Medyczny faszyzm w Polsce! Ministerstwo Zdrowia chce inwigilacji WSZYSTKICH rodzin!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Budowa totalitaryzmu w Polsce postępuje bardzo szybko. Przodują w tym funkcjonariusze medyczni, którzy zaczęli traktować obywateli tego kraju jak więźniów w obozie koncentracyjnym. Ponieważ więźniowie-obywatele, połapali się, że funkcjonariusze mogą nie chcieć dobrze dla nich, tylko dla koncernów farmaceutycznych, pojawiła się konieczność zdyscyplinowania niewolników, co właśnie następuje. 

Pierwszym sygnałem wskazującym na to, że w polskiej służbie zdrowia zaczynają panować faszystowskie zachowania, było odebranie rodzicom noworodka w Białogardzie. Od tego momentu i medialnej wrzawy, wszystko się zmieniło i można powiedzieć, że funkcjonariuszom Ministerstwa Zdrowia opadły maski troski o ludzi i jasne stało się, że chodzi o biznes, w tym kontekście szczepionkowy, ale nie tylko. Gra toczy się o całkowitą kontrolę nad obywatelami w zakresie procedur medycznych, których unikanie będzie sankcjonowane.

Jak informuje Fundacja Rzecznik Praw Rodziców, urzędnicy z Ministerstwa Zdrowia szykują nową totalitarną ustawę, która ostatecznie wyrwie dzieci z władzy rodzicielskiej i odda je na mocy prawa we władanie Ministra Konstantego Radziwiłla lub jego następców.  

"Ministerstwo Zdrowia chce od września 2018 r. wprowadzić w życie przepisy tworzące gigantyczny system kontroli wszystkich rodzin dzieci szkolnych w Polsce. Na mocy Ustawy o zdrowiu dzieci i młodzieży szkolnej, nad prawidłowością funkcjonowania rodzin ma czuwać pielęgniarka szkolna, kontrolując m in wypełnianie zaleceń lekarza po wizytach w przychodni." informuje fundacja

Wygląda na to, że budowany jest jakiś system represji względem rodziców.

"System ma działać w oparciu o dane wrażliwe dotyczące zdrowia każdego dziecka, które będzie się ściągało z przychodni do szkolnego komputera. Pielęgniarka ma monitorować uczniów we współpracy z dyrektorem i nauczycielami, co znaczy, że system będzie realizować ponad pół miliona funkcjonariuszy państwa, zatrudnionych w oświacie i służbie zdrowia."

Dowiadujemy się też o sankcjach jakie dla niepokornych rodziców, takich jak ci z Białogardu , planują zwolennicy totalitaryzmu medycznego.

"Projekt ustawy nakłada obowiązek raportowania wszelkich nieprawidłowości do opieki społecznej. Przepisy zawierają wiele odwołań do ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, na mocy których m in każdy nauczyciel i lekarz ma prawo założyć Niebieską kartę rodzicom, których podejrzewa np. o tak błahe zaniedbania jak nieodpowiednie do pogody ubranie dziecka (jeden z punktów Nieb Karty). Ta sama Ustawa już od 7 lat pozwala na odebranie dziecka rodzicom bez wyroku sądu. " ostrzega fundacja

Co jeszcze może nas czekać w przyszłości? Prawdopodobnie rodzice odmawiający wstrzykiwania swoim dzieciom niebezpiecznych szczepionek, będą rutynowo pozbawiani praw rodzicielskich, które z pewnością zostaną szybko zwrócone gdyby wstrzyknięty preparat na przykład uszkodził neurologiczne takiego młodego człowieka. Być może za jakiś czas takie dzieci uszkodzone szczepionkami, jakiś postępowy lewak nakaże poddawać eutanazji, ze względu na wysoki koszt opieki nad takimi niepełnosprawnymi.

Zanim jednak do tego dojdzie, z pewnością dojdzie do prób zastraszania niepokornych rodziców nie tylko wysokimi grzywnami, ale i karą więzienia. Takie właśnie sankcje szykują teraz dla swoich obywateli politycy australijscy. W wersji łagodnej, zamiast więzienia obowiązkowe szczepienia dzieci mają tam być warunkiem koniecznym do tego, aby pobierać socjal.

Wyobraźmy sobie teraz taką sytuację, że polski rząd stwierdza, iż program 500+ nie obowiązuje dla nieszczepionych dzieci. Przecież budowa takiej bazy danych i zaangażowanie pisowskich sygnalistów w postaci pielęgniarek szkolnych, to pierwszy krok ku takiej represji. Już niedługo ludzie będą musieli wybrać - uszkodzenie neurologiczne dziecka, albo 500+ i jak można podejrzewać, mało kto zrezygnuje z cudzych pieniędzy rozdawanych przez obecny socjalistyczny rząd.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin
Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące.


