Masowa egzekucja Państwa Islamskiego - terroryści rozstrzelali w Iraku ponad 300 osób

Kategorie: 

Źródło: www.an7a.com

Zwolennicy kalifatu na Bliskim Wschodzie zaczynają przegrywać tę wojnę, dlatego w akcie desperacji eliminują każdego kto mógłby im zagrozić. W irackim mieście Mosul rozstrzelano wczoraj ponad 300 osób.

 

 

Wśród ofiar tego brutalnego mordu są byli funkcjonariusze policji, członkowie służb bezpieczeństwa, personel wojskowy oraz cywile. Według doniesień, islamiści najpierw ich torturowali a następnie rozstrzelali. Ich zwłoki zakopano gdzieś w pobliżu miasta.

 

W zeszłym miesiącu masowa zbrodnia o podobnym charakterze miała miejsce w mieście Dajr az-Zaur we wschodniej części Syrii. W sumie rozstrzelano i ścięto co najmniej 300 osób, między innymi cywilów, żołnierzy oraz prorządową bojówkę i ich rodziny. Pod koniec stycznia zwolennicy ISIS przeprowadzili zamachy bombowe na obrzeżach Damaszku i zabili ponad 70 osób.

 

Warto dodać, że Irak przygotowuje się obecnie do inwazji na Mosul. Islamiści prawdopodobnie dokonali mordu w obawie przed buntem, który dodatkowo utrudniłby ich sytuację w momencie oblężenia.

 

 

Źródło: http://middleeastpress.com/english/islamic-state-terrorists-execute-300-iraqis/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika RobertM4

Syria musi upaść, aby

Syria musi upaść, aby Amerykanie mogli pociągnąć rope naftową drogą lądową, między innymi z Arabii Saudyjskiej poprzez Jordanię, Turcję do Europy, by całkowicie rzucić Rosję na kolana. No i stworzyli taką komórkę jak ISIS, co by robiła im szlak, czyli obaliła Assada i "przegoniła'' autochtonów, żeby czasami nie musieli pytać o pozwolenia na budowę rurociągów poprzez ich ziemię. Natomiast Rosja broniąc swoich interesów, broni Assada, Amerykanie wkurw...i, no i tak to jest, że więksość nie wie o co chodzi, a chodzi zawsze o to samo...a Ci się mszczą wypierani.

Portret użytkownika achiles

Najgorsze jest to, że

Najgorsze jest to, że zdegenerowany zachód czyni walkę z tymi dzikusami, przez armię Syryjską, jako zbrodnicze działania WOJSKOWE, a dzikusów odcinających LUDZIOM GŁOWY, nazywa opozycjonistami UMIARKOWANYMI!!! Czy KTOŚ z WAS, jest wstanie to zrozumieć???

Portret użytkownika wdm

300 pewnych tożsamości dla

300 pewnych tożsamości dla migrantów do Europy. Mordowanie chrześcijan, to dochodowy biznes opłacany przez UE, tych 300 terrorystów, którzy na tych papierach wjedzie do Europy, będą mieli pewną tożsamość...

Portret użytkownika lipka

Irak czy Libia to kraje, w

Irak czy Libia to kraje, w których trzymano takich bandytów w ryzach, za "dyktatorów" był spokój a ludzie żyli w spokoju, ile polskich przedsiębiorstw tam miało kontrakty, ile pobudowano szpitali, fabryk, mostów, ale "dyktatorów" posądzano o łamanie praw człowieka i odebrano im władzę i życie. Dlaczego ci co wtedy fabrykowali fałszywe dokumenty przeciw legalnym władzom i niepodległym państwom dziś ze wstydu nie popełniają masowych samobójstw, ci co wtedy w tej wrednej polityce ich popierali nie skaczą z okien weżowców by zmyć hańbę. Czy polityczne mendy krzyczą dziś, że wprowadzili ład i porządek w tych krajach a ich działaia były słuszne? Każda kropla ludzkiej krwi jest na ich rękach. Nawet łagodny pies gdy się go drażni i bije zacznie gdyźć, za splądrowany kraj chcą zabijać i ci gnębieni wtedy przez "dyktatorów" i ci tzw. wzorowi obywatele. Ich podziemie znalazło się w europie bo wielki brat poszczuł ich na swoich sojuszników sam okopując się za wielkim oceanem. 
"Członkostwo w NATO nie zwiększa bezpieczeństwa Polski. Nato nie zapobiega żadnym konfliktom, służy mocarstwom do nakręcania konfliktów i wikłania w nie innych. Kiedyś Polska uczestniczyła w interwencji w Czechosłowacji, co było skutkiem przynależności do Układu Warszawskiego. Tuż po wstąpieniu Polski do NATO sojusz przeprowadził naloty na Serbię, doszło do ataków na skupiska wielkomiejskie, rzecz bez precedensu w EUROPIE po II wojnie światowej." cyt. z GW z 12.03.2014 r.
 
