Media sugerują, że elity mogą wstrzykiwać sobie młodą krew aby żyć dłużej

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Choć poszukiwania eliksiru młodości trwają, naukowcy najwyraźniej już wiedzą co należy zrobić aby zapewnić sobie zdrowie, dodatkowe siły witalne i spowolnić proces starzenia. Metoda jest skuteczna, co zostało potwierdzone podczas eksperymentów, przeprowadzonych przez firmę Alkahest. Wystarczy wstrzyknąć sobie do organizmu młodą krew.

 

W pierwszej kolejności warto zadać pytanie komu najbardziej zależałoby na długowieczności - młodym osobom, które dopiero co pojawiły się w tym chorym systemie i już muszą zaciągać pożyczki? Czy może starym bogaczom, którzy zajmują się jedynie powiększaniem swojego majątku i władzy, a naszą planetę traktują jedynie jak grę planszową?

 

Od lat dużo mówi się o badaniach nad wydłużeniem ludzkiego życia, lecz stosunkowo rzadko przedostają się informacje sugerujące, że niektóre metody są już tak naprawdę stosowane. Stwierdzenie takie padło ostatnio na kanale Tonic, który zajmuje się tematyką medycyny i zdrowia i należy do magazynu Vice. Zasugerowano, że starzejące się elity mogą wstrzykiwać sobie młodą krew aby wydłużyć sobie życie.

Podobne stwierdzenie padło kilka miesięcy temu z ust dziennikarza. Jeff Bercovici przeprowadził kilka wywiadów z osobami powiązanymi z Doliną Krzemową, znaną jako centrum amerykańskiego przemysłu tzw. nowych technologii. Wyraził wręcz obawy, że krew młodych ludzi może być sprzedawana na czarnym rynku.

"Rozpowszechniane są plotki, że w Dolinie Krzemowej, gdzie nauka zajmująca się wydłużaniem życia jest popularną obsesją, różne zamożne osoby ze świata technologii zaczęły już praktykować parabiozę, wydając dziesiątki tysięcy dolarów na procedury i młodą krew, oraz powtarzanie tych czynności kilka razy w roku" - powiedział Bercovici.

Choć może wydawać się to zaskakujące, lub wręcz szokujące, podobne praktyki były stosowane już w przeszłości. Wspomina o tym dr Richard Sugg z Durham University, który prowadził dogłębne badania w sprawie tzw. gnijącej medycyny (z ang. corpse medicine).

"Ludzkie ciało było powszechnie stosowane jako środek terapeutyczny - najbardziej popularne zabiegi dotyczyły mięsa, kości i krwi. Kanibalizm miał miejsce nie tylko w Nowym Świecie, jak powszechnie sądzono, lecz także w Europie. Jedną rzeczą, o której rzadko uczymy się w szkole, choć jest to udokumentowane w literaturze i tekstach historycznych z tamtych czasów, jest to, że Jakub I Stuart odrzucił gnijącą medycynę; Karol II Stuart stworzył własną gnijącą medycynę; a Karol I Stuart zaangażował się w gnijącą medycynę. Wraz z Karolem II, do wybitnych użytkowników lub lekarzy zalicza się Franciszka I Walezjusza, chirurga Elżbiety I Tudor - Johna Banistera, Elżbietę Grey - hrabinę Kent, chemika i fizyka Roberta Boyle'a, lekarza anatoma Thomasa Willisa, Wilhelma III Orańskiego oraz Marię Teck." - twierdzi Sugg.

Tak się składa, że Karol, książę Walii i następca tronu Wielkiej Brytanii wyznał w 2011 roku, że fakty genealogiczne wskazują na jego związki z Władem Palownikiem, Władcą Wołoszczyzny. Był okrutnym tyranem a według legend, miał gotować ludzi żywcem, nabijać kobiety na pal i pożywiać się krwią swoich ofiar. Otrzymał przydomek "Drakula", gdyż jego ojciec, Wład II Diabeł, był członkiem Zakonu Smoka. To taka ciekawostka.

 

Oczywiście nikt nie wskazuje palcem na osoby, które miałyby dziś wstrzykiwać sobie krew młodych ludzi aby zapewnić sobie długowieczność. Jednak badania naukowe wskazują, że młoda krew faktycznie odmładza. Zaś z plotkami jest bardzo różnie - skoro niektórzy sami przyznają się do zażywania młodej krwi, widocznie coś jest na rzeczy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (6 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika ka ka

wysysają krew z innego

wysysają krew z innego wymiaru jak umierasz bez błagania różańcem o zbawienie i pomoc mogą wyssać całą krew, i idziesz w ogień nieskończonych tortur do piekła. Mnie to spotkało ale mało pamiętam, widziałem to w telewizji.

