Mieszkanie córki Putina w Holandii wystawione na sprzedaż

Kategorie: 

Źródło: Сер 3-М / facebook.com

Zgodnie z doniesieniami lokalnej prasy, rezydencja Marii Putin na obrzeżach Hagi została wystawiona na sprzedaż. Córka prezydenta Rosji żyła ze swoim mężem w rezydencji na terenie miasta Voorschoten.

 

Według portalu nieruchomościowego, który opublikował zdjęcia posesji wystawionej na sprzedaż, jest ona warta około 2,9 miliona euro. Przestrzeń życiowa wydaje się być niedokończona i od dawna niezamieszkiwana, jednakże została częściowo umeblowana.

 

Córka Putina miała opuścić mieszkanie w lipcu 2014 roku. Wyprowadziła się z niego razem z narzeczonym w tygodniu katastrofy Boeinga 777 nad Donbasem, którą mieli spowodować rosyjscy separatyści.

 

Światowe media zrzuciły winę za katastrofę na Putina, a jako, że zginęło w niej ponad 190 obywateli Holandii burmistrz Hagi zaczął wzywać do wydalenia córki Putina z miasta. Nim udało mu się cokolwiek osiągnąć – sama opuściła teren jego kraju i porzuciła swoje włości.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor

Komentarze

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

OMG Co za agresja! I o co ta

OMG Co za agresja! I o co ta piana? Lecz się na nerwy, głowę i nogi - kurację zacznij od lewatywy i przestań pić wódę z piwem.

PS

Uciekła w kilka godzin po 1 wzmiance prasowej, bo 2 wzmianką to by był nekrolog. Niestety chorych z nienawiści świrów nie brakuje na tym podzielonym zantagonizowanym świecie. Wyobraź sobie (jeśli umiesz) ilu świrów reaguje na to zdjęcie tak samo jak ty tylko emocje mają odwrotnie ukierunkowane! Emocje zawsze są takie same, mają tylko dwa skrajne bieguny - i + coś jak z prądem. EMO dowalanie sobie albo komuś nic nie pomoże. Zamiast latać po biegunach tylko spokój spokój miłość miłość świadomość świadomość wytwarzają punkt skupienia 0 czyli moc.

Strony

Skomentuj