Malezja otrzymała czarne skrzynki zestrzelonego Boeinga 777

Kategorie: 

Źródło: twitter

Przedstawiciele rządu Malezji otrzymali dzisiaj dwie czarne skrzynki z Boeinga 777, który rozbił się w okolicach Doniecka. Według strony malezyjskiej, na czarnych skrzynkach widnieją ślady drobnych uszkodzeń, ale nie ma śladów ingerencji z zewnątrz.

 

Przedstawiciele Malezji i separatystów podpisali specjalne memorandum o przeniesieniu czarnych skrzynek. Zgodnie z dokumentem, Malezyjczycy muszą przekazać rejestratory ekspertom ICAO. Badanie ma się rozpocząć niezwłocznie w Londynie.

Źródło:twitter

Przypomnijmy, że samolot Malaysia Airlines, w drodze z Amsterdamu do Kuala Lumpur, został zestrzelony w regionie Doniecka 17 lipca w godzinach popołudniowych. Jedna z hipotez zakłada, że separatyści prawdopodobnie błędnie zaklasyfikowali na radarze rejsowy samolot. Rosjanie wskazują też na obecność ukraińskiego samolotu szturmowego SU-25, który był widziany w tym samym czasie.

Rzekome ślady po ostrzale rakietami powietrze-powietrze - Źródło: Rosyjski Internet

Miejsce katastrofy lotu MH17 wygląda zadziwiająco podobnie do tego, co widzieliśmy w Smoleńsku w 2010 roku. Szczątki ofiar katastrofy nosiły bardzo podobny stopień obrażeń. Mamy też teraz okazję zobaczyć jak wygląda dochodzenie w wypadku lotniczym.

Źródło:twitter

Jak twierdzą przedstawiciele separatystów wszystkie ciała zostały już odnalezione i zostały wysłane specjalnym pociągiem do Charkowa, skąd będą zabrane do Holandii celem identyfikacji.

Źródło:twitter

Czarne skrzynki już zostały przekazane, mimo, a gdzie są te z TU-154? Ciała są w drodze, a nie zacynowane w trumnach z zakazem otwierania i pełne zaszytych śmieci, a na dodatek kompromitująco, lub celowo pomylone. W tym przypadku MAK wolał nie skręcać śledztwa, a sekcje i identyfikację biorą na siebie profesjonaliści z Eindhoven.

Fragment kokpitu rzekomo dowodzący trafienia przez rakietę systemu BUK - źródło: twitter

Słychać też pierwsze głosy oburzenia ze świata, że ktoś zaczął ciąć wrak piłami tarczowymi, zupełnie jak w Smoleńsku. Wygląda jednak na to, że wtedy było to dopuszczalne, ale teraz już jest to oburzające. Widać wyraźnie, że jeśli podejrzana katastrofa dotyczy samolotu pełnego Polaków, a nie Holendrów to jest to rzecz nieistotna.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika heheh

Zadziwiające jest, że samolot

Zadziwiające jest, że samolot spadający z 10 km nie zostawił krateru na powierzchni ziemi.
Tak wygląda jedno przykładowe zdjęcie z Lockerby. 

Tam na pokładzie eksplodowała bomba, a malezyjskiego boeinga zatankowanego do pełna (ok. 200 000 litrów paliwa) trafiła ponoć rakieta z głowicą bojową o masie 70 kg.
Ostatnio nawet media głównego ścieku obniżyły swoej ajwajowanie, pisząc, że Amerykanie nie mają dowodów na bezpośrednie zaangażowanie Rosji, a boeing został zestrzelony "omyłkowo". 

Portret użytkownika T 1023

Obszar poszukiwań części i

Obszar poszukiwań części i elemetów zestrzelnego samolotu został bodajże wczoraj powiększony do średnicy 50 kilometów jak podają oficjalne media. Jeśli dla ciebie to to samo co w Smoleńsku, no to sorry. Pozostaje tylko ci współczuć elementarego braku wiedzy i zdrowego rozsądku.

Portret użytkownika storec

Widzę, że jesteś jednostką

Widzę, że jesteś jednostką ograniczoną intelektualnie i pewne fakty należy Ci tłumaczyć metodą "łopatologiczną". Chodzi o to, że stopień zniszczenia samolotu spadającego jak kamień z dziesięciu kilometrów i tego lądującego ślizgiem, jest bardzo podobny.

Portret użytkownika koń który mówi

Czy można prosić o jakieś

Czy można prosić o jakieś fotki krewnych tych holenderskich pasażerów? Bo przecież tylu ich rzekomo było. Żadnych wywiadów z rodzinami? Nikt się nie odzywa? Nie zadaje pytań?
Jest wiele podstaw by przypuszczać, że to faktycznie ten zaginiony swego czasu samolot malezyjski i żadnego innego nie było. W dodatku leciały tam same truposze, a pilotów wcale nie było bo taka maszyna mogła być sterowana z jakiejś bazy wojskowej na identycznej zasadzie jak zwykły dron.
 