Portret użytkownika zxka666

Ostatnio miałem dość straszny

Ostatnio miałem dość straszny sen. Niemowle płci męskiej, facet przutla je i z traskiem odcina lewa rączkę. Płacz z krzykiem. Wstrzukje do buzi dużą strzykawkę czegoś, pewnie antybólowego aby nie odleciało. Potem odcina prawą nóżkę i wstrzykuje.
Ciekaw jestem waszej interpretacji.

Portret użytkownika eee

tu chodzi o złączenie na

tu chodzi o złączenie na pewien czas krwiobiegów, a nie transfuzję. Im młodszy organizm tym lepiej. Te znikające dzieci do czegoś są potrzebne. Ale to "zabawa" dla ścisłej elity. Masońskie średniaki mogą co najwyżej zrobić sobie transfuzję, która też działa, ale o niebo słabiej.

Portret użytkownika lipka

Organizm ludzki od urodzenia

Organizm ludzki od urodzenia jest na gigancie... hormonów. Dojrzałość płciowa jest coraz wcześniejsza, niedługo niemowlaki będą mogły być zapłodnione lub będą mogły zapładniać. To nie jest normalne. Jest sztucznie przedłużany wiek prokreacyjny bo gdyby nie "zabiegi i terapie hormonalne" ludzie przekwitali by już w wieku 30 lat. Hormony to nie tylko związki narządów dokrewnych ale wchodzące w skomplikowane działanie inne związki wpływające na cały organizm.

Moim zdaniem została zachwiana równowaga w delikatnym systemie i ten system (zdrowotny) zaczyna się sypać a choroby i inne czynniki wyniszczające ludzi tłumaczy się dziesiątkami przyczyn a przyczyna jest jedna - ukryte dostarczanie pewnych hormonów ludzkiej populacji. Poza tym szpikowanie ludzi od noworodka do starości tysiącami sztucznie wytworzonych "związków" ma również swój efekt taki a nie inny co staje się kropką nad "i" do wyniszczenia ludzi. Ludzie umierają coraz młodziej choć wmawia się nam, że żyjemy coraz dłużej. Świat został zahipnotyzowany kilkoma sukcesami wynalazców lekarstw, szczepionek, antybiotyków. I zaczęło się. Ośrodki prześcigały się w wymyśleniu nowego leku na choroby śmiertelne dla ludzi, nawet na choroby, której jeszcze nie było ale mogły być, bo badania prowadzne na różnych drobnoustrojach pokazały, że droga do sukcesu jest jak wyścig - kto pierwszy ten lepszy, ten ma więcej kasy. Pojawiły się więc choroby-mutanty a jak wiemy w świecie drobnoustrojów mutacje w warunkach laboratoryjnych jest bardzo łatwo przeprowadzić i już gimnazjalista mający odpowiedni sprzęt i minimum wiedzy może to uczynić, w naturze potrzeba setek a niekiedy tysięcy lat by mutacja w żywym organiźmie zaszła i rozprzestrzeniła się na wiele istnień. 

Wojny biologiczne to nowa broń i już powszechnie znane zjawisko. I taka wojna jest obecnie prowadzona. Kto ją prowadzi i dlaczego? Odpowiedź powinien znać każdy potrafiący myśleć. To co robi się dla elit jest tak samo tajne jak wojskowe tajemnice. Te wszystkie "przecieki" pokazują tylko w którą stronę to wszystko zmierza.

Portret użytkownika EGIPŁAN

Błądzisz  trchę  kolego ze 

Błądzisz  trchę  kolego ze  swoimi  wywodami...ale  to  twoja droga...

wszystko jest energią...jedną  wspólną.Gady  są  krwi młodej  rządne.. ludzie  ze  swiatła  mają  w  genach  długowiecznośc..

ja  np  nie  piję  żadnych  krwi  czy innych  wynalazków..i  w  wieku 57 lat  wyglądam  i  czuje  sie  max  na  lat 40. robilem  badania  z  których wyszło  ,że np. moja  watroba  ma  27 lat, narki 32 lata,serce 29 lat,  srednia  wyszła  35.....dlaczego?  bo  mam  metody  na  utrzymywanie  wysokiego  kundalini  i  tym  samym  namnażanie  4  x  wiekszej  ilości  komórek  macierzystych  jak  inni  ludzie....

daje  to  do  myślenia,  nieprawdaż?   ale  swoją  drogą  krew  zawiera  w  sobie boskie  cząstki  młodości  i  to  jest  pawda...tyle  ,że  nie  na  tym  rzecz polega  aby  dzieci  uśmiercac  i  pic  ich krew....

