Mężczyzna cytujący Biblię wywołał panikę na stacji kolejowej w Londynie

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Do zaskakującego wydarzenia doszło w poniedziałek rano w Londynie na stacji kolejowej w Wimbledon. W pociągu, który jechał z Shepperton do Waterloo, wybuchła panika, ponieważ jeden z pasażerów zaczął czytać na głos fragmenty Biblii.

 

Sytuacja miała miejsce około godziny 8:30 czasu lokalnego. Mężczyzna z plecakiem przeraził pozostałych pasażerów cytując Biblię. Największy niepokój wybuchnął po słowach: "Śmierć nie jest końcem". Ludzie zaczęli kierować się ku wyjściu, siłą otworzyli drzwi i wybiegli na tory.

Jeden ze świadków tego zdarzenia twierdzi, że niektórzy pasażerowie natychmiast wezwali ochronę. Ludzie zaczęli gadać, że mężczyzna z Biblią miał rzekomo grozić śmiercią i detonacją ładunków wybuchowych.

Okazało się, że sprawa wcale nie była tak poważna a panika była zupełnie bezpodstawna. Mężczyzna przestał czytać na głos Biblię gdy został o to zwyczajnie poproszony. Ochrona zabrała go na zewnątrz i przeszukała jego plecak. Nie znaleziono żadnej bomby, ani noży czy jakiejkolwiek innej broni. Również nikt nie został ranny i jak ustalono, mężczyzna był spokojny i nikomu nie groził, dlatego nie postawiono mu żadnego zarzutu.

 

Społeczeństwo w Anglii jest jak widać mocno uczulone na punkcie własnego bezpieczeństwa. Nic w tym dziwnego - mieszkańcy tego państwa wielokrotnie ucierpieli w wyniku zamachów terrorystycznych, które najczęściej popełniają wyznawcy islamu, "religii pokoju".

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Nowa Religia dla Świata

W Polsce najwięcej

W Polsce najwięcej przestępstw popełniają katolicy wyznawcy "religi pokoju" wiec to tu czytający biblię powinien wzbudzić panike. Islam, Chrześcijaństwo i Judaizm musi zostać zastąpiony nową wspólną religią która zjednoczy wszystkich ludzi.

Portret użytkownika debaucher

Wcale im się nie dziwię

Wcale im się nie dziwię.Czytać w metrze na głos może tylko nawiedzony.Czy wariat nie może czytać biblii (celowa minuskuła)?
Jeszcze wyobraźcie sobie,jak czytał to w płomiennym stylu kaznodziei.Do tego błędny wzrok.Miał jakiś plecak...
Sam bym spieprzał...Lepiej dmuchać na zimne.

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika SurvivorMan

Z Biblii wywodzą się

Z Biblii wywodzą się wszystkie trzy bliźniacze religie księgi, czyli Chrześcijaństwo, Islam i Judaizm!
Ta książka to nic przyjemnego i wie to każdy kto ją przeczytał... CAŁĄ, a nie wybiórcze cytaty Jezusa syna Marii (lub w Koranie - Isa ibn Mariam - drugiego najważniejszego proroka Islamu)!

Nie dziwi mnie zatem fakt, że ktoś kto czyta wersety tej księgi i nie są to wybiórcze zdania typu: "Miłujcie się, jak i ja Was umiłowałem", wzbudza przerażenie!!!
Też bym się przeraził...

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Tomasz123

Do SurvivorMana.Ja

Do SurvivorMana.Ja przeczytałem CAŁĄ BIBLIĘ i to dwukrotnie(teraz czytam trzeci raz) i uważam, że jest to  lektura dająca nadzieję.Ponieważ Bóg Jahwe nie może kłamać  [List do Tytusa 1:2 "(2) w nadziei życia wiecznego, jakie przyobiecał przed wiekami prawdomówny Bóg," ,księga Liczb 23:19 "(19) Bóg nie jest jak człowiek, by kłamał, nie jak syn ludzki, by się wycofywał. Czyż On powie coś, a nie uczyni tego, lub nie wykona tego, co oznajmił?] ,nakazał ludziom ,którzy spisywali Biblię pisać prawdę.Dlatego w Biblii są opisy drastycznych wydarzeń,pokazana jest prawdziwa historia królów żydowskich i nie tylko.Najważniejsze ,że pokazana była prawdziwa historia narodu o "żelaznym karku",czyli narodu żydowskiego.Historia ta jest drastyczna,bo Żydzi w większości postępowali drastycznie ,nie mówiąc o narodach ,które nich otaczały."Niewinni Kananejczycy" mordowali własne dzieci ku czci boga Baala( po polsku Pana,Właściciela) i Żydzi przejeli kult tego bożka i sposób " regulacji urodzin" po obrzędowych orgiach.Bóg Jahwe stawał w obronie mordowanych dzieci i próbował zmienić po dobroci postępowanie rodziców wysyłając proroków .Gdy rodzice nie zmieniali postępowania(do kogo mordowane dzieci wołały o pomoc?),był zmuszony działać radykalnie.Gdy ktoś czyta o wyrokach Boga Jahwe, nie starając się wniknąć w powody ,to ma takie zdanie o Biblii, jak Ty SurvivorManie.Proszę ,przeczytaj Biblię jeszcze raz,tylko tym razem powoli(maksymalnie 2-3 strony dziennie).Jeśli czegoś nie rozumiesz,coś Ci nie gra,służę -w miarę możliwości-pomocą.

Portret użytkownika Ppp

Są dwa główne wyjaśnienia:

Są dwa główne wyjaśnienia:

1 - większość zachodich społeczeństw to już nie chrześcijaństwo - stąd taki popłoch przed Biblią

2 zaczyna się większy plan mający obrzydzić i pokazać jak zradykalizowane jest chrześcijaństwo - wynik takiego działania = wszystkie religie są złe bez wyjątku (kolejny etap prania mózgu społeczeństwa)

Portret użytkownika Bartek Ledwożyw

Wszystkie religie są w

Wszystkie religie są w istocie jedną uniwersalną, gnostycką religią misteryjną, poświęconą bogu tego świata, bogu, który nie ma nic wspólnego z Bogiem Abrahama, Izaaka, Jakuba. 

Portret użytkownika inzynier magister

"

"Francuski parlament zatwierdził we wtorek projekt ustawy antyterrorystycznej, która – wg jego przeciwników – de facto ustanawia permanentny stan wyjątkowy w kraju i daje ogromne uprawnienia policji. Przeciwko rozwiązaniom zatwierdzonym przez parlament protestują działacze broniący praw człowieka.Nadzwyczajne środki w ramach nowego prawa antyterrorystycznego umożliwiają policji prowadzenie w nocy bez uprzedzenia i bez nakazu sądowego przeszukań w domach i mieszkaniach podejrzanych osób. Daje również dodatkowe uprawnienia urzędnikom do zastosowania wobec pewnych osób aresztu domowego bez procesu sądowego. http://www.pch24.pl/francja-przyjela-ustawe-wprowadzajaca-permanentny-stan-wyjatkowy--to-prawo-likwiduje-francje,55078,i.html#ixzz4uYXA9BbB

Hitler zrobił to samo ale w inny sposób ! totalitaryzm zaczyna się jak zwykle starymi metodami ubranymi w nowe ciuszki, małymi kroczkami !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj