Miasto w Kalifornii zajęte przez setki tysięcy wron

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Mieszkańcy miasta Yuba City cierpią w wyniku nietypowej inwazji.  Ich miasto zostało nawiedzone przez setki tysięcy wron. Co wieczór tysiące ptaków gromadzi się na drzewach. Kolejne dziesiątki tysięcy latają nad miastem.

 

Początkowo ptaki karmiły się wyłącznie owadami, ale teraz stają się wszystkożerne. Władze początkowo zaleciły łapanie ptaków w sieci i straszenie ich za pomocą specjalnych urządzeń akustycznych dalekiego zasięgu, tak zwanych "armat dźwiękowych".

 

Jak podaje kanał telewizyjny CBS Sacramento, na początku taka taktyka działała, ale po jakimś czasie ptaki przestały reagować w oczekiwany sposób. Było ich po prostu zbyt wiele. W szczytowym momencie w okolicy znajdowało się 750 tysięcy wron. Eksperci twierdzą, że ich liczba w mieście Yuba City będzie stopniowo spada.  Jednak ze względu na tak znaczne nagromadzenie tych ptaków nie sposób powiedzieć kiedy sytuacja się poprawi.

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Xystos

wszyscy z tej samej rodziny

wszyscy z tej samej rodziny Corvus,najineligietniejsze z wszystkich ptakow-
-silne wiezi rodzinne , corvus coroner "cornix" ma wielepokoleniowe przyzwyczajenia-na noc wraca na "rodzinne" drzewo,w zerowaniu tez
maja przyzwyczajenia-zawsze te same "stolowki" w razie ataku sokola
potrafi leciec brzuchem do gory broniac sie dziobem i pazurami,wydaje
dzwieki o pomoc-z wszystkich stron zlatuja sie na ratunek inne cornix´y
i wrony. Obserwuje ten gatunek ptakow od okolo dwudziestu lat "moje"
wronu chodza jak kury w moim bezposrednim sasiedztwie-musze uwazac
by ktorejs nierozdeptac. Corvus to bardzo pozyteczny ptak-zjada to co niezjedzone bylo by pozywka bakteri niekoniecznie dobrych.

Portret użytkownika BeheMot

Większość to Kawki, słychać

Większość to Kawki, słychać wyrażnie na nagraniu. Jest też troche gawronów, też słychać. Pewnia w pobliżu jest jakaś wyżera, wysypisko śmieci lub coś w tym rodzaju. Za łebka mieszkałem w Jeleniej Górze niedaleko wysypiska i takie stado co wieczór zbierało się na nocleg na drzewach.Trwało to latami aż do likwidacji wysypiska. Pamietam krążące wielkie czarne stado. gdy przelatywało nad głową trzeba było się chować, szedł normalnie nalot dywanowy w postaci kup
Ot i cała przypowieść biblijna

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Pulsar

Bóg czyni przygotowania do

Bóg czyni przygotowania do Wielkiej Bitwy Armagedonu.....
 

Quote:
"I ujrzałem innego anioła stojącego w słońcu: I zawołał głosem donośnym do wszystkich ptaków lecących środkiem nieba: Pójdźcie, zgromadźcie się na wielką ucztę Boga, aby zjeść trupy królów, trupy wodzów i trupy mocarzy, trupy koni i tych, co ich dosiadają, trupy wszystkich - wolnych i niewolników, małych i wielkich! (...) Wszystkie zaś ptaki najadły się ciał ich do syta. "
(Objawienie Jana / Apokalipsa 19:17-18, 21)

 
A ta część proroctwa już się spełnia,... "władccy narodów" budują sobie bunkry by się przed czymś schować.....
Quote:
A królowie ziemi i najznamienitsze osobistości, i dowódcy wojskowi, i bogaci, i silni, i każdy niewolnik, i każdy wolny ukryli się w jaskiniach i w skalnych masywach gór.  I mówią do gór i do masywów skalnych: „Padnijcie na nas i ukryjcie nas,...
(Objawienie Jana / Apokalipsa 6:15,16)

 
Zatem reszta też się sprawdzi,....
 

Portret użytkownika M4TeC

Nie wiem, szanowny adminie,

Nie wiem, szanowny adminie, jaki bierzesz towar, ale odstaw go... Wy tego końca świata wypatrujecie od dawna i mam złą wiadomość - nie doczekacie się. Te wszystkie znaki były obserwowane od setek lat, więc naprawdę... proponuję się ogarnąć.

Choć z drugiej strony na tym zarabiasz, więc jestem w stanie to zrozumieć.

Portret użytkownika JohnW

Swieta Prawda. Co jest

Swieta Prawda. Co jest napisane w Biblii chybic nie moze niezaleznie od tego czy sie to komus podoba lub nie. Znaki czasu konca sa ale jedynie zupelnie slepi nie wzrokiem lecz duchowo slepi widziec tego nie chca a moze i nie moga.
John

Portret użytkownika Wojox

Jak takie widoki się

Jak takie widoki się rozprzestrzenią to będzie znak iż :
Mateusza 24 :
33 Podobnie też wy, gdy to wszystko ujrzycie, wiedzcie, że jest on blisko, u drzwi.+
28 Gdziekolwiek jest trup, tam się zbiorą+ orły.+
 Łukasza 21:
28 Ale gdy się to zacznie dziać, wyprostujcie się i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze wyzwolenie”.

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika Pulsar

@ARTUR Skoro to co widać na

@ARTUR
Skoro to co widać na filmie jest według Ciebie za duże na Wronę, to i Krukiem być też nie może, dlatego, że Kruk jest największym przedstawicielem tego gatunku, a co za tym idzie, - większym nawet od Wrony.
Kruk nie tworzy stad ani nie bytuje w miastach.
Za to inne krukowate, jak Gawron czy Kawka zbijają się na zimę właśnie w wielkie stada ptaków - nawet do kilku set tysięcy.

Strony

Skomentuj