Media narodowe skasowane z YouTube, kto będzie następny ?

Kategorie: 

Źródło: internet

Niedawno portal ZmianyNaZiemi informował o decyzjach w Davos, chodzi o podjęte przez globalistów kroki w celu cenzurowania wolności słowa. Po tym spotkaniu zabrano się za polską grupę ludzi głoszących wolność, i to narodową, co budziło wściekłość określonych wyznawców "Rządu Globalnego". Kanał Media Narodowe działał na YouTubie od kwietnia 2017 roku, został uruchomiony przez Roberta Bąkiewicza, prezesa Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości". Kanał miał 251 tys. subskrypcji i ponad 120 mln wyświetleń zamieszczonych tam treści.

 

Jak dobrze wiemy pan Bąkiewicz to główny organizator "Marszu Niepodległości", a ten to wielkie zagrożenie dla globalistów, którzy każdego roku starająsięgo blokować, nazywając "marszem nienawiści". To też musiało mieć wpływ na decyzję platformy YouTube.
 

Z dniem trzeciego lutego 2023 roku YouTube usunął kanał "Media Narodowe", będące już ostatnim większym kanałem typowo polskim i narodowym, a do tego chrześcijańskim i katolickim ! W wydanym oświadczeniu dziennikarze i właściciele kanału "Media Narodowe" zaprotestowali przeciwko decyzji Google'a. Podkreślono, że w serwisie wciąż znajduje się ogromna liczba materiałów powielających kremlowską propagandę, które nie mają przeszkód w funkcjonowaniu. Tymczasem profil Mediów Narodowych został, bez podania przyczyny, zawieszony, co podkreślmy, jest zgodne z wytycznymi sekty Davos. Na celowniku znalazły się grupy narodowo katolickie, a te stoją na przeszkodzie utworzeniu reżimu NWO.

Sprawę skomentował minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Polityk podkreślił, że You Tube cenzuruje te kanały, które "nie podobają się fanatykom lewackiej poprawności". Ziobro jednocześnie oświadczył, że konieczne jest wdrożenie ustawy o wolności słowa w internecie. Jak jednak dodał, odpowiedni projekt "ugrzązł" na poziomie rządowym, co rónież jest bardzo specyficzne, skoro premier i prezydent uczestniczą w sabacie w Davos ! "Mówimy stanowcze NIE putinowskim metodom Google'a" - czytamy w oświadczeniu właścicieli kanału, przesłanym w piątek redakcji Wirtualnemedia.pl.

Jak widać globaliści realizują plan cenzury treści narodowych i katolickich, a w niedalekiej przyszłości zaczną także cenzurować Biblię i chrześcijaństwo co już zapowiadają grupy lewackich ekstremistów. Jeśli nie macie odpowiednich poglądów, to możecie stać się celem ataku rządu światowego z Davos, za tzw. "myślo zbrodnię" najwyraźniej czeka nas wszystkich kara !

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika Nomen - Omen

"Gen. Waldemar Skrzypczak:

"Gen. Waldemar Skrzypczak: Rosjanie atakują z sześciu kierunków. Ale to jeszcze nie ofensywa." - (WIDEO - YouTube z dnia 10-02-2023)

Generał Waldemar Skrzypczak uważa, że wielka rosyjska ofensywa się jeszcze nie zaczęła, choć wojska Putina atakują już z sześciu kierunków. To ciągle przygotowania - uważa. Cotygodniowa analiza sytuacji na wojnie.

https://m.youtube.com/watch?v=H5YTrPnCygw

Portret użytkownika oswiecony77

programowo jestescie w dupe

programowo jestescie w dupe ruchani na waszych uczelniach baa nawet juz od podstawowki Bylem juz z dwoma nauczycielkami MUsza uczyc co ksztaltuje program od gory ustalony Same durne sa wiec czego moga nauczyc was i wasze dzieciaki Nazywa sie to debilizacja wsteczna Mozesz byc dr nauk ale jakich ? Pieknie gramatyczne zdania w prozni

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Portret użytkownika inzynier magister

Premier Morawiecki znów mówi

Premier Morawiecki znów mówi językiem globalistów. „To czas walki o nowy światowy porządek”

Szef polskiego rządu, podobnie jak przy okazji „pandemii” Covid-19, z myślą o wojnie na Ukrainie powtarzał globalistyczne sformułowania o „nowym światowym porządku”. Mówił też o „kompletnie nowej architekturze bezpieczeństwa w wymiarze politycznym, gospodarczym, tutaj w szczególności energetycznym i geopolitycznym”.

