Martin Schulz chce Stanów Zjednoczonych Europy i likwidacji państw narodowych!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wygląda na to, że kwestia przekształcenia Unii Europejskiej w federalne superpaństwo stanie się w najbliższych latach priorytetem. Znany ze swojej nienawiści do Polski Martin Schulz, były przewodniczący Parlamentu Europejskiego powiedział, że Stany Zjednoczone Europy mają powstać do 2025 roku. Wtedy nastąpi likwidacja państw narodowych, które będą zarządzane bezpośrednio z Brukseli.

 

Przewodniczący Socjaldemokratycznej Partii Niemiec opowiedział o planach utworzenia europejskiego traktatu konstytucyjnego, który będzie fundamentem dla przyszłego superpaństwa. Gdy powstanie ten dokument, zostanie on przedstawiony wszystkim członkom obecnej Unii Europejskiej. Wtedy każdy kraj będzie musiał podjąć bardzo ważną decyzję o swojej przyszłości - chodzi o dobrowolną rezygnację z niepodległości i suwerenności na rzecz Stanów Zjednoczonych Europy. W przeciwnym wypadku państwa, które sprzeciwią się traktatowi zostaną po prostu wyrzucone z Unii.

Martin Schulz ponownie wskazał palcem na Polskę i Węgry, które rzekomo podkopują europejskie wartości. Bibliotekarz groził kiedyś użyciem siły przeciwko Polsce, która nie chce przyjmować muzułmańskich imigrantów i zaczęła domagać się reparacji wojennych od Niemiec za II wojnę światową. Wczoraj Schulz dał do zrozumienia, że w przyszłych Stanach Zjednoczonych Europy może zabraknąć miejsca dla Polski i Węgier.

Martin Schulz - źródło: © European Union 2014 - European Parliament

Przeobrażenie się komunistycznej UE w państwo federalne jest równoznaczne z porzuceniem niepodległości i suwerenności. Bruksela stanie się de facto stolicą nowego tworu i będzie miała jeszcze większą kontrolę nad innymi państwami, natomiast wraz z powołaniem europejskiej armii będzie mogła np. siłą ulokować dodatkowych tzw. uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu oraz zaprowadzać porządek. Natomiast rządy poszczególnych państw staną się podmiotem zależnym od Brukseli.

 

Stany Zjednoczone Europy mają przyjąć formę Stanów Zjednoczonych Ameryki. Każde państwo będzie jedynie stanem zależnym od rządu federalnego. Co więcej, wyjście z SZE nie będzie już możliwe, w przeciwieństwie do obecnej Unii Europejskiej. Dlatego Polska już dziś stoi przed ważnym wyborem - czy chce pozostać niepodległa, czy też zechce przekształcić się w wielokulturowy stan zależny od przyszłego superpaństwa i po raz kolejny w historii zniknąć z map świata.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Q....

To chyba oczywiste. 

To chyba oczywiste.  Komunistyczny (czyli w istocie kabalistyczny) Manifest z Ventotene Altiero Spinellego, fundament ideologiczny wynaturzonej UE, już na początku podaje że: "-„Pierwszym zadaniem, bez rozwiązania którego wszelki postęp będzie tylko złudzeniem, jest ostateczne zlikwidowanie granic dzielących Europę na suwerenne państwa”. W dalszej kolejności czytamy też min.: -„Nieprzydatni starzy zostaną wyeliminowani, a wśród młodych trzeba obudzić nową energię.” (Przypomnę że PO promuje a przynajmniej za "króla Europy" promowało EUTANAZJĘ i innedewiacje z "gender" na czele!) -„Chodzi o stworzenie państwa federalnego, które stoi na własnych nogach i dysponuje europejską armią zamiast armiami narodowymi. Trzeba ostatecznie SKOŃCZYĆ Z GOSPODARCZĄ SAMOWYSTARCZALNOŚCIĄ , która stanowi kręgosłup totalitarnych reżimów. Potrzeba wystarczającej ilości organów i środków, żeby w poszczególnych państwach związkowych wprowadzić zarządzenia wydane w celu utrzymania porządku ogólnego.”

Portret użytkownika stickado

Dobry żart. Polska bez

Dobry żart. Polska bez szfabow sobie poradzi ale szfaby bez koloni sobie nie poradzą Wink A Polska napewno nie wniknie w uniwersalne państwo bo zydkom nie pod ręke. Milion sankcji nam dadzą w najblizszych latach. Plan idzie dokladnie tak jak tego chcą te kurwy żydowskie.

Portret użytkownika Satowiec

Bardzo dobrze, czas najwuższy

Bardzo dobrze, czas najwuższy stworzyć super mocartswo, które będzie odpowiednikiem USA, a jak polskie bydło tego nie rozumie, to bardzo mi przykro, zostanie zniszczone jak historia pokazała, już niejednokrotnie! Dlatego aktualnie trwa nagonka na nas, by nie było nas żal. gdyby coś się stało.

Portret użytkownika euklides

Politykierstwo dawno powinno

Politykierstwo dawno powinno zostać skryminalizowane. To co wyrabiają politycy zmuszając ludzi do partycypowania w swoich chorych pomysłach to działalność przestępcza, względnie niebezpieczna dla otoczenia choroba psychiczna..

Portret użytkownika Anioł Prawdy

A ja chce likwidacji elit i

A ja chce likwidacji elit i gejni europejskiej ! UE ma być to rozwiązane do końca tego roku, BO JAK NIE to będzie odpalona atomówka walizkowa która zmiecie te ich całe bunkro budynki w których się tak odgradzają płotami żyletkowymi przed normalnymi ludźmi. Co wy na to ?

Fajne co nie ? Drżyjcie diabły i miejcie srakę w gaciach Biggrin hahaha
Zabraszam na nowe filmy o depopulacji szczepionkami i nie tylko
www.cda.pl/PRAWDA_DLA_POLAKA

Portret użytkownika pib

i może Polska mialaby się

i może Polska mialaby się stać jednym ze stanów kontrolowanych przez niemców, niedoczekanie, niech szulz spada na drzewo, nie po to nasi przodkowie przelewali krew by Poslka teraz oddał im dobrowolnie władze nad sobą

Strony

Skomentuj