Mężczyzna będący kobietą urodził dziecko spłodzone z kobietą będącą mężczyzną

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Światowe agencje obiegła sensacyjna informacja. Mężczyzna urodził dziecko. Jednak to co brzmi jak przełom w medycynie, jest właściwie tylko skutkiem lewicowego postępu w zakresie nazewnictwa osób z zaburzeniami postrzegania własnej płci.

 

Właściwie sformułowana informacja powinna brzmieć mniej więcej tak. Uważająca się za mężczyznę transseksualna kobieta urodziła dziecko będące wynikiem zapłodnienia nasieniem od transseksualnego mężczyzny uważającego się za kobietę.

 

Szczęśliwym tatomamą jest 39 letnia pani fotograf, Reuben Sharpe, która 12 lat temu postanowiła zostać mężczyzną i przeszła operację zmiany płci. Na szczęście nie pozbyła się jednak swoich genitaliów ani narządów rodnych dlatego mógł już formalnie jako mężczyzna, zajść w ciążę i urodzić dziecko. Aby było to możliwe, pan Reuben przestał przyjmować leki hormonalne i po 6 latach udało się mu zajść w ciążę.

Pan Reuben jest w związku z inną transseksualną kobietą Jay i jak oboje twierdzą, zawsze chcieli zostać rodzicami, ale adopcja jest procedurą bardzo skomplikowaną, dlatego oboje postanowiły wykorzystać do tego własną macicę. Dawcą spermy został transseksualny mężczyzna uważający się za kobietę, która odpowiedział na internetowe ogłoszenie.

 

Aby jakoś sfinansować procedurę in vitro trans-panowie uruchomili zbiórkę publiczną w portalu GoFundMe. W ten sposób uzbierano 6 tysięcy funtów na trzy zabiegi. Ostatecznie zapłodnienie się powiodło i urodziła się dziewczynka o imieniu Jamie. Partnerka Rubena, Jay, oświadczyła, że jest otwarty na to, aby w przyszłości również przejść przez ciążę.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Izikamizigoł

Tak będzie i u nas, gdy

Tak będzie i u nas, gdy POstęPOwi przegłosują śluby LGBTQWERTY. Bo to nie tylko jest zgoda na małżeństwo, to nadanie takiej parze wszelkich przywilejów, jakie ma para kobieta-mężczyzna. Łącznie z adopcją dzieci. Każdy sąd będzie zobowiązany wydać zgodę na taką adopcję a brak zgody będzie piętnowany jako homofobia, sędzia zaś, który odrzuci wniosek, będzie szykanowany i usuwany z urzędu. To nas czeka. Bądźcie tego świadomi i na to gotowi.

Portret użytkownika gość58747555

Wniosek jest taki,że

Wniosek jest taki,że mężczyzna nie może urodzić dziecka, potrzebna jest żeńska macica, pochwa i żeńskie hormony. Podkreślam ŻEŃSKIE. Co to za facet z cipą i wahaniami nastroju. Można powiedzieć,że to tylko babochłop urodził dziecko, wielkie mi halo. Po*ebało już. Mężczyzna nie urodziłby dzieckia, podejrzeam,że mógł by nawet psychicznie tego nie wytrzymać, bo faceci mają " wyjebane" na wszystko hehe. Ale dostał hormony więc umysł też sie zmieniał a narządy były kobiece 

Portret użytkownika alojzyX

Facet każący się nazywać

Facet każący się nazywać kobietą robi dziecko kobiecie każacej nazywać się facetem. Oba uważają, że mają rację, są wzruszeni, bo losowy koktail chemiczny zrobił sieczkę w mniej zabezpieczonych rejonach ich organizmów, a już lepiej dobrane świnie (każące nazywać się naukowcami) - zrobiły sieczkę w ich zupełnie niezabezpieczonych mózgach.
Naprawdę: więcej rozumu, sensu i "człowieczeństwa" dostrzega się w psie ruchającym nogę od stołu. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jakaś banda naukofców przegłosowała, że stół i dymający go pies to para której miłość prowadzi do powstania dzieci - taboretów. To tylko kwestia odpowiedniej wysokości łapówek wręczonych odpowiedniej liczbie osób, w odpowiednich instytucjach.
Najzabawniejsze jest to, że grupa bogatych świrów, nienawidzących wyimagowanego boga, stworzyła organizacje, których jednym z kilku celów jest ogłupienie i upodlenie gatunku ludzkiego  tak, aby obrazić wyimaginowanego boga, wymyślonego i wyznawanego przez grupę innych świrów.
Że za głupi, żeby fundamentalnie zmieniać organizmy - to podmienili nazwy i jak dzieci udają, że jak nazwą gówno piernikiem, to będzie tak samo smakować. A jak znajdzie się ktoś kto powie, że jednak nie smakuje tak samo - to pod sąd, do ciupy i po problemie.  
Planeta popierdoleńców.

Strony

Skomentuj