Luksemburg domaga się wydalenia Węgier z Unii Europejskiej

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Już od dłuższego czasu mówi się o ukaraniu Węgier za jej politykę migracyjną, która nie jest zgodna z wartościami Unii Europejskiej. W kontekście tym wspomina się o przymusowym lokowaniu tzw. uchodźców, lub o wydaleniu tego państwa z Unii. Luksemburg właśnie poparł tę drugą opcję tłumacząc, że węgierskie służby traktują muzułmańskich migrantów "gorzej niż dzikie zwierzęta".

 

Polityka migracyjna Europy Wschodniej od samego początku nie podobała się władzy UE. Organizacja ta funkcjonuje zresztą niczym jedno wielkie państwo. Sytuacja z uchodźcami pokazuje, że kraje takie jak Polska czy właśnie Węgry nie mają najwyraźniej prawa decydować o sobie bez uzyskania zgody z Brukseli.

 

Jean Asselborn, Minister Spraw Zagranicznych Luksemburgu twierdzi, że Węgry powinny zostać tymczasowo zawieszone, lub nawet kompletnie wydalone, gdyż państwo to stanowi zagrożenie dla wartości europejskich. Dodał, że kraj nie tylko buduje mury przeciwko uchodźcom, ale także nie posiada wolnych mediów i niezależnego sądownictwa.

 

2 października, na Węgrzech odbędzie się referendum - mieszkańcy mają zadecydować czy popierają plany Unii, zakładające import prawie 1,3 tysiąca uchodźców. Rząd jednocześnie zachęcił aby nie głosować za przyjmowaniem muzułmańskich migrantów, gdyż zagrażają oni tamtejszej kulturze i tradycji.

 

Jest to dość dziwna sytuacja, gdyż z drugiej strony, premier Viktor Orban popiera utworzenie wspólnej europejskiej armii. Jeśli do tego dojdzie, Unia Europejska będzie mogła wysyłać swoje wojska do dowolnego kraju i przymusowo ulokować uchodźców. Wygląda na to, że Węgry nie są świadome zagrożenia, albo po prostu posłusznie wykonują polecenia.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Mam Laszkociąg

Proszę Was weźcie się

Proszę Was weźcie się zastanówcie co ta kutfa z luxemburga szczeka i dlaczego. Pewnie Węgrzy mają zamiar ukrucić działania firm zarejestrowanych w eurogejskim raju podatkowym czyli właśnie w/w luxemburgu

Portret użytkownika ggość1

po co wspólna armia jak jest

po co wspólna armia jak jest NATO? a jak nie ma NATO lub nie będzie, to po co nam armia majaca gnębić jakiś naród oporny jak Węgry czy Polska? własnie po to? by nas zniewolić? nie bedzie nam Luksemburg i Bruksela mówiła co możemy a co nie!

Portret użytkownika Turkraw

Nie tylko z Rosją, ale

Nie tylko z Rosją, ale wszystkimi sąsiadami, plus także z Chinami, Indiami, Pakistanem.

Przez rozmowę z sąsiadami rozumię także przyprowadzenie Ukrainy do porządku.

Chiny mogły by być całkiem niezłym gwarantem bezpieczeństwa.

Ale żeby prowadzić taką szeroką politykę trzeba być niezależnym.

Pozdrawiam,

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Dokąd nie przeprowadzimy

Dokąd nie przeprowadzimy takich rozmów, zostaniemy zależni. Rozmowy i negocjacje tego typu powinne sie odbywać dyskretnie, albo przez obecny rząd,albo siły polityczne pozarządowe. W odpowiednim czasie powiedzieć betonowym sługusom "wam już dziekujemy" i postawić te siły, które będą gwarantem naszego narodowego interesu. I walić tzw. "demokrację"!

 Trzeba pozyskać poparcie polskomyślącej części  służb i armii!

Portret użytkownika Johnny Bravo

To jamam inną propozycję.

To jamam inną propozycję. Należy wyrzucić z EU tych, którzy poczynili najwięcej szkód dla uni - czyli na początek Niemcy, Francję, Belgię a dalej Holandię i Lulemburg. Może w ten sposób należało by na ten problem spojrzeć. 

Portret użytkownika komentator

To my też poprosimy,

To my też poprosimy, wyrzućcie również Polskę z hujni gejropejskiej.

To będzie najlepsze co możecie zrobić. A przy okazji zaoszczędzicie sobie kupę problemów w tej Brukseli.

Portret użytkownika inzynier magister

Jest niebezpiecznie ! Gdyby

Jest niebezpiecznie ! Gdyby się udało kodziarzom od sorosa i innym pełowco nowoczesnym obalić rząd pani Szydło to by nas zalatwili podatkami na cacy ! Wprowadzono by katastralny i poniszczyli resztki przemysłu ! Nie wspominając że odrazu by pozamykali wolnościowe portali i gazety ! Z nimi nie ma rzartów, to są eNWOwcy od lucyfera ! Już teraz bolesław oficjalnie chce by niemiecka UE nas zaatakowała ! Własnie stwierdził "Lech Wałęsa uaktywnił się przed debatą o Polsce, która odbędzie się w Parlamencie Europejskim. – Nie dajcie się wodzić za nos. To, co robią w Polsce rządy, to jest niebezpieczne – donosi w „apelu” do zachodnich polityków. Dziś w Parlamencie Europejskim odbędzie się debata o Polsce. Europosłowie Platformy Obywatelskiej już się w związku z tym „popisali”, kolportując na Twitterze przekaz dnia z centrali. „Debata w Strasburgu to głos zaniepokojenia przyjaciół Polski. Demokratyczny świat to widzi. Nie dał się oszukać rządowej propagandzie!” – przeklejali jeden po drugim ten sam tekst."

http://niezalezna.pl/85967-walesa-nadaje-na-polske-przed-debata-w-pe-co-robi-rzad

Moim zdaniem jest bardzo niebezpiecznie bo teroryści lewackiego imperium gejpowskiego chcą wprowadzić na świecie dyktaturę post hitlerowską i będą robić hubrydy ludzko zwierzęce a także zabierać dzieci rodzicom co już robią na zachodzie i z nich przez zboczeństwo zrobią wykolejeńców seksualnych jak oni sami !!! Zresztą lewackie imperium post hitlerowskiej UE zaatakowało Polskę !!! "Eurolewacy zarzucają polskiemu rządowi, że ten „uważa chrześcijaństwo za jedyną podstawę europejskich wartości i kultury”. Zielonym i komunistom nie pasuje też to, że w Polsce utożsamia się uchodźców z terroryzmem. Wzywają też Polskę do liberalizacji prawa aborcyjnego. Co im do tego?Komuniści zrzeszeni w Zjednoczonej Lewicy Europejskiej (GUE/NGL) i Zieloni, którzy są piątą i szóstą pod względem wielkości grupą polityczną w europarlamencie przeprowadzili atak na Polskę. Powód? Chrześcijaństwo, nieprzyjmowanie uchodźców i rzekomy brak szacunku do mniejszości językowych i seksualnych.Swoje niezadowolenie – według informacji RMF FM – eurolewacy wyrazili w poprawkach do rezolucji nt. Polski, które będą we środę głosowane w Parlamencie Europejskim. Nie mają one większych szans w głosowaniu, ale otwierają pole do ataku na Polskę za kwestie religijne i obyczajowe. To absurdalne działanie, bo tego rodzaju sprawy nie należą do kompetencji Unii Europejskiej. http://www.pch24.pl/wscieklizna-zielonych-i-komunistow--eurolewacy-nie-moga-scierpiec-chrzescijanstwa-w-polsce,45939,i.html#ixzz4K8lsobrF

Robi się niebezpiecznie ! Treba się trzymaćw grupie wyszechradzkiej razem, wspierać się i dodatkowo trzymać sztamę z Biało Rusinami od Łukaszenki !

http://popotopie.blogspot.com/2016/05/stary-dobry-bog-stara-dobra-ziemia.html

Tusk, Sikorski - zdrada stanu?! Kowalski & Chojecki NA ŻYWO 13.09.2016

https://www.youtube.com/watch?v=FfGwAqlmSAM

W innym miejscy zieloni i komuniści zarzucają Polakom brak szacunku dla mniejszości językowych i seksualnych oraz wzywają do liberalizacji prawa aborcyjnego. To pokazuje że zboki w UE nie popuszczą i nas chcąprzerobić na społeczeństwo degeneratów i wprowadzić śmierć przez szczepionki, GMO i mordowanie nienarodzonych, a także uśmiercanie starszych ludzi !!! Widać że sataniści przypuścili atak na chrześcijańską cywilizację bo w USA rządzonym przez najgorszy sort eNWOwców chcą zakazać chrześcijaństwa !!! "Amerykańska Komisja Praw Obywatelskich uważa, że nie można chronić wolności religijnej, ponieważ de facto „służy ona dyskryminacji osób i podmiotów, które nie podzielają chrześcijańskich przekonań religijnych”.Za słowem wolność religijna kryje się obłuda, która służy supremacji chrześcijańskiej i dyskryminacji przez chrześcijan, nietolerancji, rasizmowi, seksizmowi, homofobii i islamofobii” – tak stwierdził w raporcie przewodniczący komisji praw obywatelskich Martin Castro.: http://www.pch24.pl/usa--zniesc-wolnosc-religijna--bo-sluzy-chrzescijanom-do-dyskryminacji-innych,45913,i.html#ixzz4K8nzvkntTreba się bronić przez złem UE  i tajnych bractw satanistów imperium gejowskiego ! Najlepszą i chyba jedyną obroną duchową jest szybka intronizacja Chrystusa na Króla Polski oraz grupy modlitewne stosujące koronkę do Miłosierdzia Boskiego oraz rożanieć Maryi Dziewicy !

Ostrzeżenie dla Polski - Michael E Jones | Lewica, Unia Europejska = ZŁO

https://www.youtube.com/watch?v=1lxR8KawIAI

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj