Margaret Thatcher nie żyje

Kategorie: 

Margaret Thatcher - źródło: 123rf.com

W wieku 87 lat umarła dzisiaj jedna z najwybitniejszych kobiet w historii Wielkiej Brytanii a może i świata, była premier Margaret Thatcher. To smutna wiadomość, ale też okazja do przypomnienia jej zasług.

 

Margaret Thatcher udowodniła, że można być wielką kobietą i sprawować najwyższe stanowiska w państwie bez idiotycznych parytetów czy innych postępowych szaleństw. Na dodatek do końca życia była ona wierna swoim ideałom, które można podsumować trzema hasłami: Wolność, Własność, Sprawiedliwość. Świętej pamięci Margaret Thatcher była wybitną konserwatystką, która przez całe życie zwalczała socjalistyczne idiotyzmy.

 

Bezwzględnie spacyfikowała szantażystów ze związków zawodowych, za co przez wielu z nich jest nienawidzona do dzisiaj. Gdy robiła prywatyzację nie wyglądało to jak w Polsce gdzie na wzór rosyjski pouwłaszczali się rozmaici oligarchowie a resztę rozkradziono. Premier Thatcher przejmowała kraj w rozsypce z 20 procentową inflacją i przez 11 lat doprowadziła go do rozkwitu stawiając na przedsiębiorczość i namawiając ludzi do tego, aby się bogacili. Jakże to różne podejście od tego prezentowanego przez nasze pseudoliberalne rządy, które raczej myślą co zrobić, żeby nas okraść a prawicowość określa nie światopogląd wolnościowy a stosunek do Kościoła Katolickiego.

 

To dzięki Thatcher Wielka Brytania wygląda dzisiaj tak jak wygląda. To dzięki temu, co ona zbudowała następne rządy mimo, że lewicowe, nie zdołały wszystkiego zmarnotrawić. Aktywność polityczna Margaret Thatcher przypadła na czas zimnej wojny, walki z panoszącym się komunizmem a losy zetknęły ja z innym wybitnym prawicowym i konserwatywnym przywódcą, Ronaldem Reaganem. Nie ma dużej przesady w stwierdzeniu, że ta para wraz z Janem Pawłem II wniosła najwięcej w obalenie komunizmu w Europie Wschodniej.

 

Od jakiegoś czasu wiekowa Baronessa Margaret Thatcher, ciężko chorowała i ze względu na niedyspozycję spowodowane chorobą Parkinsona, nie pojawiała się zbyt często publicznie. Legendarna "Żelazna Dama" zmarła dzisiaj, 8 kwietnia 2013 roku, w wyniku wylewu krwi do mózgu. Cześć jej pamięci.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ojciec

W końcu ta poczwara

W końcu ta poczwara odeszła... i przestańcie ją bezsensownie chwalić (piszę to do tych którzy tak robią zaślepieni propagandą medialną) tylko poznajcie prawdę kim ona była. Tak samo jak królowa angielska, też udająca wielką damę, a czyniąca, w rękawiczkach, mnóstwo zła.

Portret użytkownika 3plabc

Mało osób na świecie zrobiło

Mało osób na świecie zrobiło tyle co ona... dla NWO, ale o tym admin zapomniał! Dzięki przyjętemu neoliberalizmowi, którego była piewcą, oraz dzikiej prywatyzacji w latach '90 polski przemysł przestał istnieć, rozdany za darmo i rozkradziony... Rozwarstwienie społeczne w UK to też jej zasługa, jedni mają miliony, a inni potną cię nożem na ulicy dla paru Funów.

Portret użytkownika Fila Jordam

Papież Jan Pawęł II nigdy nie

Papież Jan Pawęł II nigdy nie mówił o Rzadzie Światowym, więc proszę nie kłamać!. Jan Paweł II zawsze stal po stronie ubogich i nigdy nie zatopiłby w Oceanie 500 ton pomarańczy jak zrobiła to Żelazna Dama!. Odeszła ale przed Bogiem stoi z pustymi rekami!

Portret użytkownika jj

hehehehe, buhahahah,

hehehehe, buhahahah, serio?!?!?
 
na jakim kokscie jestes? bo ja tez bym sie przejechal:)
papiez j.p2 huh? cos ci powiem, choc wiem ze odrzucisz to i nie poczytasz o tym nic, bo jak wiekszosc ludkow po pierwsze nie bedzie ci sie chcialo, po drugie boisz sie dowiedziec cos co zmieni twoj twardy swiatopoglad.
 
j.p.2 jak wszyscy przed nim, i ilu jeszcze bedzie po nim, to ludzie ktorzy maja na rekach wiecej krwi niz hitler, a co jest naprawde smieszne- nikt ich za to nie ukara nigdy! a czemu? bo znaczna wiekszosc ludzi jest po prostu w slodkiej ignorancji, spij dalej...
 
j.p.2 po stronie ubogich-buhahahahah,hihihihihiihi, uhahahah
smokin` indo,sipping on gin and juice:):):):)
pozdrawiam,heheh

Strony

Skomentuj