Meteoryt wpadł przez dach do domu na Sri Lance

Kategorie: 

Źródło: YouTube
Naukowcy ciągle badają incydent jaki miał miejsce na Sri Lance. Do domu przez dach wpadł jakiś obiekt przypominający meteoryt. Siła uderzenia była spora i obiekt zniszczył cześć wnętrza.

 

Uczeni z kilku uniwersytetów ze Sri Lanki badają obecnie pozostałości tego co spadło na dom. Zdarzenie miało miejsce 19 lutego w górzystej części wyspy, w miejscowości Ragala. Profesor Athula Senarathna z Uniwersytetu Peradeniya twierdzi, że kamień to meteoryt.

 
Z niektórych doniesień wynika, że lokalny wydział policji na Sri Lance zajmuje się tą sprawą w celu ustalenia charakteru tego incydentu. Według policjantów szczątki obiektu rozprysnęły się na obszarze kilkudziesięciu metrów kwadratowych.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Skomentuj