"Marsz Miliona Muzułmanów" planowany w USA na 11 września

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com
Już niedługo możemy być świadkami wielkiego wydarzenia. W zbliżającą się 12 rocznicę rzekomego zamachu terrorystycznego, który miał miejsce na World Trade Center i za którym miał stać znany wszystkim Osama bin Laden, planowany jest marsz miliona ludzi. Tłum będzie domagał się między innymi ujawnienia prawdy na temat wydarzenia z 2001 roku.

 

American Muslim Political Action Committee (AMPAC) postanowił zorganizować marsz, na którym milion osób uda się do Waszyngtonu. To wielkie wydarzenie ma doprowadzić do wzrostu świadomości w sprawie naruszania praw obywatelskich, które ma miejsce od rozpoczęcia tak zwanej wojny z terroryzmem, czyli od 11 września 2001 roku. Tłumy protestujących potępią nielegalne, notoryczne podsłuchiwanie i szpiegowanie Muzułmanów, którzy żyją w Stanach Zjednoczonych oraz propagandę mediów, która tworzy fałszywy obraz Muzułmanów, przyrównując ich do terrorystów.

 

Isa Hodge, organizator marszu powiedział, że amerykański rząd albo nic nie robi w celu ochrony ich wolności, albo pogarsza całą sytuację wojną z terroryzmem w krajach islamskich. Dodał również, że w trakcie marszu ludzie będą się domagać, aby prezydent Barack Obama został podciągnięty do odpowiedzialności za puste obietnice, dotyczące stworzenia przejrzystego rządu. Hodge tłumaczy, że 11 września 2001 roku Muzułmanie zostali tzw. kozłem ofiarnym.

 

"[Tego dnia pomagali] muzułmańscy strażacy, policjanci, ratownicy. Ten dzień nie był tylko atakiem na Amerykanów, ale głębokim atakiem na Muzułmanów. Byliśmy nie tylko ofiarami, ale staliśmy się również złoczyńcami" - powiedział Isa Hodge.

 

Prawdopodobnie największym celem tego marszu będą żądania, aby amerykański rząd ujawnił prawdę na temat wydarzenia z 11 września. Wciąż oficjalną wersją jest zamach terrorystyczny a wszystkie inne teorie są uważane za spiskowe. Isa Hodge twierdzi, że prawda jest częściowo ukrywana przez rząd a raport komisji dotyczący tego wydarzenia nigdy nie został ujawniony.

 

AMPAC organizuje marsz dla miliona osób, jednak inne organizacje prawdopodobnie również dołączą tego dnia. Niektóre grupy należące do Tea Party oraz ministrowie spraw niższego szczebla zadeklarowali już chęć uczestniczenia w marszu. AMPAC ma nadzieję, że uda się powtórzyć sukces z 1995 roku, w którym zorganizowano marsz miliona osób na National Mall. 1.5-2 miliona osób domagało się między innymi praw obywatelskich dla afroamerykanów. AMPAC wysłało również zaproszenie dla republikanina Rona Paula.

 

 

 

Źródło: http://ampacus.webs.com/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Ja

Czyli to o czym trąbia

Czyli to o czym trąbia spiskowcy jakoby III wojna światowa "ta o zbrojnym charakterze, bo ta informacyjna i z tzw. terroryzmem juz trwa" miałaby być wywołana od sprowokowania Islamistów do dźichadu jest jak najbardziej realna.
P.S. Ciekawe że bankiem który ma byc tym światowym będzie/jest BIS "Bank Rozrachunków Międzyarodowych" :] tak na marginesie prawdziwego oblicza BIS-u próżno szukać w Wiki gdzie jet o nim bardzo niewiele i tylko to co powinien wiedzieć o nim zwykły śmiertelnik, ale to z wiadomego powodu ;] oraz wiele by to tłumaczyło dlaczego Szwajcaria zachowywała swoją neutralność podczas wojen światowych Biggrin

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika Dobroj

@alvaro Proszę, jeżeli nie

@alvaro
Proszę, jeżeli nie potrafisz pisać  po polsku, pisz w swoim ojczystym języku.
Każdy może wrzucić Twój tekst w translatora, i podejrzewam że tłumaczenie będzie bardziej czytelne niż posty zamieszczone przez Ciebie powyżej.

Jeszcze rosną drzewa, które to widziały,
Jeszcze ziemia pamięta kształt buta, smak krwi.
Niebo zna język, w którym komendy padały,
Nim padły wystrzały, którymi wciąż brzmi.

Jacek Kaczmarski, „Katyń”

Portret użytkownika alvaro31185

AL KAIDA   INACZEJ ALL QAEDA

AL KAIDA   INACZEJ ALL QAEDA  DOBRZE NIECH OBAMY RWIA BUTY STOP ZLU NIE DZIWIE SIE MUZULMANOM JAK ONI SWOJMI DRONAMI WTRYNIAJA JAK IM SIE ZYWNIE PODOBA INGLIWILUJA SWIAT POWINNO SIE USA ZLIKWIDOWAC I ZDMUCHNOC Z POWIESZCHNI ZIEMI BO MYSLA ZE ONI JAK BOG SIE ZACHOWUJA OJ SIE POMYLA I TO DOSLOWNIE WKAZDYM SLOWA ZNIACZENIU

JESTEM  NIEPELNOSPRSWNY  

Portret użytkownika alvaro31185

JAG DLAMNIE USA TO JEST TAKA

JAG DLAMNIE USA TO JEST TAKA NACJIA KTURA CHCE ZADZIC SWITEM WTYRANIA SIE WKRAJE ARABSKIE NIE DZIWMY SIE ZE MUZULMANIE WALCZA 
TO TAKA NACJA GDZIE SZEZY SIE ZLO DZGAJA W MOC KRZYZA ZAKADAJAC SWOJE RACJIE CO ZPOWODOWALA TAKIE SZELAKIE BESTJASKIE ZLO MAM NADZIEJE ZE TA NACJA ZOSTANIE ZDMUCHNIETA Z POWIESZCHI ZIEMI I ZYCZE IM TEGO TJ INNI ZYCZA MI MEKI !!

JESTEM  NIEPELNOSPRSWNY  

Portret użytkownika duch

To popieraj dalej pieprzonych

To popieraj dalej pieprzonych muzułmanów,którzy wierzą w jakiegoś allaha i w jego imię uczą dzieci jak z bombką wbiec do budynku czy tam samolotu.To fanatycy,rozmnażają sie jak szczury,nieroby.Zobacz na przykładzie Francji,Niemiec jak takie bydło sie rozmnaża i nie musi pracować bo socjal ciągnie,Francja juz nie może sobie poradzić,na Niemcy tez przyjdzie czas niedługo,mekki jak grzyby po deszczu wyrastają. Dobrze,że chociaż Merkel sie nie zgodziła ,żeby Turków do UE przyjąć. Bydło,brudasy i tyle.Widze ich na codzień niestety.A czemu katolicy nie mogą u nich w krajach stawiać swoich kościołów?Dlaczego?Bo byłyby zaraz spalone.Wpadają do Europy,ciągną kasę i nadal im zle.Wez na przykład Indie-jak myślą tam ojcowie 10czy 15 dzieci,mieszkający na ulicy,którzy nie mają co do gara włozyc ani perspektyw na przyszlość-jedyny cel-roznmnazac sie dalej.Debile.Popieraj dalej-pozdrawiam.
 

Strony

Skomentuj