Mieszkanka Armenii płacze kryształowymi łzami. Lekarze są zdumieni

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Zwykle ludzie płaczą łzami, ale młoda Ormianka ma poważny problem ,o płacze kryształami, co jest bardzo bolesne. Lekarze widząc to przeważnie są zszokowani. Jeden z nich kazał jej nawet wyjść z gabinetu twierdząc, że zmyśla swój stan.

 

Ten niezwykły przypadek wymagał jakiegokolwiek racjonalnego wytłumaczenia dlatego według okulistów z Armenii, 22-letnia Satenik Kazaryan, zaczęła płakać kryształami z powodu procesu zapalnego. Uznano, że krystalizacja łez ma związek z zaburzeniami metabolizmu.

Rodzina Satenik twierdzi, że gdy dziewczyna usunęła sobie z oka pierwszy kryształ, wszyscy myśleli, że do oka wpadło jej szkło. Gdy jasne stało się, że to jej ciało wytwarza kryształy zamiast łez, zebrano kilka z nich i oddano do analiz naujowców.

Przypadkiem Satenik Kazaryan zainteresowało się już też ormiańskie Ministerstwo Zdrowia. Urząd ten planuje stworzyć radę lekarzy, która określi dalszy program leczenia dziewczyny.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Medium

Admin napisał: 

Admin napisał: 

Gdy jasne stało się, że to jej ciało wytwarza kryształy zamiast łez, zebrano kilka z nich i oddano do analiz naujowców.

  1. Wreszcie admin potraktował naukowców literówką Biggrin
  2. Uważam, że bez wyników analiz artykuł jest jak bez nóg. Proponuję prześledzić efekty badań i donieść na ZnZ Smile
Portret użytkownika Dzasta

Bardzo mozliwe. Swojego czasu

Bardzo mozliwe. Swojego czasu mialam tak zaawansowane zapalenie w zebie, ze skrystalizowala mi sie tkanka. Moja stomatolog otwarcie powiedziala, ze to typowo ksiazkowy przypadek i nigdy nie miala z takim czyms do czynienia, takze wszysto jest mozliwe. 

Skomentuj