Małżonek może trafić na 3 lata do więzienia jeśli wydziela pieniądze rodzinie!

Kategorie: 

Źródło: Facebook

Granice lewicowego szaleństwa chyba nie istnieją. Najlepszym dowodem jest najnowszy plan na mieszanie w rodzinach. Ma się to stać za pomocą prawa, które będzie przewidywało sankcję dla męża, lub żony za tak zwaną "przemoc ekonomiczną". Według pomysłodawców z partii Nowoczesna. wydzielanie pieniędzy w rodzinach jest poważnym problem i tego typu "przemoc" jednego małżonka względem drugiego, powinna być według nich zagrożona nawet odsiadką i to na 3 lata!

 

Jeśli tak dalej pójdzie potem nadejdzie ustawa o przemocy spożywczej, za przesolenie mężowi zupy, ustawa o przemocy wirtualnej za ograniczenie dziecku dostępu do komputera i gier oraz ustawa o przemocy świątecznej za nietrafione prezenty. Jeśli ktoś mi wmawia, że żyjemy w najlepszym (bo socjalistycznym) systemie świata, to z reguły wybucham śmiechem, ale to już przekracza wszelkie granice. Jeśli jednak się nad tym zastanowić to wkrótce może nie być nam tak zabawnie. I nie mam tu na myśli propozycji jednego z londyńskich studentów, który chciał zakazu głośnego śmiechu bo dyskryminuje on głuchoniemych - choć ma to pewne powiązanie.


Czy się komuś to podoba czy nie, aktualnie polityka ma wpływ na nasze życie. Niedługo wprowadzamy zakaz handlu, stale płacimy wysokie podatki, kupujemy tylko te towary, które wskaże nam władza czy nawet lecimy odśnieżyć chodnik - to wszystko jest polityką. Ustawa, o której mowa wyżej jest zabawna na pierwszy rzut oka, takie niegroźne bzdury telewizyjne. Tymczasem jest ona przecież bardzo znaczącą ingerencją w życie prywatne Polaków, w instytucję małżeństwa i rodziny.

 

Władza zaczyna brać pod swoją regulację stosunki międzyludzkie, wynikające z uczuć wyższych. Do tej pory takie rzeczy nie przychodziły do głowy nawet krwawym tyranom i cesarzom-wariatom. Najpierw zabrali nam dzieci i wsadzili do własnych szkół, dostosowali ten proceder do systemu prawnego i wmówili obywatelom, że mają coś za darmo. Ubezwłasnowolnili jednostkę, nakazali się ubezpieczyć w ZUSie, zapiąć pasami, nie palić marihuany i grzecznie się nie wychylać bo można dostać po łapach. Teraz nadszedł czas na związki małżeńskie i panujące w nich zasady. Nie zdziwię się, jeśli wkrótce któryś z posłów zaproponuje wprowadzenie "Kodeksu praw dobrego małżonka", z opisem wszystkich zachowań niepoprawnych i wyznaczeniem za nie kar.

 

Za to biorą pieniądze najwyżsi urzędnicy państwowi - za organizowanie nam życia wedle własnego widzimisię i traktowanie nas jak niebezpiecznych durniów. Jako prawicowiec, człowiek, Polak i patriota stanowczo się temu sprzeciwiam i zawsze będę postulował o cofnięcie skutków tego procederu. Lewica pobożna czy bezbożna zawsze myśli, że w jakiś tajemniczy sposób zbawi świat stertami ustaw. Nie tędy droga. To w nas leży rozwiązanie problemu, to w nas drzemie siła do zmieniania świata na lepsze, a nie w tonach przepisów, które mają do tego zmuszać.

 

Drogi czytelniku! Do Ciebie należy głos, który może pomóc w zbudowaniu wspaniałej Polski, która nie wtrąca się w Twoje życie, ale pilnuje, byś mógł się bogacić jeśli tylko masz ku temu wolę! To nie urzędnicy mają decydować o naszym życiu, nie jest też rolą wybranych posłów nas zastraszać karami za nasze decyzje! Mąż i żona, rodzina, mężczyzna, którego stać na jej utrzymanie i dziecko, które może edukować w wybrany sposób - to są podstawy naszego społeczeństwa, które jest obecnie degradowane do roli bezrozumnej masy. Czas przywrócić nam GODNOŚĆ, czas na WOLNOŚĆ!

 

Autor: Michał Świstek / Facebook

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (7 votes)


Komentarze

Portret użytkownika euklides

Wiadomo, że są za łupieniem

Wiadomo, że są za łupieniem ludzi podatkami, biurokracją, wtrącaniem się państwa we wszystko. Dla mnie to socjalizm i lewica. Dla ciebie może to być centrowy prymitywizm agrarny. Bez znaczenia jak sobie to nazwiesz.

Portret użytkownika Zenek ;)

Jak to szło?

Jak to szło?

