Meteorolodzy nie mogą wyjaśnić przyczyny dziwnych anomalii radarowych w USA

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W grudniu w kilku miejscach w USA doszło do nietypowych anomalii radarowych, które można było obserwować na ogólnie dostępnych radarach pogodowych. Przedstawiały one chmury, których w rzeczywistości nie było. Amerykańscy meteorolodzy byli tym bardzo zaskoczeni i nie potrafili tego wyjaśnić.

 

Do dziwnych zakłóceń doszło na Florydzie, w Kentucky i w Illinois i w innych częściach USA. Nikt nie potrafi powiedzieć co to może być. Amerykańscy meteorolodzy byli tym zdezorientowani, ponieważ w tych miejscach nie było żadnego deszczu. 

W przypadku anomalii wykrytej w Kentucky poinformowano, że był to chaff - czyli wstążki aluminium i innych metali, wyrzucane przez samoloty wojskowe w celu zmylenia radarów przeciwnika kierujących rakietami przeciwlotniczymi. To co widziały tam radary pogodowe nie było zatem chmurą tylko rezultatem ćwiczeń lotnictwa USA.

Sceptycy pytają jednak dlaczego wystąpiło to w tak wielu miejscach niemal w tym samym czasie i dodatkowo na tak dużym obszarze. Oczywiście nie brakuje opinii, że mamy do czynienia z czymś nie z tego świata, albo wręcz przeciwnie, że jest to wytwór najnowszej technologii. Sporo ludzi wierzy, że to co zarejestrowały te radary pogodowe to skutki działania broni klimatycznej HAARP.

Jednak najbardziej prawdopodobne wyjaśnienie jest takie, że mieliśmy tam do czynienia z tajnymi testami jakiejś technologii militarnej zakłócającej radary, które były przeprowadzane przez US Army, jednak dla innych lokalizacji, gdzie obserwowano ten fenomen, wojsko zdementowało swój udział. W przypadku niektórych z tych anomalii radarowych nie można też wykluczyć, że były to testy technologii telekomunikacyjnej 5G, która jest w stanie zakłócać radary pogodowe.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Olgierd Szary

Wystraczy, że chemtrails,

Wystraczy, że chemtrails, składające się przeważnie ze związków metali, utworzyły koncentrację powyżej krytycznej, a radary zaczęły pokazywać chumry, których wizualnie nie widać ze względu na zbyt małą koncentrację cząstek dla obserwacji w pasmie widzialnym. Na radarach co innego - "błyszczały" pełnym odbiciem aż "miło"...

 

Portret użytkownika Jaskiniowiec

Mogło tak być, to mogły być

Mogło tak być, to mogły być bąki, naćpali się metali ciężkich, odżywione amelinium z puszek na śmietniku migrowała do cieplejszych rejonów. Generalnie po przeczytaniu regulaminu fb, ruszyły całkiem ochoczo w przeciwnym ierunku. Oliwy do ognia dolały wszelkiej maści fundacje tropiące mowę nienawiści a jak wiecie bąki są znienawidzone wiec odpowiadają nienawistnie na wszystko. 

Jezeli nie były to bąki, to mogły być to jeże pędzące jak stado mustangów. Chmura pyłu wzniesiona przez takie jeże może być porównywalna z kalimą czyli pyłem niesionym z pustyni Saharą ale szczerze przyznam, niem mam zbyt dobrego rozeznania jeśli chodzi o amerykańskie jeże. Mogło się wiele zmienić od czasów wprowadzenia GMO i nie maja już takiej mocy jak mustangi jak kiedyś 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj