Miasto Wuhan pokrywa dym. Miejscowi sądzą, że pochodzi z krematoriów

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Straszne obraz z chińskiego Wuhana pokrytego smogiem nadały nowy impuls obawom, że liczba zgonów z powodu koronawirusa w Chinach jest znacznie wyższa niż ta oficjalnie podawana.

 

W sieci opublikowano film, jak Wuhan spowija tajemnicza mgła, która według lokalnych mieszkańców „nagle pojawiła się znikąd”. To bardzo dziwne, ponieważ cała produkcja w aglomeracji została wstrzymana.

 

Dziwne filmy przyczyniły się do obaw, że mgła jest tak naprawdę dymem, pochodzącym z krematoriów, które „palą przez całą dobę” ciała zmarłych ludzi z koronawirusem. Kilku chińskich obywateli podzieliło się swoimi obawami w mediach społecznościowych, sugerując, że liczba zgonów jest „niewyobrażalnie wysoka” w porównaniu z tym, co oficjalnie głoszą władze.

 

„Myślę, że koronawirus ma znacznie więcej infekcji i zgonów niż oficjalnie informowano. Gdy wstępne testy wykażą, że u pacjenta występuje choroba płuc, nie zawsze można wykonać test kwasu nukleinowego (NAT) wykrywający wirusy. Dlatego pacjent nie jest właściwie zdiagnozowany” -wyjaśnia Jieso Luo.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Dżony

Dziś zmarło ponad 250 osób.

Dziś zmarło ponad 250 osób. Dzienna liczba zgonów coraz większa, do tej pory po 50, 80 dziennie, ostatnio 100, teraz się rozpędza...W ciagu ostatnich 24h prawie 15000 nowych zarażeń wdg oficjalnych danych. Chciałbym poznać prawdziwe liczby, nie wiadomo juz w co wierzyć. Chyba wszyscy musimy stać się prepersami, bo jak w końcu coś pierdyknie to nie zdążymy nic zrobić :/

Portret użytkownika Słowianka

Swoją drogą koleś świetnie

Swoją drogą koleś świetnie pisał zanim mu się coś w głowę nie zrobiło po 911...

BTW. Wiem, że na 100% ktoś to zauważył, ale właśnie teraz zdałam sobie sprawę, że 911 to przecież numer alarmowy! Ale ryją mózgi Amerykańcom Biggrin

Sanktuarium mojej duszy stoi niewzruszone w świetle Bytu Bytów.

Portret użytkownika Słowianka

Jak zwykle pod ostatnim o

Jak zwykle pod ostatnim o sytuacji w Chinach.

Mam potwierdzoną informację, że płatności do Chn zostały wstrzymane. Deutche Bank, przez który robiliśmy przelew dla Chińskiego dostawcy, cofnął nam pieniądze tłumacząc się uwaga: "Trudnościami administracyjnymi". 

Pierwszy raz słyszę o takim wytłumaczeniu przy dokonywaniu standardowego przelewu!

Sanktuarium mojej duszy stoi niewzruszone w świetle Bytu Bytów.

Portret użytkownika Mojeimię44

Nie wiem czy to już się stało

Nie wiem czy to już się stało czy dopiero się stanie ale na pewno nastąpi jeśli ten wirus jest bardzo zaraźliwy i śmiertelny a mianowicie: Wyobraź sobie miasto Wuhan odcięte od świata i młodych ludzi którzy są bardzo dobrymi informatykami w stanie desperacji.  Wystarczy, że wpadną w szał i stworzą korona wirusa ale cyfrowego i zainfekują system bankowy w taki sposób, że cyfrowy pieniądz przestanie mieć jakiekolwiek znaczenie.  Chciałbym zauważyć, że 26.12. 2019 roku doszło w Boże Narodzenie do pierścieniowego zaćmienia słońca. Nie chcę nikogo straszyć ale jeśli w Boże Narodzenie braknie słońca to jest to raczej zły omen. 

https://youtu.be/nQmEiQMz-po

Strony

Skomentuj