 

Mateusz Morawiecki zabrał w poniedziałek głos podczas spotkania Konferencji Warszawskiej – Stałej Roboczej Konferencji Przeglądowej Wsparcia Ukrainy. Przemówienie miało zapewne uzasadniać bezprecedensowe zaangażowanie Polski w transfery m.in. towarów, infrastruktury, uzbrojenia i świadczeń socjalnych na rzecz wschodniego sąsiada walczącego z rosyjskim najazdem. Trwającą wojnę Morawiecki uznał otwarcie za konfrontację Rosji z całym Zachodem.

Wojna na Ukrainie to nie jest dowód siły Rosji. Ta wojna to próba sił dla Zachodu. Stoimy przed jasnym wyborem – albo zwycięstwo Rosji i klęska Zachodu, albo renesans zachodniej cywilizacji. Polska jako pierwsza stanęła po stronie Ukrainy, po stronie wolności. Polska jako pierwsza pokazała że to nie jest wojna tylko z Ukrainą, ale że jest to wojna o przyszłość Europy, wolnego świata. Kreml spodziewał się że to będzie blitzkrieg. Dzięki bohaterstwu Ukrainy ten plan się nie powiódł. Ale to Zachód musi sprawić, to wolny świat musi się do tego przyczynić, żeby ta wojna stała się Waterloo rosyjskiego imperializmu i rosyjskiego kolonializmu – mówił premier.

 

Porządek z chaosu

Kreśląc obraz agresji na Ukrainę premier przekonywał o kluczowej roli Polski dla powodzenia starcia z Rosją. Opowiedział się za kontynuowaniem walki, wzywał do dalszego przyjmowania uchodźców zza wschodniej granicy. Powtórzył globalistyczny slogan o „nowym światowym porządku”, który miałby wyłonić się z powojennego i pokryzysowego chaosu. 

 Dlatego ten czas, dzisiejszy czas można też nazwać czasem walki o wyobraźnię, o nowy światowy porządek. Dziś nie jest czas na zawieszenie broni. Dziś Ukraina nadal potrzebuje naszego wsparcia, przede wszystkim jednak potrzebuje nadziei. Ta nadzieja rodzi się tutaj, w Polsce, ona rodzi się w każdym polskim domu, w którym przyjęto uchodźców wojennych. Ona rodzi się w każdym sukcesie dyplomatycznym, który zwiększa wsparcie dla Ukrainy na forum międzynarodowym. Ta nadzieja jest ziarnem, z którego może wyrosnąć zupełnie nowy porządek geopolityczny – stwierdził Morawiecki.

Premier nazwał Ukrainę „twierdzą wolności Europy” sugerując w ten sposób, że jego zdaniem Rosja w przypadku zwycięstwa w obecnym konflikcie ruszy następnie na państwa zachodnie. 

Polska i nowy światowy ład

– Żeby wygrać wojnę z Rosją, musimy zbudować kompletnie nową architekturę bezpieczeństwa w wymiarze politycznym, gospodarczym, tutaj w szczególności energetycznym i geopolitycznym. Odbudowa gospodarcza Ukrainy jest warunkiem koniecznym bezpieczeństwa całej Europy. Ukraina jest dziś twierdzą wolności Europy, a inwestycja w jej umocnienie to obowiązek w kategoriach moralnych, ale także w twardych kategoriach Realpolitik – przekonywał.

