Mieszkańców Saksonii uradował pożar hotelu dla uchodźców

Kategorie: 

youtube.com
Pożar we wschodnich Niemczech, który wybuchł w schronisku dla imigrantów, został przyjęty z radością przez niektórych mieszkańców, zgromadzonych w tłumie gapiów. Ogień w mieście Bautzen zniszczył w niedzielę dach budynku dawnego hotelu, który zaadoptowano na potrzeby uchodźców, donosi BBC.

 

 

Policja twierdzi, że niektórzy mieszkańcy próbowali utrudniać pracę strażaków przy gaszenia pożaru. Stanislaw Tillich, premier Saksonii, nazywa działania obywateli przestępczymi. Przyczyna pożaru nie jest znana, ale śledztwo prowadzą najlepsi eksperci, którzy biorą pod uwagę akt ekstremizmu. Na szczęście obyło się bez ofiar.

 

Kilka dni temu, w innym saksońskim mieście Claußnitz zablokowano drogę autobusu, który przywiózł migrantów do przesiedlenia. Niemcy krzyczeli: „my – ludzie” – było to główne hasło pokojowe protestów z 1989 roku, które doprowadziły do upadku muru berlińskiego i zjednoczenia Niemiec.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika zniesmaczony

Tam gdzie ludzie interpretuja

Tam gdzie ludzie interpretuja zamysly Boga obojetnie w jakiej ksiedze zaczyna swe dzielo szatan i robi z ludzmi co chce ! w glowach tych ludzi jest poprostu islam ktory padl ofiara politykow nie dajacych sobie rade z ludzmi wyksztalconymi ,a takich ludzi jest zbyt wielu wsrud chrzescian, wiec najlepiej do kierowania masami nadawal sie koran.Zmodyfikowany koran prowadzi ludzi jak barany nie dajac w im zadej wolnosci zadajac cakowitego podporzadkowania sie i zgody w imie Boga na drakonskie kary za nieposluszenstwo.Ludzie chorzy na te chorobe sa dziecinnie latwo wprowadzani w blad - bo ci ludzie nie zadaja pytan bo im niewolno !Czy teraz wiadomo dlaczego to wlasnie islamu chce ta makrela ???

Portret użytkownika charis

" Gdy upadnie nieprzyjaciel

" Gdy upadnie nieprzyjaciel twój, nie ciesz się; i gdy się potknie, niech się nie raduje serce twoje " - Księga Przysłów Salomona 24:17 Biblia Warszawska
 
"  Jeśli łaknie twój nieprzyjaciel, nakarm go chlebem, a jeśli pragnie, napój go wodą, (22) bo wtedy węgle rozżarzone zgarniesz na jego głowę, a Pan ci odpłaci. " - Księga Przysłów Salomona 25:21-22 Biblia Warszawska ............ " Najmilsi! Nie mścijcie się sami, ale pozostawcie to gniewowi Bożemu, albowiem napisano: Pomsta do mnie należy, Ja odpłacę, mówi Pan. (20) Jeśli tedy łaknie nieprzyjaciel twój, nakarm go; jeśli pragnie, napój go; bo czyniąc to, węgle rozżarzone zgarniesz na jego głowę. (21) Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj " - list apostoła Pawła do Rzymian 12:19-21 Biblia Warszawska
 
" Miłość bliźniemu złego nie wyrządza" - list apostoła Pawła do Rzymian 13:10a Biblia Warszawska
 
,

Portret użytkownika And

Nie żebym był złośliwy,

Nie żebym był złośliwy, ale
Pisze się "twoje serce", nie "serce twoje". Najpierw jest osoba.
 
Dlaczego nie ma się radować? Bo szatan nie śpi i odda sprawiedliwemu tak samo?
Tak jak konstytucja musi być przestrzegana i gwarantuje człowiekowi pewne prawa tak samo Bóg szanuje ludzi sprawiedliwych, którzy jaśnieją widząc sprawiedliwość i będą jaśnieć jak gwiazdy w dniu sądu. Tak jest napisane.
 
Nie cieszę się że ktoś tam ginie w pożaże, ale oni sami bawili się ogniem bo są chujami więc z innej księgi przysłów:
Gdyby kózka nie skakała, to by nogi nie złamała. Można czytać z uśmiechem wiedząc, że ją ostrzeżono.

Portret użytkownika nn

Tak, tak mozna i powinno się

Tak, tak mozna i powinno się traktować innego człowieka. Ale co jak ten inny jest psychopata? / on nie uzna nigdy Twojego systemu wartości, a nawet wykorzysta ten system przeciwko Tobie... niestety pasozyt nie będzie stosował Twojego systemu wartości.

nn

Portret użytkownika S.N.69

No i proszę do czego

No i proszę do czego doprowadzili żydzi, nigdy nie mają dosyć próbują zdemontować europejską demokracje, niedość że zrujnowali polskę to teraz próbują to samo z europą. Chciwy i bezwzględny naród tak jak niemcy.

Skomentuj