Lwowski polityk twierdzi, że Jezus Chrystus nie był Żydem, lecz Ukraińcem

Kategorie: 

Źródło: tg

Wiceszef ukraińskiej Partii Republikańskiej, były zastępca lwowskiej rady regionalnej Rościsław Nowożeniec stwierdził, że Jezus Chrystus był Ukraińcem. Polityk mówi, że na krzyżu Jezus wymawiał ostatnie słowa po ukraińsku. Ponadto, Nowożeniec uważa, że zgodnie z „chronologią ukraińską" dziś mamy już rok 7526.

 

Przedstawiciel ukraińskiej Partii Republikańskiej jest przekonany, że nie ma dowodów, które obalałyby ukraińskie pochodzenie Jezusa Chrystusa.

„Jak wiesz, na krzyżu podczas udręki zawsze pamiętasz swój ojczysty język. W rzeczywistości mówił on dialektem łemkowskim. Należy o tym pamiętać. Musimy wierzyć, że Jezus Chrystus jest wielkim Ukraińcem” - wyjaśnił swój punkt widzenia lwowiak.

Nowożeniec zaznaczył, że Jezus Chrystis miał około 180 cm wzrostu, podczas gdy Żydzi nie więcej niż 160 cm. Ponadto miał jasne włosy i prosty nos i posiadał wygląd typowego Aryjczyka - Słowianina.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika zaduma

Jezuchryst był łemkowskim

Jezuchryst był łemkowskim Lwowiakiem i mnożył sało w Bieszczadach. Jego uczniowie-Kaczyni, zawlekli kukurydzę i ziemniaki do Ameryki Poludniowej (na latających talerzach). Koperku nie zawlekli, bo zeżarli po drodze.

Portret użytkownika Musiałem

Polityk hehe państwa które

Polityk hehe państwa które nie istnieje i nigdy nie istniało potwór stworzony przez hruszczowa który czci banderę pedofila i kryminalistę No tonpewnie ze musza mieć czarnego swojego Jezusa bu haha kacapy 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika .vincent.

Nie był Ukraińcem. Był

Nie był Ukraińcem. Był Hucułem. Nie jeździł na osiołku, tylko na koniku huculskim. I nie wjeżdżał do Jerozolimy, a do Czerkasów. A na weselu w Prypeciu, wodę zamienił nie na wino, a na kwas chlebowy. I nie na pustyni, a na stepie rozdawał nie chleb i ryby, a barszcz ukraiński i bliny. I nie łaził w zwiewnych szatach, a w szarawarach i cudnie zdobionej koszulinie.

Portret użytkownika hansi

Noo, możliwe, możliwe

Noo, możliwe, możliwe Smile Chazarzy gnieździli się nie tak daleko w końcu Smile Żart Smile Za czasów Joshuy, jeszcze istnieli Żydzi aramejscy, a o Chazarach nikt nie słyszał jeszcze Smile

Ale o "UKRAINIE" (czyli "OBRZEŻU" - w domyśle - PERYFERIACH POLSKIEJ Korony) - TEŻ jeszcze nikt nie słyszał Smile No, ale propagandziści Adolfa TEŻ umieli dorabiać idee i legendy Smile A Bandera uczył się u Mistrzów Smile

Portret użytkownika NIEDŹWIEDŹ

Jezus był jednym z anunnaków

Jezus był jednym z anunnaków ,którzy stworzyli białą rasę. To był to inaczej enki ,czyli syn boga an. Miał on zaprowadzic porządek na ziemi prawiając ,że ludzie będą przestrzegac praw moralnych. Jego zadaniem nie było stworzenie kościoła ,tylko właśnie danie ludziom mądrości moralnej. Ludzie jednak stworzyli sobie z jego nauk religię i wszystko się popie....liło, jak zawsze.

Strony

Skomentuj