Martin Schulz, który chciał zmusić Polskę do przyjmowania uchodźców, chce zostać kanclerzem Niemiec

Kategorie: 

Źródło: © European Union 2014 - European Parliament

W tym roku odbędą się wybory na kanclerza Niemiec. Wybór jest co prawda niewielki - każdy z kandydatów promuje jedynie słuszną politykę przyjmowania wszystkich uchodźców, wraz z islamskimi terrorystami. Co tam - najpierw ich przyjmiemy, a jak będą wśród nich terroryści i gwałciciele, to potem będziemy się martwić. Taki tok myślenia prezentują władze Niemiec, Szwecji, a także niektóre feministki z Polski.

 

Niemiecka prawica, Alternatywa dla Niemiec (AfD), zyskuje coraz większe poparcie społeczne. Lecz w nadchodzących wyborach na kanclerza wystartują tylko dwie osoby. Będzie to Angela Merkel z partii CDU, która po raz czwarty będzie ubiegała się o to stanowisko. Przeciwko niej wystartuje znany bibliotekarz Martin Schulz z partii SPD, który niejednokrotnie groził Polsce. Gdy ogłosił swoją kandydaturę sondażownie pokazały, że SPD nagle zyskała na popularności.

Źródło: © European Union 2012 EP/Pietro Naj-Oleari

Za swojej kadencji, Angela Merkel dała się poznać jako zwolenniczka islamizacji Niemiec i całej Europy - od Hiszpanii, po Grecję. "Kryzys" związany z tzw. uchodźcami sprawił, że na naszym kontynencie nastąpił wyraźny podział na zwolenników i przeciwników polityki otwartych drzwi. Spotkało się to z wielkim oburzeniem w Unii Europejskiej, która nie zgadza się na to, aby rządy w Europie Wschodniej miały prawo decydować, czy czegoś chcą, czy nie chcą. Ważne, że chce tego Unia.

 

Wspomniany wcześniej Martin Schulz jest skrajną wersją Angeli Merkel. To właśnie on straszył między innymi Polskę, że jeśli nasz kraj nie przyjmie migrantów, wraz z potencjalnymi zamachowcami, to zostanie do tego po prostu zmuszony. Pojawiały się groźby zawieszenia członkostwa niektórych państw w Unii Europejskiej, nakładania specjalnych sankcji czy pobierania skandalicznych opłat w wysokości miliona złotych za każdego nieprzyjętego uchodźcę. Wraz z planami przekształcenia Unii Europejskiej w Stany Zjednoczone Europy pojawiło się zagrożenie, że unijne wojska będą mogły wkroczyć do Polski i siłą ulokować tu przybyszów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Martin Schulz mówił przecież o użyciu siły.

 

Jeszcze w styczniu 2017 roku, polityk znów coś wspominał o konsekwencjach finansowych dla państw, które nie chcą przyjąć uchodźców. Niektórzy uważają, że w takiej sytuacji, ponowne zwycięstwo Merkel byłoby bardziej korzystne dla Polski. Migracja i tak nie zostałaby wstrzymana a obaj kandydaci na kanclerza Niemiec, podobnie jak prezes PiS Jarosław Kaczyński i węgierski premier Viktor Orbán, popierają utworzenie europejskiej armii. Jednak Schulz bardziej radykalnie podchodzi do kwestii tzw. uchodźców a wojska europejskie faktycznie mogłyby kiedyś zawitać do Polski - w ramach "misji pokojowej".

 

Źródła:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/polityk-ktory-moze-zdetronizowac-merkel-wygrywa-w-sondazac...

https://ndie.pl/kandydat-kanclerza-niemiec-nawoluje-przyjmowania-uchodzcow-grozi-sankcjami/

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niemcy-groza-polsce-uzyciem-sily-jesli-nie-zgodzi-sie-pr...

http://wpolityce.pl/polityka/325843-oryginal-martin-schulz-kandydat-na-kanclerza-dla-ktore...

https://dorzeczy.pl/codzienne-felietony/21286/Dr-Rydlinski-Kaczynski-moze-uzyskac-od-Merke...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Wmordepchaj Dollar

