Martin Schulz, który chciał zmusić Polskę do przyjmowania uchodźców, chce zostać kanclerzem Niemiec

Kategorie: 

Źródło: © European Union 2014 - European Parliament

W tym roku odbędą się wybory na kanclerza Niemiec. Wybór jest co prawda niewielki - każdy z kandydatów promuje jedynie słuszną politykę przyjmowania wszystkich uchodźców, wraz z islamskimi terrorystami. Co tam - najpierw ich przyjmiemy, a jak będą wśród nich terroryści i gwałciciele, to potem będziemy się martwić. Taki tok myślenia prezentują władze Niemiec, Szwecji, a także niektóre feministki z Polski.

 

Niemiecka prawica, Alternatywa dla Niemiec (AfD), zyskuje coraz większe poparcie społeczne. Lecz w nadchodzących wyborach na kanclerza wystartują tylko dwie osoby. Będzie to Angela Merkel z partii CDU, która po raz czwarty będzie ubiegała się o to stanowisko. Przeciwko niej wystartuje znany bibliotekarz Martin Schulz z partii SPD, który niejednokrotnie groził Polsce. Gdy ogłosił swoją kandydaturę sondażownie pokazały, że SPD nagle zyskała na popularności.

Źródło: © European Union 2012 EP/Pietro Naj-Oleari

Za swojej kadencji, Angela Merkel dała się poznać jako zwolenniczka islamizacji Niemiec i całej Europy - od Hiszpanii, po Grecję. "Kryzys" związany z tzw. uchodźcami sprawił, że na naszym kontynencie nastąpił wyraźny podział na zwolenników i przeciwników polityki otwartych drzwi. Spotkało się to z wielkim oburzeniem w Unii Europejskiej, która nie zgadza się na to, aby rządy w Europie Wschodniej miały prawo decydować, czy czegoś chcą, czy nie chcą. Ważne, że chce tego Unia.

 

Wspomniany wcześniej Martin Schulz jest skrajną wersją Angeli Merkel. To właśnie on straszył między innymi Polskę, że jeśli nasz kraj nie przyjmie migrantów, wraz z potencjalnymi zamachowcami, to zostanie do tego po prostu zmuszony. Pojawiały się groźby zawieszenia członkostwa niektórych państw w Unii Europejskiej, nakładania specjalnych sankcji czy pobierania skandalicznych opłat w wysokości miliona złotych za każdego nieprzyjętego uchodźcę. Wraz z planami przekształcenia Unii Europejskiej w Stany Zjednoczone Europy pojawiło się zagrożenie, że unijne wojska będą mogły wkroczyć do Polski i siłą ulokować tu przybyszów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Martin Schulz mówił przecież o użyciu siły.

 

Jeszcze w styczniu 2017 roku, polityk znów coś wspominał o konsekwencjach finansowych dla państw, które nie chcą przyjąć uchodźców. Niektórzy uważają, że w takiej sytuacji, ponowne zwycięstwo Merkel byłoby bardziej korzystne dla Polski. Migracja i tak nie zostałaby wstrzymana a obaj kandydaci na kanclerza Niemiec, podobnie jak prezes PiS Jarosław Kaczyński i węgierski premier Viktor Orbán, popierają utworzenie europejskiej armii. Jednak Schulz bardziej radykalnie podchodzi do kwestii tzw. uchodźców a wojska europejskie faktycznie mogłyby kiedyś zawitać do Polski - w ramach "misji pokojowej".

 

Źródła:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/polityk-ktory-moze-zdetronizowac-merkel-wygrywa-w-sondazac...

https://ndie.pl/kandydat-kanclerza-niemiec-nawoluje-przyjmowania-uchodzcow-grozi-sankcjami/

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niemcy-groza-polsce-uzyciem-sily-jesli-nie-zgodzi-sie-pr...

http://wpolityce.pl/polityka/325843-oryginal-martin-schulz-kandydat-na-kanclerza-dla-ktore...

https://dorzeczy.pl/codzienne-felietony/21286/Dr-Rydlinski-Kaczynski-moze-uzyskac-od-Merke...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Wmordepchaj Dollar

