Mieszkańcy Brazylii obserwowali upadek dużego nieznanego obiektu kosmicznego

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

KIlka dni temu, 19 marca mieszkańcy prowincji Belém w brazylijskim stanie Para, obserwowali wejście w ziemską atmosferę nieznanego obiektu kosmicznego. Co ciekawe, pod względem cech zewnętrznych obiekt jest podobny do tego, który był ostatnio obserwowany na niebie nad Jakucją.

Obiekt wszedł w gęste warstwy ziemskiej atmosfery pod kątem, który pozwolił mu przejść przez tą strefę w miarę bezproblemowo. Gdy mijał gęste warstwy stało się jasne, że nie był to jeden, ale kilka obiektów następujących po sobie, prawdopodobnie na skutek fragmentacji.

 

Naukowcy poinformowali, że przypuszczalnie może to być duży meteor, ale nie mogą udzielić ostatecznej odpowiedzi. Ogłoszono, że tożsamość obiektu nie została jeszcze ustalona i w tym celu naukowcy zbadają nagrania wideo wykonane przez naocznych świadków.

 

Belém to prowincja, miasto i port na północy Brazylii, stolica stanu Pará. Część aglomeracji mezoregionu Belém. Jest częścią ekonomicznego i statystycznego mikroregionu Belém. Populacja wynosi 1 393 399 osób.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Quark

No to akurat nie powinno

No to akurat nie powinno dziwić , że ten meteor jest podobny do tego na Rosją , widać weszliśmy jakiś czas temu w obszar "nawiedzony" przez kosmiczny gruz a jak wiadomo ziemia się obraca , więc raz "bęcnie" coś tu a raz tam...  nawet gdyby były one "zawieszone" nieruchomo w przestrzeni - bo krążymy wokół słońca z prędkością ok. 108.000 km/h . I może być tak , że to nie one na nas ale my na nie wpadamy !

Portret użytkownika ZakodowaneMatrixy

Kolejny wyznawca żydowskiej

Kolejny wyznawca żydowskiej sztuki straszenia ludzi ... Zaakceptuj rzeczywistość i zacznij żyć Moralnie a nie jak "oni" by chcieli. Kur...  Każdego wyznawcę Religi widzę jako Wytwór ludzkiej ułomności z naciskiem na problemy psychiczne, dla jednych "pasterzami" tego świata/stada jest telewizja i celebryci, druga politycy, jest też kult pieniądza i wyzysku, religia też służy do zgromadzania baranów do stada. Jest też wiele innych organizacji im człowiek jest mniej świadomy tym bardziej jest szczęśliwy i to widać. nieradzę się zagłębiać w ciemne zakamarki tego chorego świata który nazywa policję obrońcami chociaż jedyne co robią to karają obywateli a ci im jeszcze przyklaskują. Ta cywilizacja jest ślepa,płytka i pusta popadła w hipokryzję ludzie to tylko ludzie a bawią się w "Boga" teraz nawet pogoda zależy od tego jak mają ustawione maszyny...  Bez sensu się rozpisywać Pozdrawiam świadomych ludzi którzy rozumieją sens matrixa i jakich potrafi mieć rzesze zaprogramowanych obrońców 

Skomentuj