Łukaszenka o koronawirusie: „Traktor wyleczy wszystkich!”

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

„Nie panikuj, lecz uprawiaj ziemię i prowadź traktory” - taką radę dał innym obywatelom prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko w czasie, gdy kraj i cała Europa walczą z nowym koronawirusem.

 

 

„Nie musisz panikować, po prostu musisz pracować. Zwłaszcza teraz w wioskach. Miło jest oglądać telewizję. Ludzie pracują na swoich ciągnikach, nikt nie mówi o wirusie ”- powiedział Łukaszenka na spotkaniu białoruskiego rządu.

„Ciągnik wyleczy wszystkich! Ziemia leczy wszystkich! ”- powiedział Łukaszenka, znany z zamiłowania do rolnictwa.

Podczas spotkania podkreślił także główne problemy dotykające Białoruś i powiedział, że są one związane ze spowolnieniem gospodarczym spowodowanym przez nowego koronawirusa i środkami walki z nim, które Łukaszenka nazwał nadmiernymi, takimi jak decyzja sąsiedniej Rosji o zamknięciu wspólnej granicy.

 

Według białoruskich władz ds. zdrowia 36 osób jest obecnie zarażonych COVID-19 w tym kraju.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika ciasta, desery, produkty garmażeryjne

Łukaszenko to jest gość!

Łukaszenko to jest gość! Przynajmniej na takiego wygląda, bo tak naprawdę nie wiadomo, czy ktoś podły za nim nie stoi. Wiem od znajomych, że życie na Białorusi jest lepsze w każdym aspekcie, niż w Polin. Może jest NIECO skromniej na wsi, ale komu potrzebny przepych, pazernym poliniaczkom chyba haha.

Portret użytkownika znawca

Granice występowania

Granice występowania koronawirusa, w przestrzeni medialnej i w stosunkach międzynarodowych.

Alaksandr Łukaszenka w swoim stylu, wczuwa się w głos przeciętnego człowieka, przemawia do swych obywateli, a przy okazji rozmawia ze społecznoscią międzynarodową. Zdecydowanie wolę takie podejście, aniżeli pomroczne biadolenie, jakie nam zaserwowały ośrodki władzy z państw Europy Zachodniej. Nie podoba mi sie również reakcja polskich władz, która opiera się głównie o serwilizm względem EU. Promujemy to samo co Zachód, czyli nic nie wnosimy do przestrzeni publicznej. Za to cały czas rząd pokazuje, jak bardzo jest zdeterminowany, w walce ze skażeniem.

Trwa nadal w Polsce kampania wyborcza. Urzędujący prezydent i jego administracja nie chcą przenieść terminu wyborów. O zawieszeniu kampanii ze strony PiS, również nic nie słychać. Szkoda, że żaden z kandydatów na urząd Prezydenta RP, nie wyłamie się z szeregu - i nie powie coś podobnego do tego, jak to uczynił Prezydent Białorusi. A szkoda, bo i tak nikt z nich, nie ma szans wygrania już w pierwszej turze.

Zatem dalej będziemy widzami medialnego spektaklu pt. : "Koronawirus atakuje, ratuj się kto może, bo rząd i tak nie wie, jak dokładnie może Ci pomóc". Polska władza powinna w czasie kryzysu z mikrobami, zmusić się do wytężenia mózgowia. Raz, że Konstytucja RP o tym stanowi, a po drugie - każda władza może okazać więcej empatii i zrozumienia dla obywateli, którzy również walczą z koronawirusem, a nie są chronieni, tak szczelnie jak rządzący.

 

Internet nie służy do inwigilacji, a jeśli to prawda, że nie da się tego osiągnąć, to wolę by był on dostępny tylko z urzędu, w środowisku pracy oraz w biznesie.

Portret użytkownika keri

Łukaszenka ma rację.

Łukaszenka ma rację.

Brytole i amerykańcy nic sobie nie robią ze srajwirusa, chociaż w SZA jest on od sierpnia 2019. Dla uspokojenia opinii z powodu licznych zejść śmiertelnych na zapalenia płuc wymyślili, że to od e-papierosów i git. Gospodarki nie stanęły, obywatele nie utracili swych praw.

Europa dostała paranoi, pozamykane szkoły, uczelnie, biblioteki, dentyści, firmy, kluby, wiele pociągów nie kursuje, patrole sprawdzają posłuszność obywateli - czy są właściwie spanikowani. Tym, którzy wyszli z domu w czasie kwarantanny grozi kilka lat więzienia. A za szczepienia dzieci szczepionkami w fazie testów (wszystkie szczepionki w Polsce są w fazie testów, co potwierdziło ministerstwo zdrowia) ministrowi nic nie grozi, choć to dużo większe zagrożenie dla zdrowia i życia. Gospodarka leży.

Komu służy ta panika? SZA.

Im większa paranoja i restrykcje z tym związane, tym bardziej usrańcy pękają ze śmiechu i zacierają ręce, że im się udało.

PS. Pisząc o srajwirusie nigdy nie mam na myśli wirusa, lecz patogen chemiczny.

Portret użytkownika Mojeimię44

Czy da się pomóc biznesowi?

Czy da się pomóc biznesowi? Zdecydowanie tak. Kilka sztuczek znam. Jednak co z tego? Pisałem o różnych sprawach do polityków i mnie nie czytają albo się ze mnie śmieją. To niech się śmieją tylko patrząc na wykresy już tak śmiesznie nie jest. Wczoraj pisałem, że plan ratunkowy nic nie pomoże i indeksy dalej zaczną nurkować. Pamiętacie? Wczoraj było prawie 10% na plusie a dziś znowu minusy. 

 https://www.nasdaq.com/

No cóż skoro politycy myślą, że jestem niepoczytalny to niech sobie myślą. Jednak czy wiara w drzewo życia jest chorobą psychiczną? Nie. Nie ma w tym nic sprzecznego z wiarą w Jezusa gdyż jest to to samo. Dlaczego mam opisywać jak wyjść z kryzysu jeśli to przez polityków będzie zdeptane i oplute? Stoję przy drzewie tak jak inni. 

https://youtu.be/oGwXzrW5mFc

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj