Mieszkańców Czelabińska przeraził dziwny błysk na niebie

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

W nocy 3 marca mieszkańców Czelabińska przeraził jaskrawy błysk na niebie. O dziwnym zdarzeniu mówi wielu naocznych świadków. Jasne bladoniebieskie światło zostało zarejestrowane około godziny 1:30 czasu lokalnego. Wywołało ono niepokój u obywateli, którzy przebywali w regionach Leninski, Kalinin, Traktorozawodsky i Metalurgikal.

 

Ludzie, którzy zauważyli światła natychmiast opisali zjawisko w sieciach społecznościowych. Nieco później okazało się, że mieszkańcy przedmieść zwrócili uwagę na niezidentyfikowany obiekt świetlny nad Czelabińskiem. Nie towarzyszyły temu zjawisku jednak żadne słyszalne dźwięki.

 

Miejscowa ludność, mając na uwadze mocne doświadczenia z niedalekiej przeszłości jest zakłopotana i stara się znaleźć przyczynę tego, co się stało. Niektórzy tradycyjnie obwiniają UFO lub mówią o upadku meteorytu. Bardziej sceptyczni twierdzą, że doszło do jakiejś awarii i przerwania przewodów linii wysokiego napięcia, ale zdecydowana większość mieszkańców Czelabińska jest skłonna sądzić, że są to przejawy ostatniej zimowej burzy.

 

Ocena: 

Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika ono mat opeja

Powinni sie juz przyzwyczaic.

Powinni sie juz przyzwyczaic. Ktora to rocznica? I z hukiem! Zima Panie. Normalnie Prawdziwa Gwiazdka z Nieba. Nic tylko dawac sobie prezenty, degustujac okonia z przerebla.

PS A u Nas nie chce gwiazdka latac..........

PS2 Mozna przerobic ruskie Sojuzy zakopane w porosyjskich bazach, na naszym terenie. Rzad powinien sie tymi gwiazdkami zajac. Musk chcial kupic ale zobaczyl palec grzebalec Trzeba odtworzyc baze danych polskich patentow, skradzionych w ciagu ostatnich min stu lat. Gdzie jest polskie zloto? Zagrabion. Przez Niemcow. I Alintow? Ale np.;

PS3 Co ze zlotem, srebrem, platyna, molibdenem, tantalem etc.; z KGHM i z innych kopalni? Co sie dzieje z danymi poszukiwan slaskich zrodel surowcow naturalnych-strategicznych, zebranych za tow. Gierka.

PS To tylko wierzcholek küréwç&o zimnego lodowca

 

Skomentuj