Mieszkaniec Ukrainy przyjął 27 dawek szczepionki na COVID-19

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Aleksiej Oleksiy został zaszczepiony przeciwko koronawirusowi 27 razy. Zostało to ogłoszone podczas spotkania sprzętowego w Radzie Miejskiej Sumy przez szefową wydziału zdrowia Olenę Chumachenko. W wywiadzie dla telewizji Siegodnia, powiedział że zrobił to w imię popularności. Na dowód pokazał dane o szczepieniach w systemie Helsi.

Lekarze zwracają uwagę, że mężczyzna był szczepiony w ośrodkach szczepień, gdzie nie zawsze jest czas na sprawdzenie danych o pacjentach. Jeśli wierzyć jego słowom, pewnego dnia udało mu się przyjąć aż 5 dawek szczepionki. O zdeterminowanym mieszkańcu Ukrainy, zrobiło się głośno jeszcze pod koniec ubiegłego roku, kiedy to oświadczył, że przyjął 18 dawek szczepionki na COVID-19.

 

Mężczyzna twierdził wówczas, że zaszczepił się tak wiele razy, ponieważ lekarz rodzinny rzekomo obiecał, że po przyjęciu 20 dawek szczepionki wręczy mu bilet do sanatorium. Lekarz wszystkiemu zaprzecza i utrzymuje, że ​​nie zna takiego pacjenta. Istnieją jednak dowody na to, że rekordzista jest jego podopiecznym. Oleksiy twierdzi, że planuje zaszczepić się przynajmniej 30 razy.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika Ftaq

no cóż, idiotów nie sieją,

no cóż, idiotów nie sieją, sami się rodzą. Niech się zgłosi do mnie oddam mu swoje niewykorzystane! najlepiej jakby złożył wniosek do wszystkich producentów tego paskudztwa, żeby specjalnie dla niego wyprodukowali mieszankę wszystkich szczypawek w końskiej dawce takiej powiedzmy 05-1 l Smile po co ma się chłop męczyć i latać tyle razy!

Z a p r a s z a m - DobreFilmyTu i NewsyZwojny i Bacologia

 

 

Strony

Skomentuj