Mieszkańcy Wielkiej Brytanii zszokowani nietypowym zjawiskiem jakie powstało po superksiężycu

Kategorie: 

Źródło: twitter

Mieszkańcy Manchesteru mieli okazję zobaczyć niezwykłe zjawisko atmosferyczne - odwróconą tęczę. Smaczku dodaje fakt, że widziano je zaraz po superksiężycu i wiele osób łączyło oba zdarzenia.

 

Według publikacji w The Mirror, na niebie nad przemysłowym angielskim miastem pojawiła się odwrócona tęcza. Eksperci nazywają to łukiem okołozenitalnym. W górnych warstwach atmosfery, to zjawisko nie jest rzadkością. Jednak obserwowanie takiej odwróconej tęczy z powierzchni ziemi nie jest wcale takie częste.

Mieszkańcy Manchesteru przesłali oczywiście setki zdjęć tego zjawiska na strony popularnych serwisów społecznościowych. Wiele osób, które to widziały twierdzą, że odwrócona tęcza wyglądała złowieszczo i może być oznaką zbliżającego się "końca świata". Taka interpretacja może być wynikiem tego, że niezwykła tęcza pojawiła tuż po tajemniczym zaćmieniu "krwawego księżyca".

Jednak meteorolodzy szybko uspokoili zaniepokojonych zapewniając, że widok odwróconej tęczy to coś normalnego na dużych wysokościach. Zjawisko powstaje wtedy gdy dojdzie do połączenia szeregu sprzyjających warunków atmosferycznych. Efekt jest tworzony przez załamanie światła słonecznego na kryształkach lodu, które tworzą chmury typu Cirrus.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Fila

Normarne zjawisko halo na

Normarne zjawisko halo na chmurach typu Cirrus w połaczeniu ze smugami kondensacyjnymi. Jasne, że występuje w górnej troposferze ale widoczne jest z powierzchni ziemii. Podobnie jak zwykła tęcza nie widac jej tam gdzie powstaje a z dalszej odległości. Oczywiście zwolennicy teorii spiskowych i tanich sensacji dopatruja sie tu zwiazku przyczynowo-skutkowego z zacmieniem superksięzyca czy rzekomymi opryskami. Kolorowe halo istniało od dawien dawna i obserowali je ludzie zanim komu kolwiek przyśniło się yacie cudo jak samolot. Opisane jest i sfotografowanie w atlasach chmur liczącymi kilkadziesiąt lat.

Portret użytkownika N1KT

Wytłumaczy mi ktoś czemu

Wytłumaczy mi ktoś czemu każdy pierdoli o chemtrails jak nawiedzony, a o tym że w grzybach jest skażenia od Fukushimy i Czarnobyla 2460 razy ponad normę Bq nie mówi się NIC !
Sezon na grzyby więc smacznych grzybków życzę bo mają zaledwie 7400,000 Bq na 1 Kg - dane z roku 2014 a w tym roku z pewnością liczba się ta zwiększyła... Co nie rozumiesz co tu napisałem - to smutne - nie będę się produkował w wykłady więc dosadnie napiszę - zjesz to szybko umrzesz na zawał serca lub na raka/raki.
Umrzesz nie od razu ale za rok dwa trzy bo tak właśnie to działa...

Portret użytkownika Trujek

Jak ja lubie jak się puszycie

Jak ja lubie jak się puszycie na tym forum,jeśli ktoś nie wierzy w chemtrails to z góry jest "Opłacony" lub jest żydem,amerykaninem czy innym kolesiem. 
Ja powiem tylko tyle gdyby faktycznie do paliwa dodawano jakąś trującą substancję, to pierwsi chorowaliby paliwiarze tankujący maszyny. Oni mają bezpośredni kontakt z naftą lotniczą. Czasem zdarza się, że trochę się rozleje. I co wtedy? Ewakuacja portu? Nie. Po prostu bierze się wąż i pod nadzorem straży pożarnej zmywa kałużę do wewnętrznego systemu kanalizacji. Co z pracownikami płytowymi? Padaliby jak muchy, gdyby ich owiał "chuch" z silnika pracującego na jałowym zakresie mocy. Każdy samolot pasażerski ma tzw. APU, jest to mały generator produkujący energię i dostarczający sprężonego powietrza. On również jest zasilany tym paliwem, które jest w zbiornikach. Spaliny wydmuchiwane są zwykle "spod ogona" Samolot stojący powiedzmy 30 minut wytrułby samym APU całą obsługę płytową. Dalej padaliby technicy robiący przeglądy, a nawet kapitan, który musi podczas obchodu maszyny zajrzeć do silnika, a na jego elementach na pewno zostawałoby trochę tej tajemniczej trutki. 
I przyda wam się pożądnie przysiąść do książek od fizyki i przeczytać rozdział z optyki bo u was też to kuleje.

Portret użytkownika AMR1

Chemitrale rozprowadza sie w

Chemitrale rozprowadza sie w atmosferze dodatkowymi dyszami, z dodatkowych zbiorników.
 Do paliwa dodaje się różne toksyczne substancje w nanotechnologi i nie działaja one wprost na tankujących, dopiero okaże sie po latach jak to na nich zadziałało.
 