– Polska jest gotowa wziąć na siebie współodpowiedzialność za kształtowanie nowego ładu światowego. Polska jest gotowa by stać się jednym z kluczowych ogniw postimperialnej Europy – zadeklarował szef rządu. – Nie wystarczy pokonać Rosji, trzeba jeszcze zbudować świat, w którym rosyjski imperializm i kolonializm, rosyjska dominacja nie znajdą dla siebie miejsca. Rok wojny na Ukrainie pokazał że historia nie jest pułapką z której nie można się wyrwać, że nawet ukraiński Dawid potrafi postawić się rosyjskiemu Goliatowi – stwierdził.

– W mitologii greckiej sen jest bratem śmierci. Trzy dekady drzemki Zachodu zbliżyły nas do końca naszej historii. Bomby spadające na Kijów sprawiły że wolny świat się wybudził. Oby na dobre – mówił Mateusz Morawiecki. 

Nowy porządek i zarządzanie oczekiwaniami

Określenia „nowego ładu” i „nowego porządku” należą najwyraźniej do ulubionych sformułowań premiera, który zupełnie nieoczekiwanie dla wyborców PiS w grudniu 2017 roku zastąpił na tym stanowisku popularną wśród prawicowego elektoratu Beatę Szydło. Jak pamiętamy, kompletnie chybiony pakiet ustaw dezorganizujących polską gospodarkę i – całkowicie przeciwnie do zapowiedzi – bardzo kosztownych dla społeczeństwa, nazwany został Polskim Ładem.

Z kolei 5 czerwca 2020 roku, w trakcie kulminacyjnego nasilenia „operacji covid-19”, szef rządu rozpoczął swoje sejmowe wystąpienie od słów:

– Szanowny panie prezydencie, pani marszałek, wysoka izbo. Na naszych oczach wykuwa się „nowy porządek świata”, świata po koronawirusie.

Jeszcze wcześniej, bo jesienią 2018 roku portale informacyjne publikowały zapisy rozmów z udziałem obecnego premiera a wcześniej doradcy Donalda Tuska, w restauracji „Sowa i Przyjaciele”. Wypowiedzi Mateusza Morawieckiego dotyczyły między innymi kryzysowych perspektyw gospodarczych i potencjalnych możliwości „resetu”, który wygasi społeczne oczekiwania dotyczące dobrobytu. 

Mam absolutnie pozytywne zdanie o Merkelowej, Sarkozym czy jak się ten nowy nazywa… Hollande, i tak dalej. Że oni w takim świecie, jak dzisiaj są, gdzie przez pięćdziesiąt lat ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej, emerytury będą dość wysokie, żyć będziemy coraz dłużej, służba zdrowia będzie za darmo ku… i edukacja za darmo, oni tą krzywą, która, wiesz tak szła co do oczekiwań, oni muszą ją odkręcić, nie. I takie rzeczy się dzieją. (…) To co robi Merkelowa… Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa, czyli oczekiwaniach. Management of expectations [zarządzanie oczekiwaniami – red.] Jak ludzie ci zapier…. za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała – zachwycał się Morawiecki

– (…) My nie wiemy, ale być może zakończy się to dobrze, jeżeli my ludzie, „we, the people”, prawda, a już zwłaszcza „we, the people” w Niemczech czy w Hiszpanii, we Francji, musimy obniżyć nasze oczekiwania. Bo jak obniżymy, to w ślad za tym wszystko pójdzie dobrze, się da zreperować. Będziemy zapier… i rowy, ku… kopać, a drudzy będą zakopywać, będziemy zadowoleni. Będziemy (…) wtedy my jako ludzie, mniejsze firmy mieć, emerytury, mniejsze oczekiwania – opowiadał.

– No, ale to jest trudne – zauważyła Bogusława Matuszewska, wówczas wiceprezes Polskiej Grupy Energetycznej. 

– To… To jest trudne. To będzie… To (…) dziesięć do dwudziestu lat lub wojnę – zgodził się Morawiecki.

– Nie chcemy tej wojny, więc to, co robi Merkel, jak się nazywa… Obama, prawda i tak dalej, fantastyczna robota – kontynuował.

