Mieszkańcy Sztokholmu otrzymali listy od zwolenników ISIS - mają przejść na islam, albo zginą

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
To co dzieje się obecnie w Szwecji jest wręcz nie do uwierzenia. Dżihadyści zachowują się tam tak jakby byli na Bliskim Wschodzie. Mieszkańcy kilku szwedzkich miast otrzymali specjalne ulotki, w których nakazano im dokonanie wyboru - mają przejść na islam, albo płacić podatki jako niewierni (dżizja). W przeciwnym wypadku zostaną ścięci.

 

Listy były rozsyłane po domach w kilku miastach, w tym również w stolicy Szwecji. Przypomnijmy, że zmuszanie ludności do takich rzeczy miało miejsce w Iraku i Syrii, gdy islamiści przejmowali kontrolę nad kolejnymi miastami i zaczęli terroryzować mieszkańców. Jest to więc bardzo niepokojące zjawisko, zwłaszcza że odbywa się to w Europie.

Źródło: Facebook

Ulotki zawierały flagi Państwa Islamskiego i grożono w nich, że jeśli niewierni w ciągu 3 dni nie zgodzą się przejść na islam bądź płacić podatku, zostaną zabici w ich własnych domach a policja nie zdoła ich uratować przed śmiercią.

 

Listy islamistów przeraziły tamtejsze społeczeństwo. Obecnie trwa dochodzenie w tej sprawie. Policja traktuje te groźby bardzo poważnie ale bierze również pod uwagę to, że ulotki mógł rozsyłać ktoś zupełnie inny, niekoniecznie związany z Państwem Islamskim. Mimo wszystko miejmy nadzieję, że nie dojdzie w najbliższym czasie do sytuacji, w której islamiści zaczną po prostu atakować "niewiernych" mieszkańców Szwecji.

 

 

Źródło: http://www.express.co.uk/news/world/626885/Islamic-State-ISIS-letters-Sweden-convert-Islam-decapitated-murder-jihadi-Syria

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

"W Danii coraz więcej

"W Danii coraz więcej przestępstw. Policjanci nie dają rady
Policja w Kopenhadze, gdzie przybywa najwięcej imigrantów odnotowuje wzrost przestępstw do tego stopnia, że na część wezwań nie może reagować. Od teraz policjanci mają pojawiać się tylko przy kradzieżach większych niż 100 tysięcy koron.

Przestępstw imigrantów jest już tak wiele, że policja w spokojnej Danii, nienawykła do terroru i agresji nie reaguje już na zgłoszenia. Policjanci mają tak dużo pracy, że od teraz mają zajmować się tylko kradzieżami większymi niż 100 tysięcy koron (60 tysięcy złotych). Dodatkowo policjanci żądają wyprowadzenia Gwardii Narodowej na ulice, wojsk złożonych z rezerwistów, powoływanych na potrzeby stanów wojny, terroru i klęsk żywiołowych. Ma to zapobiec chaosowi na ulicach i powstrzymać falę przemocy i bezprawia jaką przynieśli ze sobą Arabowie i Afrykańczycy.

W wewnętrznym liście przeznaczonym tylko dla policjantów, a ujawnionym przez prasę, Komenda Główna nakazała prowadzić śledztwa dotyczące kradzieży tylko powyżej 60 tysięcy złotych – 100 tysięcy koron, ponieważ policji jest zbyt mało i w obecnym stanie nie da się już opanować chaosu.

Jednocześnie, zniechęceni obecną sytuacją i stresującą pracą policjanci coraz chętniej odchodzą na wcześniejsze emerytury, a młodzi nie chcą zatrudniać się w tej pracy. Związki zawodowe żądają więcej pieniędzy i większego zatrudnienia, ale duńskie władze powoli reagują na zmieniającą się sytuację i podobnie jak w całej Europie – nie mają pomysłu na powstrzymanie imigracji.

I tak jest w rzeczywistości. Jak opowiada w wywiadzie dla najstarszego duńskiego dziennika „Berlingske” Torben Laustsen, programista z własnej firmy, który widział jak włamywacze okradają dom jego sąsiada, wyłamując okno łomem, a później wychodząc z wielkim workiem łupów, policja nie zareagowała. „Nie mamy patroli” – powiedzieli mu gdy zadzwonił. Włamywacze nawet nie kryli się ze swoim przestępstwem i po prostu odeszli z łupem, dosłownie workiem fantów niesionym na plecach. Laustsen podsumował to gorzkim dowcipem o policjantach:

Sytuacja szczególnie w krajach skandynawskich tak hojnie obdarowujących muzułmańskich imigrantów jest nieciekawa i nie będzie już lepsza. Zamieszki i chaos ogarną wkrótce całe miasta, za wyjątkiem najbardziej strzeżonych dzielnic bogatych polityków lewicy, którzy do tego doprowadzili.

