Maroko, w ramach walki z terroryzmem, zakazuje noszenia burki i nikabu

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Władze Maroka, muzułmańskiego kraju z Afryki Północnej, podjęły zaskakującą decyzję. Lokalne media podają, że rząd zabronił sprowadzania, produkcji oraz sprzedaży burki i nikabu. Są to ubrania, które niemal całkowicie zakrywają twarz muzułmanek.

 

Informację na ten temat jako pierwszy podał portal Le360, który powołuje się na anonimowe źródło, powiązane z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych. W poniedziałek, właściciele marokańskich sklepów w całym kraju mieli otrzymać nakaz wycofania burek i nikabu ze sprzedaży w ciągu 48 godzin. Rząd ma jednak zezwalać na noszenie hidżabu - zasłony, która nie zakrywa twarzy.

 

Ta niespodziewana decyzja ma mieć związek z zapewnieniem bezpieczeństwa w kraju. Stwierdzono, że stroje zakrywające całe ciało wraz z twarzą ułatwiają działania terrorystów. Przestępcy mieli już łamać prawo z pomocą tego specyficznego ubioru.

 

Około 98% mieszkańców Maroko wyznaje islam. Nie dziwi więc, że decyzja ta jest dla nich zaskakująca, choć część muzułmanów popiera ją tłumacząc, iż burka jest zupełnie obca tamtejszej kulturze. Niektórzy jednak wstrzymują się od komentarza, gdyż w dalszym ciagu nie ma oficjalnego potwierdzenia ze strony władz. 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

http://reporters.pl/4775

http://reporters.pl/4775/sprzedaja-flage-polski-jako-wycieraczke-do-butow/

czyli PODGRZEWANIA ŻABY aż zacznie mordować ciąg dalszy....

także tej islamskiej czy przede wszystkim islamskiej.... bo ta bardziej już rozochocona... ta już POCZUŁA POSOKĘ BEZBRONNEJ ZWIERZYNY..... kobiet i dzieci zachodniej jewrejoROPE.....

I jeszcze jeden news, taki z serii o szczających po nogawkach ze szczęścia.... biblijnych nazistach...

ruskie idą zbrojnie pod Megido....
wreszcie kremlowski kacyk w porozumieniu z tym telaviwskim poszedł wojskiem na USTAWKĘ

Co to oznacza dla reszty świata, niech sobie wszyscy wywróżą z filmu pt Termitaror. Bardzo OPTYMISTYCZNEGO.... bo NIC NIE PRZETRWA tym razem. I będzie to DOPILNOWANE.

Za to posiadacze PROFILI DNA znani jako JESZCZE ŻYWI DAWCY mogą już się szykować do własnych ZAGINIĘĆ.... na chwałe kolejnej wersji hitleryzmu oczywiście..... już 4 wersji..... 

 

 

Portret użytkownika inzynier magister

Jest bardzo niebezpiecznie !

Jest bardzo niebezpiecznie ! Wszyscy wiemy że rząd NWO planuje rozbić państwa narodowe i zniszczyć chrześcijatwo a poprzez to wprowadzić biedę i stan wojenny, otóż kalifat imperium gejowskiego UE stara się rozwalić Polskę ! "Szef resortu spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak ujawnił, że jednym z największych problemów w relacjach polskiego rządu z Unią Europejską jest fakt, że Warszawa nie zgadza się na przyjmowanie imigrantów z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.Minister Błaszczak odniósł się do informacji podawanych przez RMF FM, które podało w piątek, że unijny komisarz ds. migracji Dimitris Awramopulos zrezygnował z wizyty w Warszawie. Według informacji radia jest to efekt zaostrzającego się sporu z polskimi władzami wokół Agencji Straży Granicznej i Przybrzeżnej (Frontex), która właśnie przekształca się w najważniejszą i największą w Unii Europejskiej.Według szefa MSWiA nie ulega wątpliwości, że dla Unii Europejskiej problemem jest polski rząd, a konkretnie jego konsekwencja w odmowie przyjmowania imigrantów z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu."

http://niezalezna.pl/92168-rzad-pis-stanowi-dla-ue-kosc-niezgody-blaszczak-ujawnia-chodzi-o-imigrantow

Gdyby lucyferianie zniszczyli ład w Polsce poprzez przymusowe osiedlanie islamistow to byśmy mieli tu rozruchy i codziennie takie "ełki" jak ostatnio ! Trzeba się modlić za Polskę byśmy przetrwali rewolucję islamistyczną od satanistów z UE ! Tylko Jezus, Duch święty i Maryja Dziewica mogą nas uratować od czarów masonerii !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Damiano

Jak tak dlaej będzie się

Jak tak dlaej będzie się działo w Europie to niektóre panstwa ( Niemy , Francja a może i UK ) zaczną NAKAZYWAĆ noszenia burek...hahaha..." Źle sie Dzieje w Państwie duńskim " ...znany cytat....Samo życie....a jak kodziarze , peowcy i swetru coś wskurają to w Polsce będziemy nosić MYCKI ....hahaha...Nie możemy ulegać chołocie i innym przewrotowcom...BÓG...HONOR..OJCZYZNA & TRADYCJA...

Damiano

Skomentuj