Mężczyzna cytujący Biblię wywołał panikę na stacji kolejowej w Londynie

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Do zaskakującego wydarzenia doszło w poniedziałek rano w Londynie na stacji kolejowej w Wimbledon. W pociągu, który jechał z Shepperton do Waterloo, wybuchła panika, ponieważ jeden z pasażerów zaczął czytać na głos fragmenty Biblii.

 

Sytuacja miała miejsce około godziny 8:30 czasu lokalnego. Mężczyzna z plecakiem przeraził pozostałych pasażerów cytując Biblię. Największy niepokój wybuchnął po słowach: "Śmierć nie jest końcem". Ludzie zaczęli kierować się ku wyjściu, siłą otworzyli drzwi i wybiegli na tory.

Jeden ze świadków tego zdarzenia twierdzi, że niektórzy pasażerowie natychmiast wezwali ochronę. Ludzie zaczęli gadać, że mężczyzna z Biblią miał rzekomo grozić śmiercią i detonacją ładunków wybuchowych.

Okazało się, że sprawa wcale nie była tak poważna a panika była zupełnie bezpodstawna. Mężczyzna przestał czytać na głos Biblię gdy został o to zwyczajnie poproszony. Ochrona zabrała go na zewnątrz i przeszukała jego plecak. Nie znaleziono żadnej bomby, ani noży czy jakiejkolwiek innej broni. Również nikt nie został ranny i jak ustalono, mężczyzna był spokojny i nikomu nie groził, dlatego nie postawiono mu żadnego zarzutu.

 

Społeczeństwo w Anglii jest jak widać mocno uczulone na punkcie własnego bezpieczeństwa. Nic w tym dziwnego - mieszkańcy tego państwa wielokrotnie ucierpieli w wyniku zamachów terrorystycznych, które najczęściej popełniają wyznawcy islamu, "religii pokoju".

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Nowa Religia dla Świata

W Polsce najwięcej

W Polsce najwięcej przestępstw popełniają katolicy wyznawcy "religi pokoju" wiec to tu czytający biblię powinien wzbudzić panike. Islam, Chrześcijaństwo i Judaizm musi zostać zastąpiony nową wspólną religią która zjednoczy wszystkich ludzi.

Portret użytkownika debaucher

Wcale im się nie dziwię

Wcale im się nie dziwię.Czytać w metrze na głos może tylko nawiedzony.Czy wariat nie może czytać biblii (celowa minuskuła)?
Jeszcze wyobraźcie sobie,jak czytał to w płomiennym stylu kaznodziei.Do tego błędny wzrok.Miał jakiś plecak...
Sam bym spieprzał...Lepiej dmuchać na zimne.

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika SurvivorMan

Z Biblii wywodzą się

Z Biblii wywodzą się wszystkie trzy bliźniacze religie księgi, czyli Chrześcijaństwo, Islam i Judaizm!
Ta książka to nic przyjemnego i wie to każdy kto ją przeczytał... CAŁĄ, a nie wybiórcze cytaty Jezusa syna Marii (lub w Koranie - Isa ibn Mariam - drugiego najważniejszego proroka Islamu)!

Nie dziwi mnie zatem fakt, że ktoś kto czyta wersety tej księgi i nie są to wybiórcze zdania typu: "Miłujcie się, jak i ja Was umiłowałem", wzbudza przerażenie!!!
Też bym się przeraził...

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Tomasz123

Do SurvivorMana.Ja

Do SurvivorMana.Ja przeczytałem CAŁĄ BIBLIĘ i to dwukrotnie(teraz czytam trzeci raz) i uważam, że jest to  lektura dająca nadzieję.Ponieważ Bóg Jahwe nie może kłamać  [List do Tytusa 1:2 "(2) w nadziei życia wiecznego, jakie przyobiecał przed wiekami prawdomówny Bóg," ,księga Liczb 23:19 "(19) Bóg nie jest jak człowiek, by kłamał, nie jak syn ludzki, by się wycofywał. Czyż On powie coś, a nie uczyni tego, lub nie wykona tego, co oznajmił?] ,nakazał ludziom ,którzy spisywali Biblię pisać prawdę.Dlatego w Biblii są opisy drastycznych wydarzeń,pokazana jest prawdziwa historia królów żydowskich i nie tylko.Najważniejsze ,że pokazana była prawdziwa historia narodu o "żelaznym karku",czyli narodu żydowskiego.Historia ta jest drastyczna,bo Żydzi w większości postępowali drastycznie ,nie mówiąc o narodach ,które nich otaczały."Niewinni Kananejczycy" mordowali własne dzieci ku czci boga Baala( po polsku Pana,Właściciela) i Żydzi przejeli kult tego bożka i sposób " regulacji urodzin" po obrzędowych orgiach.Bóg Jahwe stawał w obronie mordowanych dzieci i próbował zmienić po dobroci postępowanie rodziców wysyłając proroków .Gdy rodzice nie zmieniali postępowania(do kogo mordowane dzieci wołały o pomoc?),był zmuszony działać radykalnie.Gdy ktoś czyta o wyrokach Boga Jahwe, nie starając się wniknąć w powody ,to ma takie zdanie o Biblii, jak Ty SurvivorManie.Proszę ,przeczytaj Biblię jeszcze raz,tylko tym razem powoli(maksymalnie 2-3 strony dziennie).Jeśli czegoś nie rozumiesz,coś Ci nie gra,służę -w miarę możliwości-pomocą.

Portret użytkownika Ppp

Są dwa główne wyjaśnienia:

Są dwa główne wyjaśnienia:

1 - większość zachodich społeczeństw to już nie chrześcijaństwo - stąd taki popłoch przed Biblią

2 zaczyna się większy plan mający obrzydzić i pokazać jak zradykalizowane jest chrześcijaństwo - wynik takiego działania = wszystkie religie są złe bez wyjątku (kolejny etap prania mózgu społeczeństwa)

Portret użytkownika Bartek Ledwożyw

Wszystkie religie są w

Wszystkie religie są w istocie jedną uniwersalną, gnostycką religią misteryjną, poświęconą bogu tego świata, bogu, który nie ma nic wspólnego z Bogiem Abrahama, Izaaka, Jakuba. 

Portret użytkownika inzynier magister

"

"Francuski parlament zatwierdził we wtorek projekt ustawy antyterrorystycznej, która – wg jego przeciwników – de facto ustanawia permanentny stan wyjątkowy w kraju i daje ogromne uprawnienia policji. Przeciwko rozwiązaniom zatwierdzonym przez parlament protestują działacze broniący praw człowieka.Nadzwyczajne środki w ramach nowego prawa antyterrorystycznego umożliwiają policji prowadzenie w nocy bez uprzedzenia i bez nakazu sądowego przeszukań w domach i mieszkaniach podejrzanych osób. Daje również dodatkowe uprawnienia urzędnikom do zastosowania wobec pewnych osób aresztu domowego bez procesu sądowego. http://www.pch24.pl/francja-przyjela-ustawe-wprowadzajaca-permanentny-stan-wyjatkowy--to-prawo-likwiduje-francje,55078,i.html#ixzz4uYXA9BbB

Hitler zrobił to samo ale w inny sposób ! totalitaryzm zaczyna się jak zwykle starymi metodami ubranymi w nowe ciuszki, małymi kroczkami !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Może uciekali bo byli opętani

Może uciekali bo byli opętani przez szatana? Ludzkie resztki są celowo dodawane do napojów i pożywienia oraz kremów do upiększania. Ludzie te produkty nieświadomie używają i stają się przeklęci grzeszni i skażeni grzechem kanibalizmu. Do tego jeszcze DNA małp w szczepionkach było znajdywane. Wiem że brzmi to jak obłęd... ale jak by ktoś napisał 5 lat temu na forum, że dziadek pijaczyna ustrzeli ponad 500 osób to bym nie wierzył takiej osobie. W niemczech tydzień temu była sztuka wystawiana taka ''nowoczesna'' w której goły chłop chodzi po scenie z 4 dziewczynkami 10 letnimi. Żyjemy w czasach w których dzikie koszmary stają się czymś normalnym społecznie akceptowanym. Nikt nie protestuje tylko schyla coraz niżej łepetyne by dopasować się do kieratu.

Portret użytkownika MiamiVibe

Zbawiciel zbawicielem, ale

Zbawiciel zbawicielem, ale uważam, że samo czekanie na niego jest niebezpieczne dla ludzi, bo powoduje bezczynność, którą wykorzystują elity. Ludzkość musi w końcu zrozumieć, że sama posiada umiejętności, które pozwolą im pokonać ograniczenia i niebezpieczeństwa, ale muszą przede wszystkim uwierzyć w siebie i się zjednoczyć, odrzucając podziały i negatywną energię, którą wytwarzają egzystując w zdegenerowanym systemie. Wrogie siły robią co mogą aby nas dzielić i skłócać, bo dobrze wiedzą, że zjednoczeni roznieślibyśmy ich w drobny mak. Powinniśmy służyć sobie nawzajem, a nie bożkom, wykreowanym przez sam system.

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika Bart (nowy)

A chasło: rewolucja sterowana

A chasło: rewolucja sterowana - nie jest Ci znane? Patrz ilu poprowadził np. agent Bolek w naszym kraju - wielu się zaangarzowało. Tak samo w USA - Trump dzieli (antagonizuje) społeczeństwo (i świat) wg zasady: dziel i rządź - ze starożetnego Imperium rzymskiemu. Nie dostrzegasz tego jak jesteśmy sterowani, znowu "do zagospodarowania"? Uważaj, bo pójdziesz za ich fałszywym, rewolucyjnym mesjaszem, który da wszystkim chętnym "pokój i bezpieczeństwo". A wg starego i aktualnego Pisma - pewne rzeczy muszą się stać - oni mają być bardzo blisko swojego Nowego Babilonu - NWO.

Strony

Skomentuj