Facet dzwoni na policję i mówi że ktoś się włamuje do jego domu. Policjant mówi mu, że nie ma samochodów żeby przyjechać. Facet się rozłącza i dzwoni jeszcze raz. „Zabiłem włamywacza” – mówi. „W takim razie przyjeżdżamy”. Gdy przyjeżdża policja, okazuje się, że jednak nikogo nie zabił. „Mówił Pan, że zabił Pan włamywacza!” – „A wy mówiliście że nie macie samochodu.”"

(http://www.monitor-polski.pl/list-otwarty-do-martina-schulza/comment-page-9/#comment-237304)

TO JEST TO UBOGACANIE PRZEZ PUSTYNNYCH NAZISTÓW "KULTURY EUROPY". "UBOGACANIE" AŻ WSZYSTKO TRAFI NA WŁASNOŚĆ W ŻYDOWSKIE SZPONY.... SZPONY BIBLIJNEJ BESTII zwanej JUDA(sz)IZM.....

Udanego (chocholego) tańca..... z okazji nowej TOTALNEJ ŻYDOWSKIEJ WOJNY w EUROPIE.....

Portret użytkownika robotwsłuzbiePolskiniepodległej

Widzę narastającą negatywną

Widzę narastającą negatywną narrację od oświeconych użytkowników forum pod adresem "mocherowych babć".
Ja szanuję tych staruchów- to przecież ludzie tak jak wy czy ja. Myślę ze mają prawo być wk*rwieni i widocznie rozumieją że media manipulują opinią publiczną. To w końcu ich mężowie walczyli o wolną Polskę więc więcej zrozumiania dla tych ludzi, bo dzięki nim żyjecie w oficjalnie wolnym kraju. Bardziej mnie złoszczą stareżydokomunistki bo nie ma w nich za grosz pokory, dodam że niektóre z tych starych wiedźm to satanistki.
AVE MARIA Smile haha

Portret użytkownika ?%0'7

Mam pytanie..skoro tym

Mam pytanie..skoro tym zjebanym podludziom(zabijającym za niewinność)tak bardzo nie pasują zasady współczesnej eU. bikini itp.=myśl,()to dlaczego atakują niewinnych? Przecież każdy wie gdzie znajduje się władza. I w którą stronę iść... To nie Kowalski decyduje o zasadach które panują w danym państwie, o nie
To jest prawdziwy teatrzyk, wbrew pozorom jest zło i dobro, nic poza tym i pomiędzy, ktoś kto zabija bez prawdziwego powodu,jest ZŁY,i nie ma wytłumaczenia kropka. I pamiętaj, jeżeli już się boisz tego ścierwa które próbuje straszyć, że podetnie Ci gardło, to przegrywasz,ps.W POLSCE TO NIE PRZEJDZIE!.zapraszamy i ostrzegamy.

Portret użytkownika berek

Przeczytaj list Pike'a do

Przeczytaj list Pike'a do Mazziniego, chyba 1871r.(Plan trzech WŚ) Pan Inżynier-magister pisze poniżej o tych ludziach. Więcej zrozumiesz kto i po co. Muzułmanie są narzędziem w rękach europejskich satanistów dla osiągnięcia z góry zaplanowanych celów. Problem/Reaction/Solution.

Amor Patriae Nostra Lex.

Portret użytkownika Menomeno

Może napiszę coś głupiego,

Może napiszę coś głupiego, ale moim zdaniem nadszedł już czas na to, żeby Polacy zaczęli tworzyć
własne obywatelsakie grupy wsparcia lokalnego. Mogę podpowiedzieć jak to zrobić.  Najlepiej i najprościej jest założyć organizację porzytku publicznego. W tym przypadku polecam utworzenie fundacji. Mniej ludzi do utworzenia. Stowarzyszenie to chyba 12-13 a fundacje może tworzyć fundator i przewodniczący. W statucie koniecznie zapisać wszystko co się wiąże z ochroną mienia i osób oraz granic państwa. To klepnąć u notariusza wraz z aktem założycielskim. Po kilku miesiącach możecie oficjalnie starać się o pieniądze z budżetu oraz wcześniej od sponsorów. Trzeba naświetlić włascicelom lokalnych marketów, że z Pólnocy i ze wschodu na wiosnę ruszy wataha islamu. Wojsko i marynarka będzie miało sporo kilometrów do uszczelnienia . Linia brzegowa, i granica z Ukrainą. Nie wykluczone, że po stronie Ukraińskiej Islam zakupi broń. Ten kraj jest w stanie wojny, a broń kupuje się tam jak kapustę w warzywniaku. Trzeba ich przekonać - właściceli sklepów, że za ich pieniądze można utworzyć patrole iobywatelskie uzbrojone w pały, paralizatory, broń gazową, bron kinetyczną, kamizelki, kaski,  noktowizory...dla bardziej myślących polecam kupna na fundację lub stowarzyszenie BRDma lub BWPa...taki wóz pancerny kosztuje 15-20.000 tys zł. wystarczą dwa, żeby na kołach roznieść tą śmierdząca kupę. Trzeba działać.