 

Portret użytkownika Trujek

To pokaż te "dysze" i

To pokaż te "dysze" i "dodatkowe zbiorniki" 
Jeśli nawet dodawaloby się do poaliwa jakąś nanotechnologie to nie przetrwa spalania przez silnik odrzutowy,poza tym już wam to tłumaczyłem i tak nawet z tą nanitechnologią to by zabijało ludzi natychmiast po kontakcie skoro to ma lecieć przez 11 km do ziemi i jeszcze się nie zneutralizowac po drodze. 
Swoją drogą to dziwnę,że akurat wtedy gdy pojawiają się smugi to już odczuwacie choroby i pościel wam śmierdzi "aluminium" jak to co by było w takiej smudze spadłoby na 2 końcu globu. 
Ostatnia rzecz niby te opryski są od 40 lat z nami to dlaczego nikt jeszcze nie odczuwa ich skutkow ? 

Portret użytkownika Foxtrot

Podaję harmonogram oprysków

Podaję harmonogram oprysków na najbliższe dni.
01.11.2015 godz. 3:00-6:00 koloidalny stront w ilości 1,2g/m3 pułap 6000-7500 m. Dwie eskadry TS-11. Rozpylanie w tzw. układzie "krata"
01.11.2015 godz. 14:00-23:00: Patogeny modyfikowane koloidalne WTA I S5WA1 w ilości 0,94 g/m3. Cztery eskadry C-130 Herkules. Rozpylanie liniowe na pułapie 8500m i w układzie "krata" na pułapie 8700m.
02.11.2015 godz. 5:00-18:00. Glin (aluminium) nanocząsteczkowy w ilości 1,98 g/m3 pułap 5100-5250m. Samoloty A-320 2szt. A-340- 2szt. Casa-2szt, RWD-5 - 1szt., Zlin 50LS- 2szt.
 
Uwaga: Loty planowane nad całą Polską !!!

Portret użytkownika AMR1

zjeżdżaj..   DOWODY Na

zjeżdżaj..
 
DOWODY
Na międzynarodowym sympozjum w Ghent, w Belgii Ghent (28-30 maj 2010), zebrani tam naukowcy oświadczyli, iż program geoinżynieryjny w zakresie rozpylania związków chemicznych do atmosfery jest już od lat w pełni operacyjny i ma on już swoją 60 letnią historię (link).
W naszym artykule „Zjawisko chemtrails nie jest teorią” opublikowaliśmy oficjalne raporty naukowców amerykańskich z roku 1997, opisujące w detalach technologie, zastosowanie i niskie koszty masowego rozpylania środków chemicznych do wyższych partii atmosfery. Naukowcy ci doradzali natychmiastowe wdrożenie tych technologii do walki z globalnym ociepleniem.
Angielski parlament, a dokładnie to jego „Komitet ds. Nauki i Technologii” sporządził podobne raporty, z tym że opisują one nie tyle plany co konkretnie podjęte już działania.
W sekcji 27 raportu czytamy:

Since 1977, cloud seeding and environmental techniques have been subject to international regulation. In 1977 countries agreed to the “Convention on the Prohibition of Military or Any Other Hostile Use of Environmental Modification Techniques” (ENMOD). The treaty, as well as forbidding the use of environmental modification techniques in hostile circumstances, supported the use of weather modification forpeaceful purposes. A re-confirmation of the ENMOD principles occurred at the Framework Convention on Climate Change (UNFCCC) and the 1992 Earth Summit in Rio de Janeiro.59 Dr Lee pointed out that most techniques covered by the ENMOD treaty were “quite speculative”—for example, causing earthquakes or tsunamis which was far beyond the capacity of current technology—but that cloud seeding was a technology that was often used.

Ściągnij raport: Report_HOC_221.pdf
Tylko powyższy tekst mówi już o będącej w częstym użyciu technologii „tworzenia chmur”!

Polecamy przeczytanie całego raportu, który nawet najbardziej zajadłym niedowiarkom nie pozostawia żadnego miejsca na zwątpienie. W swojej uchwale, ze względu na ogólnoświatowy zakres tego typu działań geoinżynieryjnych, ONZ nakazało angielskiemu parlamentowi zaprzestanie kontroli i prac nad tym tematem oraz pozostawienie tego w gestii ONZ.
Czego nam jeszcze trzeba ? Powyższy raport opisuje ze szczegółami zjawisko, które już od dłuższego czasu widzimy nad naszymi głowami. ONZ orzekło o wysokiej szkodliwości tych działań na środowisko biologiczne, więc w tym i na człowieka. Jesteśmy od dłuższego czasu truci. Nikt się nas nie pytał o zdanie i zgodę. Nikt nie przedstawił nam rzetelnych badań i analiz.
Czy nikogo nie obchodzi już nasze życie i zdrowie ? Nawet nas samych?
Nasz rząd nie mógł nie wiedzieć o tych działaniach. To przecież jego przedstawiciele dopiero co podpisali się pod ww. moratorium ONZ.
Powinniśmy zażądać przeprowadzenia jawnego dochodzenia w tej sprawie (pod nadzorem publicznym) oraz żądać ukarania winnych tej zbrodni.
Zdradzieccy politycy i kłamliwe media już wystarczająco długo nas oszukiwali. Dość tego!
Nie czekajmy aż będzie za późno!
Bardzo prosimy o przekazanie linka do tego artykułu do jak największej liczby znajomych!

Źródła:
http://foodfreedom.wordpress.com/2010/10/28/un-votes-to-ban-chemtrails/
http://coto2.wordpress.com/2010/07/28/case-orange-60-years-of-geoengineering-goes-into-hyperdrive-as-%E2%80%98plan-b%E2%80%99/
http://failinggracefully.com/?p=1168
Tańczący pajac i w dodatku z uśmiechem idioty...

Strony

Skomentuj