Mierzeja Kurońska została pokryta "dywanem" z martwych chrząszczy

Kategorie: 

Zdjęcie: Andrzej Dąbrowski, mieszkaniec Zielenogradska

W Obwodzie kaliningradzkim doszło do ciekawego zjawiska. Plaże rezerwatu na Mierzei Kurońskiej zapełniły się ogromną ilością martwych chrząszczy. To dosyć nieprzyjemna niespodzianka dla wczasowiczów.

 

Warto zauważyć, że masowa śmierć chrząszczy następuje tam, jako kolejne tego typu zdarzenie. Wcześniej doszło już do podobnego incydentu ze stonka ziemniaczaną a niedawno bałtyckie plaże w tej okolicy pokryte były tonami śniętych ryb. Widok chrząszczy rozciągających się na dużej przestrzeni nie należy do przyjemnych, ale masowy charakter zjawiska nie pozwala tego zignorować.

Tak też uznali pracownicy parku narodowego, którzy zbadali dokładnie przyczyny masowej śmiertelności chrząszczy. Okazało się, ze winna jest pogoda. Najpierw było ciepło, co sprzyjało rozmnazaniu chrząszczy, a potem, gdy owady próbowały przelatywać na inne obszary zostały porwane przez wiatr i wyniesione na pełne morze, gdzie następnie podmuchy skierowały je ku tafli wody. Tam zwierzęta utopiły się a ich zwłoki po jakimś czasie zostały wyrzucone na brzeg.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika SSupras

Normalne zjawisko. Pierwsze

Normalne zjawisko. Pierwsze udokumentowane tego typu zjawiska z różnymi gatunkami zwierząt zdarzały się już w starożytności. Czy już wtedy ktoś wynajdywał broń biologiczną albo wytwarzał chemtrails? Biggrin
Do tego jeśli chodzi o chrabąszcze, to nikt, kto miał do czynienia z gradacjami tych owadów, nie powinien się dziwić ich masowym zgonom.
Ten artykuł więc to podwójna normalność i nie jest przejawem żadnych zmian na naszej planecie. Dziwne, że nie ukazał się na "tefałenie", bo tam właśnie pismaki specjalizują się w tego typu "sensacjach", które generalnie są naturalnym przyrodniczym zjawiskiem.

Portret użytkownika RAM

Testowana jest broń

Testowana jest broń energetyczna - infro-falowa powodująca natychmiastową śmierć obszarów mózgu odpowiedzialnych za funkcje życiowe. Poszczególne częstotliwości wpływają tylko na wybrany rodzaj istot żyjących.
NWO waha się w jaki sposób najbezpieczniej przeprowadzić depopulację.
 Wariantów jest wiele...

Strony

Skomentuj