Portret użytkownika Zenek :)

Hail le, haila, hailo, hail

Hail le, haila, hailo, hail yude ?

czyli WIECZNIE ŻYWY NAZIZM (JUDAIZM)......
w kolejnej "PACYFISTYCZNEJ" odsłonie.....

"Psychotyczny plan ludobójstwa Białych – gwałćcie prawicowe kobiety i miejcie mieszane dzieci, mówi „francuski” lekarz

Żydowskie czasopismo we Francji publikuje artykuł „lekarza” wzywający do gwałcenia i wymuszonego zapładniania Białych nacjonalistycznych francuskich dziewcząt. To jest wojna, Biali mężczyźni i kobiety, i musicie się obudzić, bo sprawcy europejskiego ludobójstwa wykorzystają najpodlejsze metody."
(całość
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/psychotyczny-plan-ludobojstwa-bialych-gwalccie-prawicowe-kobiety-i-miejcie-mieszane-dzieci-mowi-francuski-lekarz-201... )

Imbecylom filonazistowskim podpowiem iż PODOBNE WEZWANIA żydowski politruk Stalina kierował do "żołnierzy armii czerwonej" jak ta szła WYZWALAĆ BERLIN.....

wtedy na topie było GWAŁĆCIE I MORDUJCIE NIEMIECKIE KOBIETY, NIECH TEN NARÓD NA ZAWSZE WYGINIE.......

Ale i tak pewnie to tylko CZUBEK ICH "MÓW MIŁOŚCI DO GOIM" bo takie "spontaniczne" wezwania się pojawiają przy okazji KAŻDEJ ŻYDOWSKIEJ DOMINACJI NAD GOIM.... PO KAŻDYM ICH PODBOJU NASTĘPUJE CZAS RZEZI I "ZADOWALANIA" SATANISTYCZNYCH BAŁWANÓW W ICH BLUŹNICACH.... ŻE SIĘ Z NICH RZEKI KRWI WYLEWAJĄ NA ZEWNĄTRZ.....

Tak wygląda "cywilizacja żydowska" w naturze, bez tej faryzeuszowskiej maski "cierpiętniczego hoolywoodzkiego żydka". Jak żydki mogą wreście UZEWNĘTRZNIĆ SWOJE "DUCHOWE" WNĘTRZE.

PS.
Ta odezwa powstała w związku z tym iż Front Narodowy we Francji zyskuje coraz większa popularność i się lokalna delegatura nazistowska boi iż Francuzi odzyskają Francję spod władania nią nazistowskiej, żydowskiej ośmiornicy.

Podobne w tonie nawoływania są i na polinowej ziemi. Tu też się WZYWA MOTŁOCH DO WOJOWANIA.... na razie z PISem i bliżej nieokreślonymi "nazistami". Łatką jaką prawdziwi naziści w ramach "łapaj złodzieja krzyczanego przez złodzieja" przypinają wszelkim antynazistowskim ruchom wokoło. Zwłaszcza tym ruchom jakim na sercu leży DOBRO POLSKI I POLAKÓW.....

Należy pamiętać o tym zwłaszcza teraz w czasach kiedy oderwana od żłoba nazistowska delegatura GŁOŚNO DOMAGA SIĘ WKROCZENIA DO POLSKI komturów z NATO, czy wzywa do DOKONYWANIA NA POLAKACH AKTÓW TERRORU (metro warszawskie, pasterki) by tymi kolejnymi aktami żydowskiego terroryzmu WYMÓC realizację ustawy 1066 O BRATNIEJ POMOCY W HITLERYŹMIE i zrobienia w Polsce "KRWAWEJ RZEZI GOJÓW" w ofierze demonowi z żydowskich bluźnic....

