Medyczna sensacja! 37-latka urodziła dziesięcioraczki!

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Żyjemy w świecie wielu anomalii medycznych, ale ostatnie doniesienia ze świata wskazują na nasilenie zjawisk ekstremalnych.

Najpierw w maju, media na całym globie informowały o 25-letniej kobiecie z Mali, która urodziła dziewięcioraczki - 5 dziewczynek  i 4 chłopców, choć USG wskazywało na 7 dzieci.

Teraz dotychczasowy rekord został pobity przez 37-letnią obywatelkę RPA.

Urodziła ona w sposób naturalny dziesięcioraczki - 3 dziewczynki i 7 chłopców, choć lekarze wykonujący USG, doliczyli się „tylko” szóstki dzieci!

Ponoć ojciec potomstwa nie kryje radości.

Trudno raczej przypuszczać, że gdyby taka sytuacja zdarzyła się w Polsce, to rodzice skakaliby ze szczęścia, nawet mimo 500+.

Po wzbudzeniu sensacji, przyjdzie bowiem proza życia, a uspokajanie 10 płaczących dzieci na raz, raczej nie będzie przyjemne.

Swoją drogą ciekawe czy za miesiąc nie okaże się, że i ten rekord jest już nieaktualny?

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika baca

w starej normalności rodzice

w starej normalności rodzice dostaliby dla małych darmowe bilety na samolot do końca życia, od firm samochodowych jakieś reklamowe vany, od ludzi z miasta chałupę z ogrodem...
a w nowej normalnosci pewnie dostaną za darmo 10 dawek astry zeneki...

 

Portret użytkownika Quark

A niby czemu mieliby oni

A niby czemu mieliby oni dostać za to jakąś "nagrodę" - czy to jakaś zasługa dla nas ? Nie widzę powodu by "dzieciorobów" z przypadku w jakiś szczególny sposób wyróżniać . Starczy , że dostaną co miesiąc 5000 zł wsparcia od państwa . 

A swoją drogą jak to się tam wszystko w jej brzuchu pomieściło - 10 szt. w jednym miocie ?? 

Skomentuj