Portret użytkownika Fredek bez Kredek

Już jakiś czas temu grupka

Już jakiś czas temu grupka śledczych z Malezji udała się na miejsce katastrofy. Tylko że okoliczności spowodowały że ci śledczy nigdy tam nie dotarli, i napewno nie dotrą. Dlaczego ? To oczywiste, po co mają się dowiedzieć o tym że numery seryjne większości części, to te same numery które posiadał zaginiony i nigdy nie odnaleziony samolot. Po drugie we wszystkich mediach świata nawet w holenderskich, nie pojawił się ani jeden artykuł o krewnych ofiar. Dlaczego ? To oczywiste, na miejscu gdzie rozbił się samolot, były ciała w stanie rozkładu i gnijące, samolot przewoził zwłoki a nie ludzi. Na miejscu były też paszporty nówki z fabryki, osób które nie istnieją, wszyscy z nich mają założony profil na FB w tym samym dniu, i nie mają ani jednego znajomego, ani jednego krewnego. Malezja jako jedyny kraj oprócz Hagi, ma neutralny Komitet Sprawiedliwości, który uznał głównych przywódców świata zachodniego, winnymi zbrodni masowego ludobójstwa, podczas wielu lat ich wojen. Natomiast III wś nie jest przypadkiem, lecz jest zaplanowana, a jej etapy są już realizowane. Należy przypuszczać że są to czasy ostateczne, i jeśli pojawią się przepowiedziane w proroctwach znaki, to jedyny czas jaki pozostał, to czas ucisku. Dlaczego nie jest ujawniona tajemnica fatimska ? To oczywiste. Gabinet cieni który rządzi światem, nie boi się chaosu i zamieszek które by wybuchły po jej ujawnieniu. Ale boi się, że treść tajemnicy spowoduje iż ludzie zaczeli by masowo żałować za swoje grzechy, aby odnaleźć w sobie "dobro i miłość do Boga", w wyniku czego gabinet cieni straciłby olbrzymią część swoich fanatyków-duszyczek. Bo o to chodzi w tej 3 wojnie. O walkę dobra ze złem. O ludzkie dusze.

Portret użytkownika Zenek :)

"Malezja jako jedyny kraj

"Malezja jako jedyny kraj oprócz Hagi, ma neutralny Komitet Sprawiedliwości, który uznał głównych przywódców świata zachodniego, winnymi zbrodni masowego ludobójstwa, podczas wielu lat ich wojen."
 
- Malezja uznała także nazistów z issraela winnych dokonywania zbrodni ludobójstwa na Palestyńczykach.
 
Na wolnej-polsce jest artykuł o tym.

Portret użytkownika Fredek bez Kredek

To prawda, przywódcy

To prawda, przywódcy zachodni, czyli kukiełki gabinetu cieni z issraela. Natomiast operacja fałszywej flafi czyli katastrofa samolotu została już dawno przez nich zaplanowana i wereżyserowana, jednak w zespole przyczynowo-skutkowym, nie nastąpił skutek. Czyli nie nasąpiło (jeszcze) wejście Nato do ukrainy. Dlatego nastąpi inna operacja fałszywej flagi, o której nie chciałem wogóle pisać, ale którą przeczuwam od dawna, bo będzie miała związek z elektrownią atomową a konkretnie w Anglii. Mogę tylko dodać, obym się mylił. Lecz ciężko mylić się w sprawach, które niestety muszą się wydarzyć. Inaczej mówiąc niektóre zdarzenia już zaistniały na linii czasu, jedynie zgodnie z naszą percepcją jeszcze do nich nie doszło. Tak więc póki co można ten skompikowany wątek uznać za jedną z miliona dziwnych teorii spiskowych. Pozdrawiam.

Portret użytkownika ARTUR

Płat skrzydła na zdjęciu jest

Płat skrzydła na zdjęciu jest ostrzelany pociskami z innego samolotu od góry , tak więc strzały musiał oddać samolot atakujący z wyższego pułapu . Ciekawe czy wojskowy samolot był rzeczywiście wyżej i nadlatywał w pewnym momencie od przedu strzelając krótkimi seriami gdyż rozrzut jest zerowy co się nie zdarza w przypadku uniku atakowanego i długiej serii atakującego .

Portret użytkownika Impuls

Raport; 23.VI.2021 Samolot

Raport; 23.VI.2021
Samolot linii malezyjskich zachaczył o BUK i się rozbił, a że nie daleko znajdował się Czak Norjs to samolot spanikował i wybuchnął. Ukraina posadziła drzewa z rodzaju BUK, ale to i tak wina Putina.  Dzielni amerykanie pomogli Ukrainie i teraz żydzi mogą odkupywać ich ziemię za bezcen. Polski były premier złożył hołd "krulowi" Polski JKM i publicznie skonsumował Wurst.

Podpisano, Pieseł Wawerski

 

Strony

Skomentuj