Martwe ryby spadły z nieba W Kalifornii

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Nauczyciele i uczniowie szkoły podstawowej w Kalifornii zachodzą w głowę po tym, co się wydarzyło w minionym tygodniu. Dziesiątki martwych ryb spadły tam z nieba.

 

 

Dzieci w mieście Oroville opuszczały szkołę we wtorek i zauważyły, że na terenie wokół placówki leżą martwe ryby. Początkowo myślano, że dziwny incydent, to jakiś żart, ale potem okazało się, że ryby zalegają także na dachach okolicznych obiektów. Nawet dla licznej grupy dowcipnisiów byłoby to zbyt duży wyzwanie, aby zorganizować i przeprowadzić taką akcję.

 

Nikt nie potrafi wyjaśnić, skąd te ryby się wzięły. Żaden ze sklepów Oroville nie zamawiał w tych dniach takiego towaru. Ponadto eksperci twierdzą, że jest to gatunek karpia, który żyje w ciepłej wodzie i na pewno nie występuje w pobliskiej rzece. Niektórzy twierdzą, że mamy do czynienia z dziwnym zjawiskiem pogodowym. Ryby mogły być podniesione z jakiegoś akwenu przez tornado lub chmury burzowe i zrzucone potem na teren szkoły.

 

Jednak w tym przypadku meteorolodzy wyrazili wątpliwości, co do tej hipotezy, ponieważ nie było żadnych oznak takich warunkach pogodowych. Na obecnym etapie „tajemnica” ryb z Oroville w Kalifornii pozostaje nierozwiązana.

 

Ocena: 

Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj