Manipulowanie pogodą na zamówienie - geoinżynieria jako usługa dla nowożeńców!

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Mimo, że geoinżynieria jest faktem, wciąż wiele osób nie wierzy, że ktoś mógłby celowo zasiewać chmury. Okazuje się. że nie trzeba w to wierzyć, można już nawet wykupić usługę, która pozwoli na zapewnienie w danym miejscu pięknej pogody, albo deszczu - stosownie do potrzeb.

 

Na pomysł, aby zaoferować techniki modyfikacji pogody wpadli właściciele linii lotniczej Olivier's Travels. Ich usługa jest obecnie dostępna jedynie na terenie Francji i jest dedykowana bogatym pannom młodym. Zapewnienie stuprocentowej słonecznej pogody ma kosztować około 150 tysięcy dolarów.

 

Przez tydzień przed planowana imprezą wynajęty meteorolog będzie monitorował zmiany w pogodzie, a gdy będzie taka potrzeba poderwane zostaną samoloty, które rozpylą jodek srebra, związek chemiczny przyspieszający kondensację. Na skutek takiego oprysku chmury zostaną zlikwidowane, a nowożeńcy będą mogli się cieszyć słoneczną pogodą.

 

Podobną metodę zapewnienia dobrej pogody stosowały dotychczas państwa takie jak ZSRR, a potem Rosja i Chiny, które poprawiały niebo nad Pekinem podczas olimpiady w 2008 roku. Zastosowanie tej technologii komercyjnie jest niewątpliwie nowością.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ewa11

totalna manipulacja! takie

totalna manipulacja! takie artykuły tworzą aby ludzi oglupiac!
nie stosowali ZSRR,czy Chiny,a stosują na calym świece teraz i to w tym momencie!
struja pogodą aby niszczyć plony,aby tworzyć katastrofy!
aby nas odciąć od słońca,abysmy widzieli tylko szarość,abysmy byli  przybici i zestresowani...
może teraz bedzie mozna  sobie takie uslugi zamawiać,ale to nie znaczy ze ktos tego nie czyni kazdego dnia!
szarosc to teraz norma na calym świecie,ta wieczna wisząca kopula nad głową!
te umierające drzewa i pleśń wszędzie gdzie nie spojrzysz,
kiedys tylko w jednym miescie w górach europejskich nie bylo widac slonca przez dlugi czas,teraz w wielu
krajach Europy szarosc panuje jak z horrorów,
ale kto to widzi,kogo to obchodzi?
zombi przecież lubią taki klimat taki mrok!
zyjemy jak niewolnicy,jak jakieś bezmyslne twory,
zastanawiamy sie jaki samochód lepszy,gdzie zainwestować kaisore w razie katasrof,a nie myslimy 
jak niebo nas przygniata,ze tlenu coraz mniej,ze slonce znika!
bedziemy sie dusic i usychac,ale cieszyć nas bendom nowe technologie,hełm włożymy na glowe i 
wejdziemy w wirtualny świat,to będzie dla nas piękne,
co sie stalo z ludzmi czy ktos to wie?
ale ludzie nie widzą tego w co sie zmieniają,mlode pokolenia nawet nie wiedzą,ze był kiedyś inny piekny świat!
a ludzie rodzeni w latach 70 nie zdają sobie sprawy,ze są ostatnim pokoleniem,ze gdy odejdą to zapanuje 
ciemność,ze tylko ci którzy rodzili sie do lat 70 mogą cos zrobić,
bo po tych latach ludzie ,,normalni,, to wyjątki jedynie,
dlaczego pozwalamy na to ,dlaczego nic nie robimy?a jedynie sami myslimy tylko o sobie!
ludziska czy chcecie odejść ze świadomością,ze zyliscie bez celu,tu zostana nasze dzieci i wnuki!
a  Bogu, honorze,uczciwosci,rodzinie,płodności,miłości,przyrodzie-dowiedzą sie ze starych książek jak przez przypadek wpadną im w rece!przestancie sie szczepić wyrzuccie dodatki E,obudzicie sie i zrozumiecie!!ze to jeden wielki gulag,ale mozna z niego poprosu wyjsc!

Portret użytkownika sam irl

Sporo w tym racji! Mieszkam w

Sporo w tym racji!
Mieszkam w Irlandii, gdzie słońca tu jak na lekarstwo. Tutaj nikt nie ma świadomości co się dzieje nad głowami! Podobno masa Irlandczyków jedzie na antydepresantach. Wielu jest zdołowanych brakiem słoneczka i jedynie co ich chyba cieszy to pójście do pubu na painta! Ktoś pytał tutaj jak z tym walczyć? Osobiście chyba nie mamy szans z tym walczyć, ale oglądałem 2 lata temu na youtubie filmiki z urządzeniem jakie podobno eliminuje Chemtrailse i chmurki ogólnie, a nazywa się Chembuster! Myślałem o zrobieniu tego ale się jeszcze nie zabrałem za to. Ciekawe czy to faktycznie działa!
Pozdro dla kumatych...

Portret użytkownika Infor

witam serdecznie bardzo

witam serdecznie
bardzo interesujący post. zgadzam się z Tobą. Dla mnie pieniądze i wszystko inne nie ma znaczenia kiedy nie mogę się cieszyć pięknym słońcem.... bo jakieś skur......y wysiewają w niebo świństwa zasłaniając mi prawo dostępu do słońca.  Ci podludzie wysiewający to gówno powinni zostać postawieni przed sądem i skazani na karę smierci za zbrodnie przeciwko ludności.  Czy jest jakać szansa żebysmy mogli jakoś rozwiać te chmury? albo czy ktoś zna jakies dostępne metody usuwania tych chmur? To uwłaczające ludzkiej egzystencji... żyjemy w jakimś maraźmie.. rządy nic nie robią. Powinni zestrzeliwać te samoloty jak tylko wlecą w naszą przestrzeń podniebną. Dlaczego tak mało się mówi i nic nie robi aby zlikwidować te opryski?

Portret użytkownika Foxtrot

Nie przesadzaj. Na zdjęciu

Nie przesadzaj. Na zdjęciu jest B-747 Supertanker samolt ..... pożarniczy. Admin jak zwykle tworzy artykuły dla lemingów i wkleja fotki dla lemingów a jak ujawniam te głupoty to usuwa moje wpisy Smile Bawcie się dobrze.

Portret użytkownika bogdan4957

Dla kawalerów jedt inna

Dla kawalerów jedt inna oferta w postaci jądrowego słoneczka.Tylko usługę ze względu na duży popyt i napięty grafik działań,należy zgłaszać odpowiednio wcześniej do żydomasońskiego stowarzyszenia Illuminati.  :) A poza tym,ten sposób był już znany w 70/80 latach.

asenizator

Skomentuj