NIE PRZYSZEDŁEM TUTAJ BY DAĆ LUDZIOM POKÓJ
ALE BY SZCZUĆ ZONĘ NA MĘŻA
DZIECI NA RODZICÓW
CÓRKI NA SYNÓW
BY SIAĆ NIEPOKÓJ,
BY SADZIĆ WOJNĘ

to przecież słowa waszego ukochanego pederasty jezusa (jozuego vel maschiacha).....
syna biblijnej nierządnicy maryi...

waszego PAPE.... i zarazem ZAWZIĘTEGO WROGA Chrystusa....

więc się CIESZCIE I RADUJCIE iż politycy WDRAŻAJĄ prawa JEGO KRÓLESTWA w życie.... ;p
bo takimi CZYNAMI SIĘ SIEJE NIENAWIŚĆ MIĘDZY LUDŹMI....
tak miłą waszym rabe także w randze księdza...

Portret użytkownika Tomasz123

Do Zenka.Ewangelia Mateusza

Do Zenka.Ewangelia Mateusza 10;34-36:"(34)Nie sądźcie, że przyszedłem na ziemię, aby przynieść pokój. Nie przyszedłem, aby przynieść pokój, ale miecz. (35) Bo przyszedłem poróżnić syna "z ojcem a córkę z matką i synową z teściową". (36) I [tak]: "domownicy staną się wrogami człowieka". 

Gdy Żyd ,Grek,Rzymianin lub człowiek innej narodowości przyjmował chrzest(okazywał skruchę za grzechy i wiarę w przelaną krew Pana Jezusa) i zostawał Chrzescijaninem,bardzo często rodzina gwałtownie się temu sprzeciwiała.Dochodziło nawet do donoszenia na krewnych do władz rzymskich i w efekcie(jeśli Chrześcijanin nie wyparł się swojej wiary) dochodziło do egzekucji.To wszystko zapowiedział Jezus Chrystus(Mesjasz).Więc proszę nie wyśmiewaj się z tego,chyba że jesteś szydercą-wtedy to jest inna sprawa.

Portret użytkownika Zenek ;)

No właśnie

No właśnie

pedał jezus przyniósł MIECZ czyli WOJNY

Chrystus go POKONAŁ dając światu POKÓJ

Potem żydki ZŻENILI ich w jedno ciało by tak frajerom POMIESZAĆ W GŁOWACH....

A odpowiedź na to CZYM JESTEM znajdziesz w bibli.

Portret użytkownika Tomasz123

Do Zenka.Twoja wypowiedź:"A

Do Zenka.Twoja wypowiedź:"A odpowiedź na to CZYM JESTEM znajdziesz w bibli." -Jest niepełna .Zapomniałeś podać werset z Biblii(Pisma Świętego).Inna możliwość to ta,że go nie znasz.Co do pana Jezusa Chrystusa(Mesjasza)-On przyniósł pokój tylko tym ludziom ,którzy stosują się do zasad Jego Ojca,Jahwe(lub Jehowa jak kto woli) i nie biorą broni do ręki, by zabijać innych ludzi .Nie biorą tym samym udziału w wojnach wszelkiego rodzaju,nawet w chwili zagrożenia swojego życia lub swoich bliskich(tak jak pierwsi chrześcijanie).Pozostali ludzie z upodobaniem zabijają się wzajemnie(wystarczy ,że gdzieś jest cukier w niższej cenie i to już jest powód do kłótni ,popychania się nawzajem ,a nawet tratowania słabszych) i dlatego konfliktów zbrojnych jest coraz więcej.Potwierdzają to wersety z 1 listu Jana 3;11 i 3;15                                                                                                         "(11) Takie bowiem jest orędzie, które słyszeliście od początku: miłujcie się wzajemnie.  (15) Każdy, kto nienawidzi swego brata, jest mordercą, a wiecie, że żaden morderca nie ma w sobie życia wiecznego."                                                                        Tak więc nie dziwi mnie to ,że nienawidzisz Jezusa Chrystusa.Ciekawe ,kogo jeszcze nienawidzisz?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nie jestem szydercą, lecz

Nie jestem szydercą, lecz myślicielem. Przez diabelską bajke o zbawieniu głupcy szli na rzeź. Ewangelie spisywane były setki lat po smierci niejakiego jezusa, z którego przewrotni żydzi, aby przejąc Cesarstwo Rzymskie wraz z jego włościami zrobili boga. Nie trzyma sie to kupy, bo jak mozna pamietac słowa kogoś po 300 latach? Tylko ciemni i głupcy mogą wierzyć w te stare zapiski kłamstw i manipulacji zwanymi ewangeliami.

A ta własnie wiara, to zło same w sobie, otępiające dobro i jego zbawczy wpływ na rzeczywistość...  Dlatego tak mnie wkirwia!

Portret użytkownika Zenek ;)

Maria Magdalena "BYŁA" taką

Maria Magdalena "BYŁA" taką "zoną" iż waszemu pedałowi jezusowi SPUŚCIŁA TAKI WPIERDOL iż żydki po nim do dziś boleją.....

W mitach NAGMINNYM zjawiskiem jest "ŁĄCZENIE W MAŁŻEŃSTWA" WROGICH sobie bogów.... Czy robienie z 2 jednego jak jezus chrystus

Strony

Skomentuj