   Reb Schwul'tz po ydówce

   Reb Schwul'tz po ydówce Merkel ma pełne szanse chwycić stery tego głupiego, bezwolnego, który to już - chyba trzeci raz (I WŚ, II WŚ i teraz też) prowadzonego na halal słynnego ze ślepego posłuszeństwa narodu. Ma szansę - bo z taaaką postawą jaka wynika z poniższego cytatu ydzi zrobią wszystko żeby został kanclerzem dożywotnio i jeden dzień dłużej: "Nowe Niemcy istnieją tylko po to aby zapewnić istnienie państwa Izrael i narodu żydowskiego." - Martin Schwul'tz, były szef parlamentu Unii Europejskiej.

"Pokaż jak sikasz, a powiem ci gdzie jest twoja synagoga".

Portret użytkownika janprester

Kanclerz Niemiec pani A

Kanclerz Niemiec pani A.Merkel to widać że Niemka ale pan Szultz to ..kto ? wygląda na super muzółmanina ,który chce wypełnić wolę Sułtanów Tureckich i oddać Europę bez wojny w ich władania.SALLAM  ALLEJKUM ......zgiń krnąbrna Europo -meczety  wyrosną nagle jak grzyby po deszczu i wtedy zacznie się koniec Europy - tej pięknej UNI EUROPEJSKIEJ, z której ocaleje tylko  Wielka Brytania. A w kanale La Manch zginie tyle ludzi czego historia   wcześniej nie bedzie pamiętać i będzie inny świat i nie będzie Rzymu i.......będzie miał inną nazwę....

Portret użytkownika inzynier magister

Nowi hitlerowcy NWO właśnie

Nowi hitlerowcy NWO właśnie pokazali że nic i nikt się im nie oprze ! Będą mordować za pomocą GMO, chemtrailsów, szczepionek i sądów arbitrażowych które przyznają zawsze racje korporacjom NWO ! "Mimo głosów protestu i wątpliwości narosłych wokół CETA, Parlament Europejski zdecydował się ratyfikować unijno-kanadyjską umową o wolnym handlu. Za ratyfikacją opowiedziało się 408 z niemal 700 europosłów, którzy wzięli udział w głosowaniu. Teraz o losach umowy decydować będą parlamenty krajów członkowskich.Jak wskazywali podczas dyskusji zwolennicy CETA, w czasie gdy Stany Zjednoczone z prezydentem Donaldem Trumpem zamykają się na świat, Europa musi pokazać, że idzie w zupełnie innym kierunku. – My jako Europejczycy chcemy w tym dniu, tym głosowaniem udowodnić, że nie budujemy murów, lecz mosty – mówił Manfred Weber, szef Europejskiej Partii Ludowej.": http://www.pch24.pl/parlament-europejski-ratyfikowal-umowe-ceta--co-zrobia-parlamenty-krajow-czlonkowskich-,49485,i.html#ixzz4Yl7vSbvB

Że też nigdy nie mamy na czele Polski rządu prawdziwie Polskiego ?! Zawsze mamy zdrajców, tym razem PiS też podpisał siępod zdradą CETA !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim

Do dyspozycji merkel albo

Do dyspozycji merkel albo schujc? W tej sytuacji wybory w niemczech wygra pierwszy lepszy hans ... gdyby tylko wystartował.
Nie rozumiem czemu te chujki od władzy tak się pireniczą i nie wprowadzają od razu swoich planów - boją się że ludze im się przeciwstawią czy co!? Widzieli jak owce w rzeźni powstanie zrobiły i rzeźników powywieszały?

Portret użytkownika NS69

John...daj spokój już z tą

John...daj spokój już z tą interwencją wojsk uni w polsce...ta słynna ustawa 1066 jest tyle warta, co sojusz z aliantami w 39...Wyobraź sobie że któryś z kretynów w uni zaczołby poważnie mówić o takiej interwencji...a potem pomyśl jak zagotowałaby się polska...Poza tym mamy w tej chwili u siebie kontyngent pancerny prawdziwej armi ( docelowo ok 3.5 tyś żoł. ) bardziej przychylny polakom niż reszcie uni...