  

Portret użytkownika Niewolnik1979

Kolejna prowokacja na

Kolejna prowokacja na rzadanie, a ludzie traca zycie. Jak widac zycie ludzkie jest tyle warte co nic dla nich, dlatego nie jestem zwolennikiem zabijania mordercow z isis, lepiej zamknac ich w celi, przykuc lancuchami so sciany i codziennie odcinac kawalek, az beda prosic o smierc. Wtedy 2 razy sie zastanowia przed zabijaniem niewinnych ludzi. Pozdrawiam

Portret użytkownika excar

Trzecia część artykułu czeka

Trzecia część artykułu czeka już na zatwierdzenie. Zakończyłem dość optymistycznie. Pragnę jednak zwrócić uwagę czytelników na bardzo ważną sprawę. W tych dniach ważą się losy kilkudziesieciu lat zbrodniczego planowania "zachodu" w stosunku do reszty świata. Stoimy przed bardzo przełomowymi wydarzeniami, których epicentrum znajduje sie w Aleppo ale i na Donbasie. Albo będziemy świadkami spektakularnej kapitulacji sił zła i nowego otwarcia dla naszej planety albo zobaczymy zdradziecki atak poprzedzony ochydną kłamliwą propagandą. Syria zostanie zaatakowana ze wszystkich stron. Przez Turcję jaki inne państwa arabskie wspomagane przez zachodnich "doradców " w liczbie wielu tysięcy. Ten atak może zostać zsynchronizowany z uderzeniem Poroszenki na Donbas. To może być akt desperacji zdychającego zachodu. Nie mówię że się wydarzy na 100%, ale jest bardzo poważne zagrożenie. My jako Polska mamy niestety brzydką rolę do odegrania jako członek NATO i jako sojusznik sojusznika hegemona. A i nasi sprzedajni politycy spadochroniarze aż się palą do takiej roli. Oczywiście że NATO przegra w efekcie końcowym i tak jak w przypadku wcześniejszego zawarcia pokoju (po co był Henry Kissinger w Moskwie?) tak i w przypadku klęski NATO ,pozostałości po naszej ojczyźnie dostaną się pod skrzydła Rosji.

Portret użytkownika Zenek :)

Tak kończą wszelcy ZDRAJCY

Tak kończą wszelcy ZDRAJCY jacy uwierzyli Hydrze Żydowskiego Nazizmu iż ona ich złotem obsypie. Kończą jako ścierwa po rowach albo po udanej rewolucji już jako WROGOWIE SYSTEMU albo jeszcze w jej trakcie jako KONTRREWOLUCYJNY MOTŁOCH.... jak tamci IRACCY SIEPACZE ŻYDOWSKIEGO TERRORYZMU zwanego ISIS......

Polinowych czy jewrejoGEJSKICH "zuchów" tez to czeka.... Po coś są tu te muslimy.....

" GAUDIUM CUM CHAO "

niach, niach, niach, niach.......

Portret użytkownika brutal

Pytanie tylko kto jest

Pytanie tylko kto jest odpowiedzialny za stworzenie tych szwadronów smierci ? powinno to zostac zbadane udowodnione a winnych stracic publicznie poprzez rozstrzelanie ,wkońcu to terror na skale ludobójstwa ,tak powinny byc rozwiązywane problemy , jesli w syrii jest ropa to należy do syrii koniec i kropka !!! i GÓWNO ameryce do tego tak jak i rosji won z tamtych rejonów świata HIENY CMENTARNE ,i tu jest pies pogrzebany z uchodzcami zabieracie im rope zabierajcie też uchodzców !!! .

Portret użytkownika Krew

PRZYWÓDCY, POLITYCY,

PRZYWÓDCY, POLITYCY, wszystkich OBOJĘTNYCH krajów! MAJĄ KREW CYWILI NA SWOICH RĘKACH!!! Co do jednego. Sad żal mi tych ludzi-ofiar. Oni-politycy(wystarczy zgoda narodów, jedno konkretne pierdolnięcie i państwo islamskie znika)nie chcą nawet o tym słyszeć. Przecież musi istnieć jakiś system w którym można to ogarnąć!tyle lat ewolucji?i co, zawsze tak będzie?rzygam tym wszystkim co się dzieje na świecie, J E S T E Ś M Y. S K A Z A N I na zagładę to wiem na pewno.

Strony

Skomentuj