Na miejscu katastrofy samolotu w Nepalu znaleziono 20 ciał

Kategorie: 

Źródło: Wikimedia Commons/Solundir/CC BY-SA 3.0

Na miejscu katastrofy samolotu w Nepalu znaleziono 20 ciał ofiar, powiedział w czwartek Deepak Ram, rzecznik lotniska Pokhara.

 


Obecnie trwa badanie przyczyn katastrofy. Na razie wiele nie można powiedzieć na ten temat. Na miejscu znaleziono 20 ciał. W miejsce katastrofy wysłano dwa śmigłowce, które mają przetransportować zwłoki do Banu i do Pokhary.


Mały samolot, należący do linii lotniczej Tara Airlines, zniknął w środę rano z radaru w górach Nepalu. Samolot wystartował z Pokhary i leciał do Jomsom. Według kanału 10 TV, na pokładzie samolotu było 23 ludzi (20 pasażerów, w tym dwoje dzieci i trzech członków załogi). Fragmenty maszyny znaleziono w zachodniej części Nepalu w rejonie Myagdi.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze