Magiczny system wyborczy w Polsce - część II

Kategorie: 

Źródło: internet

Zdajemy sobie sprawę, że tzw. "500+" jest dla sporej liczby Polaków czymś bardzo istotnym, przecież lata grabieży polskiej gospodarki oraz szybko sprowadzona tu nędza "Agendy 2030" wraz z rządami ryżego masona zrobiły z nas przymusowych-ochotników do "Nowego Globalnego Obozu Pracy Poprzez Radość(a teraz i dumę)".

W opinii niemieckiego super państwa mamy być kolonią siły roboczej, co pokazują na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat przekształcenia systemu szkolnictwa. Ludzi uczy się by byli specjalistami i wyjeżdżali na zachód do koncernów, w Polsce jesteśmy tylko "montownią" podzespołów, o co stara się nasz ukochany Mateusz Morawiecki. Zaprosił i nadal zaprasza zagranicznych inwestorów, by ci budowali tu swoje fabryki, w których zatrudnią przyuczonych "polaczków".

Od roku 1992, do roku 2019 minęło wiele lat, w których trwały przygotowania do całkowitego wchłonięcia Polski przez międzynarodową oligarchię. Te plany częściowo pogmatwały wybory w roku 2015, lecz słaby PiS nie stanowi zbyt mocnej ochrony dla Polaków, co widać na przykładzie bezkarnego brutalnego ataku na chrześcijańskie wartości oraz Kościół Katolicki. Niestety niedawno z jedynej sensownej siły politycznej odeszli panowie Jakubiak i Liroy. Coś się stało niedobrego, moce zła wpłynęły na słabe umysły, tak jak to jest pokazane w filmie "Gwiezdne Wojny".

Możliwe że ktoś się przepalił "ziołem" i coś się poprzestawiało ? Przecież wspomniani panowie otrzymają w wyborach, bo już tworzą własną partię, około jednego procenta więc chyba można już nazwać ich ludzmi nieodpowiedzialnymi ? Nie wnikając w tą błędną decyzję, należy skupić się na Konfederacji i z całych sił modlić się za nich, bo mają przed sobą bitwę nie tylko polityczną, ale i duchową. Jeżeli moglibyśmy im doradzić w sprawie programu politycznego, to oprócz postulatów wolności i niepodległości Polski od dyktatury sodomitów, powinni skupić się na gospodarce, można ogłosić stopniową obniżkę ZUSu, który niszcz maluczkich, stopniową znaczy przez pierwsze 4 lata zejście do 1000zł miesięcznie.

Oczywiście można obniżyć podatki, dalej utrzymując "500+". Pieniędzy jest bardzo dużo, wystarczy sięgnąć do mafii lekowej, ale i do ciągle nie opodatkowanych wielkich koncernów, w tym bankowych, rozwiązań jest więcej, trzeba tylko pogrzebać w tzw. "układzie".  Musimy być świadomi sytuacji, w jakiej się znalezliśmy. Bez Konfederacji nie mamy wyboru politycznego, można głosować na mniejsze pisowskie zło, ale będzie to tylko przedłużanie coraz większego niebezpieczeństwa.

Już dziś, w lato 2019, słyszymy ze strony "mniejszego zła", z ust podsekretarza stanu w Ministerstwie Energii, Tomasza Dąbrowskiego, że "...podporządkujemy się unijnemu celowi. Musimy jednak wiedzieć, jaki będzie jego koszt i w jaki sposób możemy złagodzić społeczne skutki  transformacji". Dąbrowski dodał, że szacowany koszt przejścia Polski na system energetyczny Agendy 2030 bez węgla to niemal bilion euro: "Podczas dyskusji na unijnym szczycie o ramach finansowych procesu padła z kolei kwota 5 miliardów euro." - stwierdził.

Gdyby Konfederacja weszła do sejmu to jest szansa na zatrzymanie nadchodzącej eko grabieży, jeżeli do sejmu się nie dostanie, to czekają nas "cudowne wakacje Zrównoważonego Rozwoju" globalnej elity filantropów. Dlatego w tej bitwie mocy zła z dobrem wszyscy chrześcijanie powinni modlić się za konfederatów.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika Esteban

Bardzo często merytoryka

Bardzo często merytoryka wiadomości na tym portalu ociera się o dno, tym razem jednak zeszliście pod poziom mułu i wodorostów. Rozumiem że bycie "redaktorem" na ZnZ nie wymaga od człowieka zbyt wiele (zdarzają się chlubne wyjątki) ale frustratow i dewiantów powinniście trzymać na krótszej smyczy. Dziękuję za uwagę.

Portret użytkownika minoduesp

System wyborczy i wszystkie

System wyborczy i wszystkie jego konsekwencje są takie jacy są ludzie , którzy go tworzą - bo jak napisał M.Rej: "takie będą rzeczy-pospolite jakie i jej młodziezy chowanie " ! Absolutnie WSZYSTKO zależy od tkz: systemu edukacji , nauczyciel winien być mistrzem ,wzorem do naśladowania ,rzeźbiarzem umysłowej gliny - bo czym skorupka za młodu ... i tak dalej.

I teraz sobie można pluć "w brodę" to źle ,tamto nie dobrze , właśnie dlatego jest źle, bo pozwala się byle komu uczyć (raczej wbijać do głów) byle co ,byle jak ,byle poprawić "zdawalność" ... posłuchajcie nieżyjącego już prof. Wolniewicza.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Alien1974

Jak dla mnie to autor

Jak dla mnie to autor poleciał nieźle po bandzie. Najbardzie spodobał mi się kawałek o brutalnym ataku na Kościół Kat...olicki i Chrześcijaństwo. Co za totalna bzdura. Kościół Kat...olicki to najbardziej zbrodnicza organizacja w dziejach świata, która stosowała bardzo brutalne środki przymusu, a dziś ucisza ludzi w skrytobójczy sposób. Największym nieszczęściem Polski jest Kościół Kat...olicki i policyjno-wojskowa Junta, która faktycznie rządzi tym krajem. Np. sprawa podsłuchów u Sowów Dwóch, to ewidentny spisek polskich służb i wojska, które zemściły się za Smoleńsk. I na koniec. Wiecie dlaczego Kościół Kat...olicki w Polsce przetrwał po 1945 roku, mimo, że szedł ręka w rękę z Hitlerem i kolaborował z Gestapo??? Bo towarzysz Stalin tak zdecydował. 

Portret użytkownika baca

"wszyscy chrześcijanie

"wszyscy chrześcijanie powinni modlić się za konfederatów?"

ale że po co?

przecież nadejdzie syn żydówki i wszystko załatwi: katolikom raj i odpuszczenie grzechów chrześcijanom...

on braunowi zakombinuje nawet wypasioną maszynkę do golenia brody - z górnej półki firmy Braun, a dla Liroya załatwi kupon na rabat w Leroyu Merlinie...

dla wierzących majsterkowiczów będzie w dni świąteczne otwarta castorama a dla oszczędnych rzymskich katolików dobry kredyt w świętym dojcze banku świętego cesarstwa niemieckiego...

więc po co się modlić za konfederację? no po co?

 

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Pojawi się AMR i nawtyka

Pojawi się AMR i nawtyka Jezusowi. Nie należy tego czynić. Jezus to taka pozytywna postać coś jak współczesny superbohater batman, który leje po zmroku mafie lichwiarskie. Nie wolno ludowi odbierać superbohaterów bo się załamią i przestaną znosić złote jaja. To tak jak byś powiedział pokoleniu z lat 60 70 że Bolek i Lolek to byli alfonsi z UB co stręczyli Ole. Takimi słowami niszczysz szczęśliwe dzieciństwo setkom tysięcy dzieci wychowanych na tej bajce. Tak samo jest z Jezusem, katolicy są jak dzieci wierzą w te bajki. Katolika należy edukować, a nie nabijać się z niego. Katolik ma być jak Jezus, tz ma walczyć z lichwiarzami, zamiast tego nieszczęsny katolik usrał sobie w głowie że Jezus już za niego odwali całą robotę i on nic już nie musi tylko kiedyś w butach do nieba pójdzie. O nie katoliku, najpierw powinieneś być jak superbohater Jezus żeby sobie zapracować na niebo.

Strony

Skomentuj