Mężczyzna całkowicie zżółknął z powodu rzadkiej reakcji na koronawirusa

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Brytyjczyk Lenny Jones całkowicie zmienił kolor skóry na żółty z powodu rzadkiej reakcji jego organizmu na koronawirusa. Jak zauważono w British National Health Service (NHS), Jones stał się 12 pacjentem w całym kraju z podobnymi objawami choroby.

Mężczyzna, 69-latek, powiedział, że został przyjęty do szpitala po tym, jak „stał się żółty jak Bart Simpson” i zaczął się dusić. W rezultacie lekarze zostali zmuszeni do przetoczenia mężczyźnie krwi w celu wyleczenia.

 

Po przyjęciu do szpitala Brytyjczyk musiał tam spędzić 11 dni. W tym czasie Jones był jedynym na oddziale, który nie potrzebował tlenu. Przyznał też, że często widział personel medyczny płaczący podczas zmiany, kiedy dowiedział się, że jeden z pacjentów zmarł.

 

Wcześniej poinformowano, że hiszpańscy naukowcy przeprowadzili badanie, podczas którego zidentyfikowali pięć dziwnych objawów u pacjentów z koronawirusem. Obejmowały one obrzęk i zapalenie języka, guzki i plamy na nim oraz obrzęk i owrzodzenia błony śluzowej jamy ustnej. Rzadziej występowały pieczenie dłoni i stóp. Teraz do tej bogatej palety objawów można dodać żółknięcie skóry. 

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Max 1983

Strasznie mnie wzruszył

Strasznie mnie wzruszył fragment o płaczącym personelu medycznym gdy umierają pacjenci
.Jako człowiek który całe życie ma doczynienia z lekarzami bardzo mocno w to wierzę ,prawie tak mocno jak w pandemię.
Czekam jeszcze na teksty w których będą opisy medyków którzy porzucają prywatne praktyki by ratować życie mniej zamożnych pacjentów, a gdy przegrają walkę o ich życię to płacząc i nie mogąc się pozbierać przekazują swoje oszczędności na pomoc finansową dla rodzin zmarłych.

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Przerywa milczenie i już tak nie wygląda

Cieszy taka autodiagnoza i

Cieszy taka autodiagnoza i pokajanie się Smile

Tak, ten wirus robi żółtaczkę (w dodatku robi ją zawsze). Z tym, że u ludzi z mocno zaburzoną wątrobą i nieusuniętą bilirubiną żółknięcie staje się widoczne i klinicznie jest to żółtaczka. U tych ze zdrową wątrobą zmieniają się jedynie niektóre markery i kolor ciała sie nie zmienia.

Depresja także może być pokowidowa, gdyż po uszkodzeniu układu nerwowego i po przepaleniu zapasów mikroelementów, itp zmienia się poziom i tolerancja hormonów. Depresja zaistnieje też, gdy dojdzie do niedokrwienia/martwicy obszarów regulujących nastrój.

Które to posty maja charakter artystyczny???

Strony

Skomentuj