Komentarze

Portret użytkownika Andres

Zbuntowany anioł, zwany

Zbuntowany anioł, zwany Szatanem, to nie diabełek z rogami, rubaszny , zabawny i śmieszny, tylko potężna istota o niesamowitej mocy i potencjalnych możliwościach, która zbuntowała się przeciwko Stwórcy Bogy Wszechmocnemu. Szatan zaproponował zamiast Królestwa Bożego, alternatywne rozwiązanie, jak twierdził- lepsze dla ludzi. Wykorzystał zatem szansę, którą mu dał Bóg. Dał mu też czas i władze nad ludźmi. Szatan wypróbował wszelkie metody rządów, wszelkie formy religii oparte na kłamstwie. Teraz czas mu się kończy i w panice próbuje ustanowić światowy rząd oparty na faszyźmie i terrrorze, nawiązując do hitlerowskich Niemiec , wykorzystując organizacje ludzkie - polityczne i religijne. Szatan wie że jego kres się zbliża , dlatego ciągnie ze soba na zagładę te swoje organizacje a przy tym chce zagłady ludzi, stąd pomysł rzekomego ocieplenia, zatruwanie ludzi - samoloty, szczepionki, wyimaginowane AIDS i trucizny żeby zabic nieistniejącego wirusa. W końcu zostanie zniszczona religia, bo rząd światowy dojdzie do wniosku, że religia przeszkadza w ustanowieniu NWO. Jak religia padnie, wtedy Bóg da sygnał do ostatecznej rozprawy i nastąpi Armagedon wymierzony nie w ziemię ani ludzi, jak to przedstawia szatan inspirując filmy o Armagedonie, ale w tych co są organizacją szatana. Zniknie zatem polityka, rządy, iluminati, a pozpstanie wielka rzesza ludzi wiernych Bogu, neutralnych w stoosunku do polityki- tych co sie Bestii nie kłaniali. Po Armagedonie nastapi tysiącletnie panowanie Chrystusa na ziemi, a ludzie odzyskają nieśmiertelność.

 

Portret użytkownika EUrydzyki

DZIŚ W RADIU słyszałem że

DZIŚ W RADIU słyszałem że Szydło zostałą wymienina na tej samej liście najbardziej wpływowych polityków co Moherini i Makreela!! To moim zdaniem jest dowów że jesteśmy w głębokiej duu..pie! Wiadomości jak i liste sporządziły władze USraela - czyli realizują konsekwentnie polityke NWO i im b.dobrze to wychodzi - bo ludzie nawet nie wiedzą gdzie jest i kim jest przeciwnik! Jak mamy walczyć czy się przeciwstawiać jak nawet nie wiemy kim jest wróg???? Myślę że trzeba założyć że praktycznie wszelka władza jest naszym wrogiem, usa niemiaszki ue etc. To wszystko konstrukty wysokich wladz ktore siedzą w kieszeni możnowładców głównie z usraela! PO było wasalem Niemiec a PIS jest wasalem żydów i usa! 'Zamienił stryjek siekierke na kijek'

Portret użytkownika Has$

Wszedzie pracują ludzie, a ci

Wszedzie pracują ludzie, a ci maja adresy i rodziny. Takie pielęgniarki i lekarze też, to też ludzie. A to znaczy że są podatni na zranienie czy perswazję. A jeżeli nie daj Bóg zostałbym osobiście zaszczepiony i nie daj Bóg wyszłoby z tego jakie gówno.... to sam z tego świata nie zejde i zabiorę ze soba lekarza i pielęgniarkę....a jak dobrze pójdzie to i dyrekcję ...zrobi im sie Indie to się odechce zabawy w Boga !!!

Portret użytkownika UPAdlina

olewam to, czy takie śmiecie

olewam to, czy takie śmiecie jak ty szczepią siebie i swoich bliskich, ale nie będziecie zmuszać innych do tego, co chcecie robić samym sobie. To wasza sprawa, ale WARA gnidy od nas i naszych bliskich. Jeżeli wasze zasrane szczepionki są tak skuteczne i chronią was przed chorobami, to czego tak się boicie zarażenia od nieszczepionych? Jesteście "zabezpieczeni", więc się tym cieszcie ale od innych WARA kanalie !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika debaucher

Jak oni to wprowadzą,myślę,że

Jak oni to wprowadzą,myślę,że będzie po squrwy....nach...To taki zajebisty "samobój" i nie pomoże ani teść generał ani 500+
Ile jeszcze ten Naród zdzierży?
Jak długo można przeciągać napiętą strunę?
W końcu się przejadą...Dawno nie mieliśmy Powstania Aggressive Aggressive

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika Precz z komuną

Jeżeli jest to prawdą to

Jeżeli jest to prawdą to Premier Szydło powinna wykopać tego Ministra Radziwiła. Za szerzenie komunizmu i przymysu pod jakim kolwiek argumentem powinno się takich na kopach wynosić z tych ministerstw. Zobaczymy kiedy rodzice zaczną strzelać do tych komunistycznych funkcjonariuszy państwowych. 

Strony

Skomentuj