Medycy ostrzegają przed wariantem delta, ale sami protestują bez dystansu i maseczek

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Stare polskie przysłowie mówi: „co wolno wojewodzie, to nie tobie, smrodzie”. Środowisko medyków tak bardzo zachęcające do szczepień i przestrzegania pandemicznych restrykcji, jak widać bierze sobie owe porzekadło dość mocno do serca.

Mahatma Gandhi nawoływał: „bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć w świecie”. Skoro medycy chcą odpowiedzialnego społeczeństwa, które nie lekceważy wszelkiej maści koronawirusowych zagrożeń, to dlaczego podczas ostatniego protestu nie dbali o to, by nikt w tym tłumie się nie zaraził?

 

Co z tego, że znakomita większość była zaszczepiona dwoma dawkami? Przecież ludzie zaszczepieni też zakażają i chorują. Zatem całe społeczeństwo musi, a ci, którzy muszą jeszcze bardziej, mają to w nosie i paradują głosząc swoje postulaty podwyżek.

 

Może ten ostatni protest w końcu pokazał obłudę całego środowiska medycznego, które z jednej strony nakręca covidową propagandę, a z drugiej strony na pandemii sporo zarobiło. Jeden z ratowników przyznał przecież już kilka miesięcy temu, że dla nich pandemia może trwać i trwać, skoro dostają podwójne pensje i inne dodatki.

 

Jeśli ktoś poucza ludzi, a sam ma w nosie to, by do owych pouczeń się stosować, to kwestionuje misternie utkaną sieć emocjonalnego szantażu, wywieranego na obywatelach od prawie dwóch lat. Skoro w rzekomym szczycie ekspansji wariantu delta nie ma w medykach motywacji, by stanowić wzór, to znaczy, że z ich perspektywy problemu nie ma. Ergo, nie ma powodu do tego, żeby wywierać na kimkolwiek pandemiczną presję.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika baca

dla protestujących medyków

dla protestujących medyków mam taką teleporadę: i na was wkrótce kurwy przyjdzie czas, bo każdy z was jest wyłącznym posiadaczem popełnionych czynów i na nic gadki o wykonywanych poleceniach i rozkazach.... nic wam kurwy taka gadka nie da.

 

 

Portret użytkownika ZerwipejsMyckojad

Baco, Juhasie, czy jak wam

Baco, Juhasie, czy jak wam tam... Zgadzam się w 100 procentach. Ja wiem, że ty "ateista", ale i tak napiszę co myślę: już niedługo odbędzie się sąd i sądzeni będą różne głupoty gadać. Ale największa głupotą będzie zrzucanie odpowiedzialności na innych... "To nie ja, to on", "Niby tak, ja to zrobiłem, ale to on mnie podkusił"... Itp. itd. Ciekaw jestem, ilu [email protected]łków faktycznie odważy się gadac takie bzdety przed tronem sędziego...

Portret użytkownika wodzu

<p>i w końcu wyszło (Szydło)

<p>i w końcu wyszło (Szydło) z worka i (kopacz ) w temacie nie ma co ? wiadomo ze to jedno wielkie oszustwo !!! na które ludzkość dała się nabrać ? bo to chore króliki z telefonami ? kto nie używa fona tylko do rozmów tak ja jak ? mały Quiz ? zakładam się z na tym forum ? tylko ja się mogę wydawać idiotą ? wiec panowie witamy w Matrixie !!!</p>

Portret użytkownika ARTUR

Zawsze było tak , że jeśli

Zawsze było tak , że jeśli ktoś ukradł to ucinano mu lewą dłoń , gdy ponownie kradł to prawą dłoń , gdy zabił to go kamienowano . Niech lekarze zaczną mówić prawdę bo pieniędzy już nie dostaną , mogą natomiast zostać zwolnieni z pracy i stacić licencję  gdy się faktycznie nie zaszczepią co będzie sprawdzane przypomocy UV .

Portret użytkownika Łowca

STRAJKUJĄCY pytanie : 

STRAJKUJĄCY pytanie : 

- jle % ludzi pracujących w POLSCE zarabia średnią europejską?

Wiadomo Skończyły się dodatki pieniężne i konowały, felczerzy i niby ratownicy medyczni się obudzili !!!

Portret użytkownika dąb-rozwadowski

Cała ta hucpa światowa dla

Cała ta hucpa światowa dla środowiska medycznego w Polsce stała się upragnioną okazją do wysadzenia PIS-owskiego rządu w kosmos więc takie działania jakie widzieliśmy podjęła rada medyczna przy rządzie. Doradcy którzy za nic nie odpowiadają i których narady podobno nie są protokołowane doradzali jak wywołać katastrofę społeczną. Przy okazji zamykania lokali gastronomicznych czy siłowni lokalne cwaniaczki i większe konsorcja widzieli szansę na tanie przejęcie cudzego dorobku życia co owocowało filmikami na których policja np. szykanuje ludzi jedzących pizzę. Zakładam że to miało i wywoływało większy wkurw społeczny.  Teraz nieświadomie inicjatywę przejął rząd zabierając dodatki covidowe w służbie zdrowia bo latem wirus znikł. No i powstało od razu białe miasteczko bo niestety większość środowiska medycznego to ludzie pazerni którzy przysięge Hipokratesa mają w dupie.  Dla nich liczy się tylko kasa która właśnie się skończyła i trzeba wrócić z teleporad i nasłuchiwania stukania w parapet do normalnej roboty. Na dodatek oświeceni medycy którzy innych zmuszali do noszenia maseczek sami te maseczki olewają i jeszcze pozwalają na dokumentowanie tego na zdjęciach. DNO. Na szczęście są i odpowiedzialni medycy którzy po prostu leczą, nawet w czasach lockdownów robili testy gdy musieli ale na kwarantannę pacjenci szli z lekami. I tu tragedii nie było. Tak więc kolejny raz przykład gdy chciwość ośmiesza pazerność lub odwrotnie i cały plan już leży a za chwilę będzie kwiczał.

A kto wie, może nawet założą te maseczki ale jak rząd da im kasę. Nic za darmo na morde...

człowiek ma niby wolną wolę, ale niech tylko dupa zechce srać

Portret użytkownika baca

ciekawy wątek poruszyłeś bo

ciekawy wątek poruszyłeś bo odkąd żyję nie znam nikogo kto by chodził na siłownię... gdzie konkretnie żyją ci sławni siłacze? pamiętam tylko jakiegoś strongmana który zapierdalał z jeszcze jednym pchając po polach opony od traktorów i takie bloczki betonowe... zamknęli ich? i co dalej? opadli z sił ci słynni siłacze? bo na serio ludzie giną zabijani zastrzykami - o tu zobacz malutkie jednodniowe dziecko

https://www.bitchute.com/video/MHMoXKf4IVOE/

- a ja ciągle słyszę o dramatach jakiś siłaczy którym plandemia nie pozwala z oponami się posiłować na jakimś polu... jebać siłaczy - bo jak nie mają silnej psychiki - to są cipy a nie siłacze...

 

Strony

Skomentuj