   Reb Schwul'tz po ydówce

   Reb Schwul'tz po ydówce Merkel ma pełne szanse chwycić stery tego głupiego, bezwolnego, który to już - chyba trzeci raz (I WŚ, II WŚ i teraz też) prowadzonego na halal słynnego ze ślepego posłuszeństwa narodu. Ma szansę - bo z taaaką postawą jaka wynika z poniższego cytatu ydzi zrobią wszystko żeby został kanclerzem dożywotnio i jeden dzień dłużej: "Nowe Niemcy istnieją tylko po to aby zapewnić istnienie państwa Izrael i narodu żydowskiego." - Martin Schwul'tz, były szef parlamentu Unii Europejskiej.

"Pokaż jak sikasz, a powiem ci gdzie jest twoja synagoga".

Portret użytkownika janprester

Kanclerz Niemiec pani A

Kanclerz Niemiec pani A.Merkel to widać że Niemka ale pan Szultz to ..kto ? wygląda na super muzółmanina ,który chce wypełnić wolę Sułtanów Tureckich i oddać Europę bez wojny w ich władania.SALLAM  ALLEJKUM ......zgiń krnąbrna Europo -meczety  wyrosną nagle jak grzyby po deszczu i wtedy zacznie się koniec Europy - tej pięknej UNI EUROPEJSKIEJ, z której ocaleje tylko  Wielka Brytania. A w kanale La Manch zginie tyle ludzi czego historia   wcześniej nie bedzie pamiętać i będzie inny świat i nie będzie Rzymu i.......będzie miał inną nazwę....

Portret użytkownika inzynier magister

Nowi hitlerowcy NWO właśnie

Nowi hitlerowcy NWO właśnie pokazali że nic i nikt się im nie oprze ! Będą mordować za pomocą GMO, chemtrailsów, szczepionek i sądów arbitrażowych które przyznają zawsze racje korporacjom NWO ! "Mimo głosów protestu i wątpliwości narosłych wokół CETA, Parlament Europejski zdecydował się ratyfikować unijno-kanadyjską umową o wolnym handlu. Za ratyfikacją opowiedziało się 408 z niemal 700 europosłów, którzy wzięli udział w głosowaniu. Teraz o losach umowy decydować będą parlamenty krajów członkowskich.Jak wskazywali podczas dyskusji zwolennicy CETA, w czasie gdy Stany Zjednoczone z prezydentem Donaldem Trumpem zamykają się na świat, Europa musi pokazać, że idzie w zupełnie innym kierunku. – My jako Europejczycy chcemy w tym dniu, tym głosowaniem udowodnić, że nie budujemy murów, lecz mosty – mówił Manfred Weber, szef Europejskiej Partii Ludowej.": http://www.pch24.pl/parlament-europejski-ratyfikowal-umowe-ceta--co-zrobia-parlamenty-krajow-czlonkowskich-,49485,i.html#ixzz4Yl7vSbvB

Że też nigdy nie mamy na czele Polski rządu prawdziwie Polskiego ?! Zawsze mamy zdrajców, tym razem PiS też podpisał siępod zdradą CETA !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim

Do dyspozycji merkel albo

Do dyspozycji merkel albo schujc? W tej sytuacji wybory w niemczech wygra pierwszy lepszy hans ... gdyby tylko wystartował.
Nie rozumiem czemu te chujki od władzy tak się pireniczą i nie wprowadzają od razu swoich planów - boją się że ludze im się przeciwstawią czy co!? Widzieli jak owce w rzeźni powstanie zrobiły i rzeźników powywieszały?

Portret użytkownika NS69

John...daj spokój już z tą

John...daj spokój już z tą interwencją wojsk uni w polsce...ta słynna ustawa 1066 jest tyle warta, co sojusz z aliantami w 39...Wyobraź sobie że któryś z kretynów w uni zaczołby poważnie mówić o takiej interwencji...a potem pomyśl jak zagotowałaby się polska...Poza tym mamy w tej chwili u siebie kontyngent pancerny prawdziwej armi ( docelowo ok 3.5 tyś żoł. ) bardziej przychylny polakom niż reszcie uni...

Strony

Skomentuj