Łukasz Szumowski zakażony koronawirusem!

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Dzisiaj polskie media obiegła szokująca informacja. Okazało się, że koronawirusowy "oprawca" Polaków, były minister zdrowia Łukasz Szumowski, zakaził się koronawirusem SARS-CoV-2. Tak przynajmniej świadczy wyniki testu RT PCR, któremu został poddany. Tym samym Łukasz Szumowski znalazł się na kwarantannie.

 

Od rana Polacy są informowani, że człowiek kojarzony z koronawirusowymi , nie rzadko absurdalnymi restrykcjami, były minister zdrowia Łukasz Szumowski jest zarażony koronawirusem. Wraz z nim pozytywny wynik testu wykazały badania kilku członków jego rodziny.

 

Oznacza to, że czeka ich teraz dryl niemal więzienny, w postaci tak zwanej kwarantanny - obostrzenia wprowadzonego przez samego pana Szumowskiego. Można zatem powiedzieć, że padł ofiarą swoich własnych zarządzeń.

Uwięzienie Łukasza Szumowskiego wraz z rodziną, dobitnie wskazuje na to, jak absurdalny system stworzono w celu zwalczania patogenu, który powinien być zaklasyfikowany jako kolejny wirus grypopopobny i którego zwlaczanie nie powinno dezorganizować życia publicznego, nie powinno prowadzić do więzienia obywateli wbrew ich woli, a już na pewno nie powinno prowadzić do utraty zainteresowania wszystkimi stanami chorobowymi poza Covidem.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Dzięki Groot.

Dzięki Groot.

Już znowu jest widoczny we właściwym miejscu datowo. To drugi raz, kiedy art zniknął na jakiś czas po moim komentarzu. Pierwszy był o adrenochromie. Ciekawa sprawa.

Pozdrawiam Groot.

Portret użytkownika euklides

Artykuły regularnie znikają

Artykuły regularnie znikają kiedy mają przejść na następną stronę. To samo jest z komentarzami. ZnZ są zamulone i zabugowane. Stronki są losowo pobierane do cache i czasem się trafi, że część artykułów utknie w próżni pomiędzy stronami, niczym Neo na stacji kolejarza. Admin mógłby trochę kasy z reklam, które wszędzie dodaje, zainwestować w remont tego gruchota...

Portret użytkownika euklides

Pętla będzie się tylko

Pętla będzie się tylko zaciskać. Chcą globalnego resetu, to ja proponuję iść z prądem i zrobić im reset na własnych warunkach.

Co w zamian? Droga do harmonii wiedzie tylko przez samoograniczenie i wyrzeczenie się żądzy władzy. Wszyscy powinni podpisać umowę w myśl której nikogo nie można przymuszać do przynależności do jakiejkolwiek organizacji. Kto by złamał tą umowę tego pozostali uczestnicy umowy mają obowiązek zastrzelić. Tylko wtedy tyrania zostanie wyeliminowana i zduszona w zarodku.

Strony

Skomentuj