– Przyzwyczaić się do lepszej sytuacji jest daleko łatwiej niż do gorszej – stwierdziła wiceprezes PGE.

– Najlepszym sposobem zawsze była wojna. Wojna zmienia perspektywę w pięć minut – proroczo podsumował dzisiejszy premier. Jego słowa z dzisiejszej perspektywy przywołują złośliwym brzydkie podejrzenie, że może jednak wielcy tego świata w końcu sięgnęli po ten „najlepszy sposób” na redukcję oczekiwań zwykłych ludzi. Ale to jedynie kolejna spiskowa teoria, niemająca przecież żadnego związku z rzeczywistością."

o jakim renesansie Zachodu mówi to indiwiduum ? robaki na talerzu, elektroniczna smycz na 15 minut od domu, hulajnogi dla wszystkich, pieniądze z terminem ważności, kary za mieszkanie we własnym domu, co-living czyli dokwaterowanie , ciepła woda przez kilka godzin w tygodniu, narkotyki i gry komputerowe dla niepotrzebnych zjadaczy, implanty w mózgu. Sieć roi się od tych planów i to oryginalnych wypowiedzi Schwaba, Gatesa itd. Nawet ślepy i głuchy powinien mieć już wyrobione zdanie na ten temat.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika maracash

Polacy dobrowolnie oddają

Polacy dobrowolnie oddają władzę nad sobą raz jednym, raz drugim, więc niech się nie dziwią, że jest, jak jest. Ci krętacze POPISOWI z przystawkami, to  antypolskie słupy, co udowadniają raz za razem. Oczadzeni medialnymi kłamstwami fajnopolacy, żrą się, niczym Kargul z Pawlakiem i licytują kto ich słabiej wydymał - PIS czy PO a jedni i drudzy mają setki afer na swoim końcie. Jedni za bożka sobie wybrali typa, co wspomina o życiu za miskę ryżu i wojnie, jako najlepszym sposobie do trzymania społeczeństwa w ryzach a drugi, nie lepszy, mówi, że "polskość to nienormalnośc" - GDZIE MY ŻYJEMY?! Serce mi pęka, jak widzę, co się z Naszym krajem dzieję... 

Pod linkami informację o umowie militarnej z Ukrainą. W dwóch słowach - ładne kwiatki:

Wideoprezentacje - https://www.youtube.com/watch?v=4LpoJ1y27wo 

Uszi - https://www.youtube.com/watch?v=6HP73O-DJGU

Michalkiewicz - https://www.youtube.com/watch?v=XxMsOX1NTb0

*** W czasie, gdy większość szukała pieniędzy, my szukaliśmy prawdy ***

Portret użytkownika euklide⁣s

Jedni za bożka sobie wybrali

Jedni za bożka sobie wybrali typa, co wspomina o życiu za miskę ryżu i wojnie, jako najlepszym sposobie do trzymania społeczeństwa w ryzach a drugi

Najlepsze, że jak pytam znajomych czy słuchali taśm, to nikt nie pofatygował się żeby sobie je puścić na youtube. Przecież po tym co ten goś Mateusz M. tam powiedział, w normalnym kraju już dawno by dyndał na gałęzi. Ci co to nagrali noszeni byli by jako bohaterowie na rękach. Tymaczasem oni mają zarzuty lub nawet odbywają karę, a Mateusz M. jest premierem burdelu.

Czasami mam wrażenie, że połowa społeczeństwa to nie są ludzie z krwi i kości tylko jakieś kurwa drony. Jesteśmy jak w jakimś Matriksie otoczeni bytami, które kontrolują nasz los.

Portret użytkownika Fred flinston

Media ukrainskie i nagle

Media ukrainskie i nagle cenzura no cos wisi w powietrzu czyzby insztalator od swoich mocodawcow dostanie bilet na front pod plaszxzykiem redukcji kadr trollingu jak i obrony ojczyzny cegla przeciw ruskim czolgom i dronom? 

Strony

Skomentuj