Portret użytkownika tomasz26

krew niesie ze sobą wibracje

krew niesie ze sobą wibracje świadomości dawcy jeśli dawca jest np. to młoda dusza to jest to aspekt typowo narkotyczny itp.jeśli krew miała by przedłużać życie masoneria była by nieśmiertelna ,albo najgorszym wypadku żyli by po 200lat ,a oni padają tak jak, każdy inny ... przeszczepiają pikawy ,przetaczają krew ..a tak naprawdę to są to przestraszone dzieci, które przez całe swe życie ogłupione były próżnością egzystencji w materii...

Portret użytkownika Medium

Najgorsze jest to, że nasi

Najgorsze jest to, że nasi młodzi, często inteligentni i wykształceni krwiodawcy nie wierzą w takie teorie. Wierzą np. że krew dawców jest potrzebna przy większości operacji, co za bzdura!

Może to skutek szkolnych akcji? Za oddaną krew kupują sobie wolny od pracy dzień, dawniej było kilka tabliczek czekolady... Bardzo tanio się sprzedają, bardzo tanio.

Portret użytkownika inzynier magister

krwiopijcy NWO chcą znowu

krwiopijcy NWO chcą znowu zaatakować Polskę bo folksdojcze stracili władzę i nie mogą dzieciom niszczyć umysłow ideologią wariatów GENDER i innych wynaturzeń chorych umysłowo od imperium gejowskiego ! "Tylko jeden spośród siedmiorga kandydatów na nowego przewodniczącego europarlamentu opowiedział się przeciwko nakładaniu na Polskę sankcji związanych z niezrealizowaniem zaleceń Komisji Europejskiej. Ewentualne represje poparła nawet przedstawicielka ugrupowania, do którego należą deputowani Prawa i Sprawiedliwości. Swego rodzaju głosowanie miało miejsce w trakcie przeprowadzonej w środę debaty kandydatów. "Jedynym sprawiedliwym" okazał się rumuński poseł Laurentiu Rabega. Reprezentuje on Europę Narodów i Wolności – frakcję mającą jedynie teoretyczną szansę na obsadzenie fotela przewodniczącego.Pretendenci odpowiadali na pytanie, czy wobec stanowiska Komisji Europejskiej, która oskarża Polskę o łamanie praworządności, powinna nasze państwo spotkać kara. Nie mogli uzasadniać swoich opinii, a jedynie odpowiedzieć „tak” lub „nie”.Europejskich Konserwatystów i Reformatorów, czyli frakcję, do której należą posłowie PiS, reprezentować będzie w wyborach głuchoniema deputowana z Belgii, Helga Stevens. Na pytanie odnoszące się do Polski odparła twierdząco. – W tej chwili, jak rozumiem, Komisja Europejska prowadzi postępowanie w sprawie sytuacji w Polsce. Na razie nie wiem, jakie są konkluzje tego postępowania. Ale ogólnie uważam, że jeśli kraj UE łamie zasady rządów prawa – niezależnie od tego, czy chodzi o Polskę, czy o inny kraj unijny – i postępowanie KE wykaże, że tak jest w rzeczywistości – to wówczas tak, należy nałożyć sankcje. To jednak zadanie KE i Rady UE – komentowała Stevens swoją decyzję już po 1,5-godzinnej debacie. Nie wspomniała nic o zasadności zarzutów wysuwanych wobec Polski rządzonej przez jej frakcyjnych kolegów.Przewodniczący Parlamentu Europejskiego zostanie wybrany w najbliższy wtorek 17 stycznia. Kandydują, oprócz wymienionych posłów, także liberał, Guy Verhofstadt, przedstawicielka Zielonych – Jean Lambert, Eleonora Forenza ze Zjednoczonej Lewicy Europejskiej, socjalista Gianni Pittella oraz Antonio Tajani reprezentujący tzw. centroprawicową Europejską Partię Ludową. : http://www.pch24.pl/kandydaci-na-szefow-parlamentu-europejskiego-niemal-jednoglosnie-za-sankcjami-wobec-polski,48715,i.html#ixzz4VXdTGerA

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika MepHiStO

Zapomniano dodać, że Wład w

Zapomniano dodać, że Wład w wieku młodzieńczym został pojmany przez Turków. Czas, który tam spędził był piekłem na Ziemi co odbiło się znacząco na późniejszym zachowaniem Włada.

Odnośnie tematu, a kto wam broni być elitą?!!? Biorąc pod uwagę historię można powiedzieć, że na tej planecie jak i pewnie całym Wszechświecie zawsze przeżywają lub mają przewagę najsilniejsi, gdyby słaby plebs miał władzę było by to odstępstwo od normy i mogło by być niebezpieczne...

Strony

Skomentuj