Masowe spadanie ptaków w Rosji. Mieszkańcy mają apokaliptyczne skojarzenia

Kategorie: 

Źródło: tg

W 2011 roku tysiące kosów padło z martwych w stanie Arkansas (od 3 do 5 tysięcy, według niektórych szacunków). Tuszki ptaków zalegały na ulicach, deptakach i podwórkach. Tym razem tajemnicze zjawisko miało miejsce w karelskiej wiosce Khvoynyy (ros. Хвойный) w regionie Biełmorsk w Rosji. W ubiegły piątek mieszkańcy wioski patrzyli, jak ptaki padają podczas lotu na ziemię, informuje gazeta Belomorskaja Trybuna.

 

To straszne, niewytłumaczalne zjawisko! Od piątkowego wieczora ludzie słyszeli okrzyki kaczek i gęsi (jakby latały stadami), ale późnym wieczorem ptaki zaczęły spadać na dachy domów, drogi i do zbiorników wodnych. Zjawisko to trwało przez całą noc. Ptactwo krążyło nad wioską, krzycząc i spadając na ziemię. Następnego ranka mieszkańcy zbierali martwe tusze. W niektórych zagrodach zbierano nawet po piętnaście sztuk martwych stworzeń. Większe i mniejsze ciałka zalegały na dachach i na drogach.

„Co to jest? Kto udzieli odpowiedzi na to nie wyjaśnione zjawisko?” – pytają zaniepokojeni mieszkańcy na portalach społecznościowych.

Według kobiety w wiosce nie rosną ani maliny moroszki, borówki brusznicy, ani borówki czarne. Przeważają właściwie, jak to na Wschodzie, charakterystyczne dla tego krajobrazu brzozy. Ludzie obawiają się, że we wsi zwiększono poziom promieniowania. Inni mieszkańcy portali społecznościowych sugerują, że ptaki straciły swój kurs z powodu mgły.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Opryski i harrp lub podobne

Opryski i harrp lub podobne urządzenia. Zresztą harrp to stara technologia i mają na bank cos o wiele lepszego. Widzę jak ostatni latami ludzie debileją i cofają się w rozwoju, dlatego w to wierzę. Masakra co się dzieję z ludźmi, agresja, zarabianie kasy, chlanie, ćpanie i wiara w TVN. O to mentalność Polaków.

kolo21

Portret użytkownika Piotrek

Dokładnie TAK silne

Dokładnie TAK silne promieniowania fal elektromagnetycnzych krótkich mają powydzielane czestotlwiości na wszystko włacznie z zabijaniem. Podczas silnych promieniowań w tym eksperymentów padają ptaki takie już dawki "latają" są w powietrzu. Np. przy wieży GSM w dwa dni niepołodność a nwotwory szybciutko. Fale GSM pozbawiaja DNA prążków wybijają je więc każd chorobia w krótkim czasie jest możliwa, mniejsze stworzenia nie potrafia sie "oprzeć" zdychają.     

Skomentuj