Meteor na niebie nad Kolorado

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Wczesnym rankiem 24 marca br. na autostradzie w pobliżu miejscowości Gleneagle w Kolorado, zarejestrowano upadek meteorytu. Ognista kula przecięła niebo w pobliżu Akademii Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych.

 

Zdarzenie uwiecznił rejestrator, umieszczony w samochodzie, jadącym drogą międzystanową nr I-25 o godz. 05:20. Na nagraniu widać, jak jasny błysk światła leci w kierunku ziemi.

„Jechałem moją ciężarówką na północ drogą nr I-25 w Kolorado, kiedy zobaczyłem ten błysk. Według mnie, to meteoryt. Zdarzenie miało miejsce o 05:20 po tym, jak wyjechałem z Akademii” – opowiada kierowca

Amerykańskie Towarzystwo Meteorów odnotowało wiele zgłoszeń dotyczących ognistej kuli nad Kolorado, ale jak na razie opublikowano tylko jeden film, dokumentujący incydent.

Source: Meteorite in Colorado by ViralHog

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj