Martwe nietoperze na ulicach australijskich miast

Kategorie: 

Źródło: facebook / Dee Hartin

Tysiące martwych nietoperzy zalega na ulicach miast w północnej cześci australijskiego stanu Nowa Południowa Walia. Specjaliści twierdzą, że przyczyną masowej śmierci tych latających ssaków jest ekstremalna fala upałów.Temperatury w obszarze gdzie doszo do tych incydentów przekraczają miejscami 44 stopnie. Przedstawiciele władz szacują, że na ulicach znaleziono już przynajmniej 7000 martwych zwierząt. Biolodzy postanowili uratować młode osobniki, które pozostały na pastwę losu w gniazdach. Udało się ocalić przynajmniej 450 maleństw.

Źródło: 123rf.com

Świadkowie twierdzą, że nietoperze w pewnym momencie po prostu spadały na ziemię. Było to tak masowe zjawisko, że zaniepokoiło miejscowych ekologów, iż może to być wynikiem działania jakiegoś wirusa. Okazało się to jednak skutkiem ekstremalnego upału, który najprawdopodobniej doprowadził do udarów cieplnych.


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika N1KT

Prawdziwa teoria jest taka:

Prawdziwa teoria jest taka: brak komarów na całym globie - po kilku dniach latania po nocach i nie znalezieniu pokarmu biedne zdychaja z wycieńczenia bo nie zapewniły organizmowi odpowiedniej ilości pożywienia.
Wina leży w Fukushimskich zdewastowanych reaktorach i basenach zużytego paliwa, a dokładnie w stopionych reaktorach w których jest corium, które produkuje setki ton radioaktywnych odpadów i dziesiątki ton silnie radioaktywnej pary, która idzie na świat przez 24h/dobę od ponad 1330dni i tak dzień w dzień!
https://www.youtube.com/results?filters=today&search_query=fukushima&lclk=today
APOCALYPSE NOW - REDUX !

Portret użytkownika Rasta4Peace

Oczywiście że to kłamstwo,

Oczywiście że to kłamstwo, poprostu się jakos ich pozbyli, może ultra dzwiękami skażonym pozywieniem.
Nie pamietam czy to w TV było czy tu na ZnZ, ludzie tam mieli z nimi niby straszny kłopot, pamiętam jak na nie narzekali. Teraz za zasiany wiatr otrzymają burze w postaci plagi owadów, które były naturalnym pożywieniem tych nietoperzy czyż karma nie jest wspaniała Smile Masowe udary słoneczne hahahaha 

edit: Mogło chodzić o ten incydent :
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ogromne-stada-nietoperzy-w-australii

Lecz to jeszcze sprzed roku prawdopodobnie przez migracje. Może rok im  zajeło nad wymysleniem skutecznej broni dzieki ktorej zamiecie się na masowy udar mógzu, te zwierzeta nie takie warunki umieją przeżyc podobnie jak ich szczuro ssaki krewniaki, pozatym tak jak napisałes 44 stopnie w nocy? W dzien są w chłodnych ciemnych miejscach. Australia to dziwny kontynent Język Najmniejszy na planecie a zwierzęta tam wielkości 10 x  jak zwykłe Biggrin A takie rzeźnie dla zwierząt wcale im sytuacje nie poprawi.
Pozdrawiam
 

Thrive - Wzrost napisy PL - 
ViP  ~~ Victoria is Peace ~~

Portret użytkownika Medium

Rasta4Peace

Rasta4Peace wrote:

Oczywiście że to kłamstwo, poprostu się jakos ich pozbyli, może ultra dzwiękami skażonym pozywieniem.
A może jeszcze jakimiś innymi metodami typu laser z orbity, albo mikrofale??!
Przecież poszła fala upałów, a te techniki mocno grzeją.
No i jeszcze nie sami, a "przyjaciele" niechcący pomogli?
 
Rasta4Peace wrote:

edit: Mogło chodzić o ten incydent :
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ogromne-stada-nietoperzy-w-australii
W linkowanym artykule wspomniano o Nowej Południowej Walli, a w tym o północy Australii, choć może nie tak to daleko...
 

Wyświetl większą mapę
 

Skomentuj