Miasto w Indiach objęte godziną policyjną, po masowej śmierci kruków. Martwe ptactwo również w Sri Lance.

Kategorie: 

Źródło: Roma Today

W ciągu ostatnich kilku dni coś bardzo dziwnego dzieje się z atmosferze ziemskiej. Powoduje to masową śmierć ptactwa na całym świecie.

Do takiego wydarzenia doszło m.in. w pierwszym dniu stycznia 2021 roku. Setki martwych ptaków pospadało na ulice Rzymu. Ptaki najprawdopodobniej były zdezorientowane przez liczne wybuchy sztucznych ogni. Na skutek tego rozbijały się o okna i ściany budynków, lub wlatywały w kable wysokiego napięcia.

 

Tymczasem Indie donoszą o dziesiątkach kruków, które spadły martwe na ulice. Władze miasta Jhalawar w północno-wschodnich Indiach, zarządziły godzinę policyjną w promieniu kilometra po tym jak potwierdzono śmierć 50 ptaków. Tutaj przyczyną była ptasia grypa. Zgłoszono również śmierć stu kruków, pawi i innych ptaków w mieście Dżajpur, w tej samej części kraju. W tym przypadku przyczyną również jest choroba. Obszary te zostały odkażone, a sklepy z drobiem oraz nabiałem pochodzącym od ptactwa – zamknięte.

Kolejne, tajemnicze śmierci ptaków miały miejsce na Sri Lance. Dotknęło to setki lokalnych gatunków. Według oficjalnych źródeł, to nie jest na skutek ptasiej grypy. Przyczyny śmierci ptaków na Sri Lance są wciąż badane.

 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: robertAnd
Portret użytkownika robertAnd

Komentarze

Portret użytkownika mariusx78

Musk rozmieszcza sieć 40 000

Musk rozmieszcza sieć 40 000 satelit wokół naszej niebieskiej kulki, i teraz ostrzeliwują nas jak z karabinów maszynowych wiązkami bardzo "stężonych" fal radiowych, więc nie dziwi, że przyroda głupieje. U nas będzie się to objawiało w późniejszym czasie wzrostem mutacji nowotworowych.

Portret użytkownika Koteu

Co do fal radiowych. Ilu z

Co do fal radiowych. Ilu z was ma w domu sprzęt, który pokazuje natężenie pola elektromagnetycznego w okolicy? Jeśli ktoś ma to czy ma włączony cały dzień i rejestruje zmiany w sposób ciągły? Aplikacje na telefony wbrew temu co opisują w google play mierzą tylko pole magnetyczne i tylko w niewielkim zakresie. Jak ktoś nie wierzy niech spróbuje zmierzyć cokolwiek taką apką obok rutera wifi. Przyrządy dostępne np. na alegro kończą się w okolicach 5GHz podczas gdy 5G to docelowo nawet 60GHz. Czym to zmierzycie, kogo stać na taki sprzęt? Zmierzam do tego, że nie mamy żadnego pojęcia co się wokół nas dzieje jeśli chodzi o tak wysokie częstotliwości i nie widzimy żadnych testów ani skoków mocy. A mogą być ogromne skoro dopuszczono 100x większą moc w ustawie (a przecież 5G ma być wielokrotnie gęstsza jeśli chodzi o nadajniki, więc po co 100x większa moc?). Poszukajcie sobie przy okazji opisu patentu na osłonę mRNA w najnowszych "szczepionkach", w patencie stoi że osłona może być zdejmowana za pomocą pola elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości.

Portret użytkownika Jarosław

robertAnd czy ty jesteś

robertAnd czy ty jesteś pożytecznym idiotą czy podpłaconą gnidą...?
Wymień k...wa poprzednie noworoczne imprezy kiedy ptaki od petard spadały masowo na ziemię... Ile ich było i kiedy konkretnie?

Portret użytkownika S

I tu się akurat zgodzę, ptaki

I tu się akurat zgodzę, ptaki padały masowo przez cały 2020, a nie tylko w Sylwestra. I co dziwne, padały zawsze w miastach. Fale radiowe mogą być bardzo prawdopodobnym wytłumaczeniem. Ptaki nawigują na pole magnetyczne, a fale radiowe je zakłócają. 5G działa na tych samych falach co mikrofalówki, człowiek czy duży organizm jakoś to znosi, ale mały?

Zobacz mój film, skopiuj, udostępniaj i pokazuj innym, jeśli sądzisz, że warto. Obudźmy jak najwięcej owiec, zanim będzie za późno ... https://ourtube.co.uk/video/27735/7---look-who-s-talking?channelName=DarthBanji

Portret użytkownika Quark

Instalacji 5G bym za to nie

Instalacji 5G bym za to nie winił z tego względu , że nadajniki instalowane są na ziemi i mają anteny KIERUNKOWE (bo nikomu nie zależy na tym , żeby ich moc wypronieniowywała w kosmos) a ptaki latają zwykle na dość dużych wysokościach. Znacznie większy skutek może wywierać na nie nasza komunikacja z satelitami , których jest coraz więcej (telewizyjne , GPS , pogodowe , wojskowe ,itp. itd.) Niewykluczone też , że padają stadnie w wyniku infekcji wirusowej tymbardziej , że jak dowiedziono na dużych wysokościach (poza zasięgiem ptaków)  jest ich zaskakująco dużo i przypuszcza się , że mogą one pochodzić z poza naszej planety , bo znajdowano je nawet w stratosferze !

Skomentuj