicy, który nie jest objęty monitoringiem. Ponad 67 z nich przedostało się na drugą stronę, a 14 zostało pokaleczonych i zabrano ich do szpitala.

Migranci dosyć często szturmują granice Ceuty. Wiedzą, że gdy uda im się pokonać barierę to zostaną zabrani do Hiszpanii na terytorium Europy, gdzie będą mogli ubiegać się o azyl i żyć na koszt podatników. Po dotarciu do Hiszpanii bez większych problemów będą mogli pójść dalej, np. do Niemiec lub Francji.

Minister Spraw Zagranicznych Juan Ignacio Zoido powiadomił, że w pierwszym półroczu do Hiszpanii przybyło ponad 10 700 nielegalnych migrantów. 3 tysiące z nich przedarło się do tego kraju przez Ceutę i Melillę. Przez Hiszpanię przebiega jeden z kilku szlaków, które islamscy migranci chętnie wykorzystują, aby osiedlić się w Europie.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)Komentarze

Portret użytkownika Kimbur

Europejczycy zatracili

Europejczycy zatracili zdolność samoobrony. Nowoczesne techniki, superwojsko, straż graniczna, policja - a przestępcy (nielegalni migranci) wpychają się dziesiątkami tysięcy co tydzień do Unii jak nóż w masło!

Portret użytkownika Eva11

i jak ulomni ...nie widza,ze

i jak ulomni ...nie widza,ze wraz z imigrantami nadeszlo wieksze zniewolenie ...

w niemczech juz montuja technologie rozpoznawania twarzy ...zapewne za moment w angli 

program bedzie odczytywal nieprzyjazne systemowi mysli ...

ach co za pandemia obojetnosci i schizy ...

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Straszne. Lepiej niech każdy

Straszne. Lepiej niech każdy to czyta alby wiedzieć co wlezie do Polski, jeśli do władzy ponownie dorwie się ryży folksdojcz i jego kierowniczka makrela. A hitlerowcy tak czy siak zostaną zmuszeni przez masońskie elity do zrobienia kolejnego holokaustu więc każdy powinien wiedzieć i rozumieć jaki rodzaj dziczy będzie uciekał z hitlerowni. Te niemożliwie wręcz potworne pluskwy, o których poczytacie w linku, będą wiały z hitlerowni w każdym możliwym kierunku:

https://euroislam.pl/strefy-zamkniete-w-niemczech-rosna-w-sile/

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Skomentuj