Portret użytkownika oi

Uchodźcy. Telewizyjny film

Uchodźcy. Telewizyjny film dokumentalny trochę stary bo z 2012 ale daje do myślenia odnośnie mechaniki tej wdrażanej zagłady białej cywilizacji. Niestety ukazuje też słabość i zakłamanie Europy potrzebującej taniej siły roboczej, a otrzymującej śmierdzącego Muhameda nieuka, który podstawówkę nie może ukończyć ale chodzi codziennie do meczetu bo tylko tam nie mówią mu prawdy o tym kim on jest. Film ukazuje też kim są ''biali'' przywódcy Francji, Szwecji ... to są żydzi. Tragedia. https://www.youtube.com/watch?v=hDackRHE7GE

Portret użytkownika Skoti

Wtf .... To ja w takim razie

Wtf .... To ja w takim razie zakladam panstwo chrzescijanskie i ruszam na innowiercow , jak w berlinie stworze patrole i bede kazal sciagac islamistkom chusty i kazal islamistom golic brody wpierniczac hamburgery... a na wakacje bede sobie autostrada migrowal do cieplych krajow... zrobmy to samo zobaczymy za kim stana nasi sludzy-nie wladcy bo rzad ma sluzyc krajowi polucja ma sluzyc krajowi my obywatele placimy im za to zeby czuc sie bezpiecznie i zyc godnie koniec kropka...

Portret użytkownika Xerxes

Wtedy to ciebie Szwedzi w

Wtedy to ciebie Szwedzi w imię poprawności politycznej ciebie wsadzą ... Bo jak od dawna wiemy, muzułmani są pod szczególną ochroną, czego nie są warci jak widać ochrony bo można po nich jeździć bezkarnie a powiedz coś złego na ciapaka to już mowa nienawiści itd ...

Portret użytkownika berek

Jeden Szwed, całkiem normalny

Jeden Szwed, całkiem normalny i trzeźwo myślący był u nas pod Narodowym na święto 11.11.2015. I powiedział żeśmy się w samą porę obudzili bo u nich to już 20 lat za późno. Moja żona jak go słuchała to miała łzy w oczach bo b.lubi Szwecję(tę dawną). Jakiś tydzień temu była znowu w Sztokholmie i powiedziała że nigdy tam już nie chce wracać. Szok kulturowy Sad Sobota, centrum Sztokholmu. Do zmroku na mieście sporo Szwedów, świąteczna atmosfera, drogo. Po 18.00 jak spod ziemi masowo wyłażą ciapate. Burki, hidżaby, zamaskowane ryje albo zarośnięte czarne Rumcajsy (sorki Rumcajs), czarni taksówkarze, arabska policja(!), biali jakoś tak znikają jak na komendę. Kaszpirowski nie jestem ale marnie im wróżę na wiosnę.

Amor Patriae Nostra Lex.

Portret użytkownika oort

Adminie sprawdź  proszę info

Adminie sprawdź  proszę info od wróbelków zza wielkiej wody jakoby jakiś barak miał przyjąć "uciekinierów" z Syrii w ilości 1MLN osobników (jak oni wejdą do tego baraku to już inna sprawa). Podpisano właśnie papierki w tej sprawie. 

Portret użytkownika volviak19

Witam, w Polsce towarzystwa z

Witam, w Polsce towarzystwa z Afryki i krajów Arabskich nie będzie, dlatego że Polsce się szykuje po cichu turecki najazd.
Najpierw knowania Turcja- Ukraina,Ukry już szykują dla turasów broń w Polsce, teraz się słyszy że Polska ma wydawać wizy Turkom.
A teraz tekst z raszyńskiej gazety „Kurier Raszyński”:
„Dn.12.11.2015 r.Urząd Gminy Raszyn odwiedził ambasador Turcji w Polsce pan Yosuf Ziya Ozcan.
Obowiązki gospodarza pełnił wójt Gminy Raszyn pan Andrzej Zaręba, wizyta trwała pół godz.
Wójt zapoznał gościa z osiągnięciami Gminy Raszyn i przedstawił jej walory turystyczne, na zakończenie wręczył ambasadorowi
album „Księga Cudów Polski”.
Są to trzecie odwiedziny w tym roku, po wizytach ambas. Wietnamu i Indii.
Na pewno świadczą (w/g dziennikarza) o rosnącej atrakcyjności naszej gminy”
Tak więc obywateli Wietnamu mamy już całe mnóstwo, Hindusów też sporo a teraz wójt Zaręba szykuje nam potop turecki,
dodam że wójt jest z Pis-u.

Strony

Skomentuj