Portret użytkownika ajwaj

Pitolisz tak, że nie wiadomo

Pitolisz tak, że nie wiadomo od czego zacząć prostowanie.
1. ".ta słynna ustawa 1066 jest tyle warta, co sojusz z aliantami w 39." - to leć do polityków krajów z Europy (a włąściwie całego świata)i im to powiedz, bo najwidoczniej nie wzięli pod uwagę zdania tak wpływowego człowieka jak ty. Jak tylko im powiesz, że ustawa nie jest nic warta - natychmiast wezmą to pod uwagę i zmienią plany.

2."Wyobraź sobie że któryś z kretynów w uni zaczołby poważnie mówić o takiej interwencji...a potem pomyśl jak zagotowałaby się polska" - w mózgu ci się zagotowało. Polska ściągnęła 2-3 miliony uchodźców z ukrainy która oficjalinie chce "odzyskania" takich drobnostek jak polskie miasta i ziemie. Polska posłała tam grube miliony, sprzęt wojskowy, szkolono banderowskie oddziały i jakoś nic się nie zagotowało. I dodaj do tego obecność amerykańskich wojsk - kraju który non stop wywołuje wojny, sponsoruje alkaidę i isis.

3. "Poza tym mamy w tej chwili u siebie kontyngent pancerny prawdziwej armi ( docelowo ok 3.5 tyś żoł. ) bardziej przychylny polakom niż reszcie uni..." - nie "przychylny Polakom" tylko mamy na swoim terenie bandę z kraju który wywołał od II wś ponad 40 wojen i konfliktów, sponsoruje isis i alkaidę.

 

Portret użytkownika SN69ll

Żeby nie wdawać się w zbędną

Żeby nie wdawać się w zbędną dyskusję, z następnym ciężko spanikowanym zwolennikiem teorii niechybnego wybuchu wojny w europie...chętnie się z tobą założę, o oficjalne przyznanie się do błędnej interpretacji faktów...Ja twierdzę że ta ustawa jest martwym przepisem i nigdy nie zostanie wykorzystana do interwencji w polsce...uważam również że niebędzie w europie wojny wywołanej przez islamistów ani rosjan z unią europejską...proponuję co roku tak długo jak będzie istniał portal ZnZ np. 1 stycznia,  zamieszczenie informacji z mojej albo twojej strony w zależności od sytuacji która wskarze kto miał rację...proponowałem podobny zakład już kilka razy na ZnZ, jeszcze nikt nie podniósł rękawicy...może ty będziesz pierwszy.

Portret użytkownika ajwaj

Pomijając kretyństwo takiego

Pomijając kretyństwo takiego zakładu, pomujając kretyństwo rozstrzygnięcia zakładu (jak będzie wojna to będą inne rzeczy na głowie niż pisanie co roku wyjaśnień, a jak nie będzie to też będą ciekawsze rzeczy do roboty, a jak będzie hybrydowa - to kto wygrał? itd itp), pomijając kretyńską pewność siebie objawiającą się tym, że gdy jedna i druga opcja polityczna uparcie dąży do konkretnego prawa ( wbrew wszystkim obywatelom) - to robi to tak od czapy i do nieczego się to nie przyda bo przecież jakiś internauta to wie i już!, a dalej nie chce się mi już pisać.
Może zrozumiesz dlaczego nikt nie ma ochoty "podnosić rękawicy" w kretyńskich zakładach i pomija je lekceważącym myśleniem.
 

Portret użytkownika SN69ll

Widzisz chłopie...te wasze

Widzisz chłopie...te wasze kretyńskie przewidywania nie sprawdzają się już od kilku lat...dlatego macie świadomość że coś nie gra w waszych przepowiedniach... i poprostu zwyczajnie nie chcecie się narażać na śmieszność, przyznając wreszcie oficjalnie do jakiej paranoji się posuwacie...W kwestii zaś samej ustawy 1066, to zdaje się że oprócz obiegowych informacji z brukowych źródeł, nikt z was wróżbici nie ma większej wiedzy w tym temacie...radzę przeczytać tą ustawę i wrócić do tematu na bazie faktów...a nie plotek.

Strony

Skomentuj