Migranci zaczynają teraz islamizować Hiszpanię

Kategorie: 

Źródło: Internet

Włochy były dotychczas najbardziej atrakcyjnym krajem dla tzw. uchodźców z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. Przemytnicy z pewnością dorobili się ogromnej fortuny na nielegalnym przewożeniu ludzi z jednego kontynentu do drugiego. Ich działania były znacznie ułatwione dzięki działalności organizacji pozarządowych, które zabierały migrantów na pokłady statków tuż przy wybrzeżu Libii. Jednak sytuacja zaczyna ulegać zmianie.

 

W 2013 roku migranci masowo przedzierali się do Europy z Turcji przez Grecję. Gdy szlak został po części zamknięty, przemytnicy stali się bardziej aktywni na Morzu Śródziemnym. Migranci byli przewożeni na pontonach przez morze do Włoch. Jednak w ostatnim czasie poczyniono pewne kroki, aby powstrzymać tę inwazję. Niektóre organizacje pozarządowe przestały już sprowadzać ludzi po tym jak Libia zaczęła przeganiać statki i groziła, że zacznie do nich strzelać.

 

To właśnie to rzekomo kontrowersyjne rozwiązanie, które było wielokrotnie proponowane przez niektórych polityków w Europie sprawiło, że liczba migrantów przekraczająca Morze Śródziemne spadła drastycznie. Jednocześnie odnotowano mniejsze ilości zgonów na morzu.

 

Jednak ostatnio zaobserwowano wzmożoną aktywność na trzecim szlaku, który prowadzi z Maroko do Hiszpanii. Tamtejsza straż przybrzeżna twierdzi, że w ciągu jednej doby uratowała ostatnio niemal 600 ludzi, którzy przemierzali Cieśninę Gibraltarską na 15 niewielkich drewnianych łodziach - większość z nich to oczywiście młodzi mężczyźni. Jeszcze wcześniej do hiszpańskiego wybrzeża w ciągu 24 godzin przybyło około 1300 migrantów.

 

Jak dotąd, w 2017 roku około 9,3 tysiąca ludzi nielegalnie przedostało się do Hiszpanii przez morze. Kolejne 3,5 tysiąca migrantów osiągnęło swój cel przedzierając się do Ceuty i Melilli - dwóch hiszpańskich enklaw w Afryce Północnej, które graniczą z Marokiem. Należy uznać, że jest to dopiero początek kolejnych problemów z jakimi będzie się zmagała nieświadoma zagrożenia Hiszpania, a wraz z nią cała Europa. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Plan jest realizowany !!!

Plan cywilizacji hybrydalnej  jest realizowany !!! "Firma Google kierując się poprawnością polityczną osiągnęła szczyt absurdu i żenady, a jej działanie jest bulwersujące. Oczywiście na interwencję środowisk, które słowa „równość”, „tolerancja” i „różnorodność” nie możemy liczyć, ponieważ dyskryminacja dotyczy ludzi o białym kolorze skóry. Sytuacja jest tak absurdalna, że aż trudno w nią uwierzyć. Udowadnia ona jednak, że nie ma takiej bezczelności, do której nie posuną się liberalne środowiska, byle tylko móc realizować swoją propagandę.Okazuje się, że od pewnego czasu, wpisując w najpopularniejszą wyszukiwarkę internetową frazę „white couple” (biała para) ujrzymy sugerowane przez Google fotografie przedstawiające pary osób w bliskiej relacji: jedna z nich jest biała, a druga czarnoskóra. Trudno zakładać przypadek, gdyż nie jest to pojedyncze zdjęcie, a cała seria fotografii. Warto odnotować, że gdy przedrzemy się już przez gąszcz proponowanych przez wyszukiwarkę zdjęć, to pierwszą białoskórą parą, na jaką trafimy będzie… para homoseksualna.Oczywiście można powyżej opisaną sytuację lekceważyć zrzucając wszystko na karb wadliwie działającego kodu przeglądarki czy zabawny tzw. zbieg okoliczności. Ale wygląda to identycznie również w innych wariantach wyszukiwań. Wpisując w języku angielskim frazę „biała kobieta z dziećmi” naszym oczom ukażą się propozycje Google’a przedstawiające kobietę (owszem, białą) otoczoną wianuszkiem czarnoskórych dzieci; szukając „europejskich postaci historycznych” ujrzymy dzieła sztuki prezentujące całą plejadę afrykańskich księżniczek; „szczęśliwa biała amerykańska kobieta” jest – co prawda szczęśliwą – ale czarnoskórą, stereotypową wręcz Afroamerykanką z fryzurą afro na głowie; wyszukując „białych mężczyzn z białymi kobietami” również natrafimy na zdjęcia par przedstawiających całą gamę etnicznych miraży – biały mężczyzna z czarnoskórą kobietą, biały mężczyzna z Azjatką, białą kobieta z czarnoskórym mężczyzną.Przykładów jest sporo więcej, dlatego przypadek nie może być nawet brany pod uwagę w trakcie szukania odpowiedzi na pytanie „po co?”. A postawienie go jest niezwykle zasadne, ponieważ Google, największy gracz na rynku internetowym, ma wpływ na miliardy ludzi na całym świecie.Czemu ma służyć ta szyta zbyt grubymi nićmi inżynieria społeczna ? http://www.pch24.pl/rasistowskie-metody-google--chca-nam-wmowic--ze-czarne-jest-biale--a-biale-czarne,53889,i.html#ixzz4qBJ0U6Gd

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika &

Trochę to wstyd jednocześnie,

Trochę to wstyd jednocześnie, że nasz kraj nie nadaje się do zamieszkania dla niektórych ludzi.

Cóż, szkoda, że Europa idzie w tym kierunku, oni to wszystko mieli, dobrobyt, jakość życia, może stali się zblazowani, a może jest jakiś plan. Jak myślicie, jak szybko wyprą białą rasę z Europy zachodniej?

Skomentuj