Łukasz Szumowski trafił do szpitala. Były minister zdrowia ma COVID-19, a niedawno twierdził, że jest już zdrowy!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Łukasz Szumowski, który jako minister zdrowia wielokrotnie robił ludziom wodę z mózgu w związku z COVID-19, zamieszany w nie do końca wyjaśnione przetargi na maseczki i respiratory, znów trafił do szpitala.

We wtorek do mediów dostała się informacja o ponownym zakażeniu byłego ministra zdrowia. Jest to tym dziwniejsze, że prof. Szumowski już kilkanaście dni temu miał zostać zainfekowany, co potwierdziły badania laboratoryjne. W ekspresowym tempie zakończył jednak kwarantannę, kwarantannę, został przyłapany na zakupach i poszedł do pracy, stwierdzając, że wszystko jest już ok.

Teraz Łukasz Szumowski znów otrzymał dodatni wynik testu, ma też objawy typowe dla COVID-19. Jest jeszcze gorzej... Były szef resortu zdrowia potrzebuje pomocy specjalistów - trafił do szpitala.

Jak podaje Polsat News, mężczyzna potrzebuje wspomagania specjalistycznym sprzętem - jest pod tlenem, ale oddycha samodzielnie 

Łukasz Szumowski najpewniej trafił do Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie. Wedle pierwszych informacji zakaził się od córki, która zarazę przyniosła ze szkoły. Żona byłego ministra zdrowia twierdzi jednak, że chory jest tylko jej małżonek.

 W rozmowie z Money.pl potwierdził swoją chorobę i orzekł, że w jego życiu i diagnozach musiała nastąpić fatalna pomyłka.

"Poprzedni wynik, sprzed kilkunastu dni prawdopodobnie był [...] fałszywie dodatni, co czasem, przy tak czułej metodzie, się zdarza"  - skomentował Łukasz Szumowski

Czy to oznacza, że obecnie ponad 250 tysięcy Polaków zostało zamknięte w izolacjach i kwarantannach ustanowionych na podstawie fałszywych testów?

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Quark

Czy był czy jest albo dopiero

Czy był czy jest albo dopiero będzie - dla mnie jest SKREŚLONY ! Tak czy owak ,szambo wciąż leje się do wisły , Trzaskowski o mały włos a zostałby prezydentem (o zgrozo !) taki "mądry" mamy naród , Kaczyński już otwarcie ciągnie za sznurki (jest wicepremierem) ,telewizja dalej kłamie powtarzając do znudzenia swoje "informacje" - a najbardziej wkurza mnie sposób mówienia co po niektórych reporterów , którzy modulują swój głos tak jakby coś ich zagłuszało i musieli to przekrzyczeć ,akcentując wymownie tylko te słowa ,które mają wywrzeć określony efekt psychologiczny pokiwując przy tym łepetyną jak jakaś kura albo gołąb ! A dziś znowu jakaś QTAS chciał wzywać policję ,każąc (!) ekspedientce mnie nie obsługiwać - bom nie miał namordnika - gnuj o połowę odemnie młodszy (tak na oko) - w sklepiku byłem sam (!) on właśnie wychodził ale stanął w dzwiach i zaczął sapać .. bezczelny ! Grzecznie dałem mu do zrozumienia ,żeby spadał ,ale pyskował dalej ,więc wychodząc porzegnałem go mówiąc : Goń się konfidencie !!! Aż dostał piany na pysku i jeszcze za mną pojechał DEBIL , żeby dalej mordę drzeć ale maski nie zdjął nawet w swoim samochodzie . TCHÓRZ bał się gębę pokazać jak to tchórz .. Wystarczyło ,że (nie) rząd przykręcił trochę śrubę i już MENDY wyłażą na wierzch ! To jak ma być dobrze tu , ja się pytam ?

Portret użytkownika keri

Statystyki pokazują, że nie

Statystyki pokazują, że nie ma ponadnormatywnych zgonów, a nawet umiera w tym roku mniej osób niż w poprzednich kilku latach (miesiąc do miesiąca).

Służba zdrowia się zaryglowała, ludzie od ponad pół roku nie mają dostępu do tzw. lekarzy. Brak opieki zdrowotnej w założeniach miał wygenerować dodatkowe zgony, do których można by podpiąć kowida, a tu nic.

Przesunięcia zgonów z zapalenia pluc, grypy, zawałów, wylewów, utonięć itp. na rzecz kowida mogły mamić przez kilka miesięcy, lecz teraz trzeba konkretnie skądś wytrzasnąć trupy, aby utrzymać paranoję kowidową. Biggrin

Czyżby szumowina chciał się wykręcić z przestępstw finansowych udając swój zgon jak adamowicz? Jego pseudozgon uratuje mu dupę, ale jedna zdechła dupa to za mało jak na pandemię ROFL ROFL ROFL

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Słabo już jadą parchy, jak

Słabo już jadą parchy, jak swoich poświęcają.

Albo łaskawie Romlowskie odejście, bo przegrabił sobie bezpowrotnie. Jakiś adrenochromik się przewinął? To i wyćwierkać się musiał. Mały nowy adolfik poświęci wszystkich, żeby ratować własną, kaczą dupę. A przy okazji doda dramatyzmu przedstawieniu. Same dobre wieści. *biggrin**biggrin*

A tu tymczasem od 04.10,  już 10 dni, mamy stałą częstotliwość Schumanna 34 Hz. 5D jest od 40 Hz. Jesteśmy w przedsionku.:

Do roku 2017-go rezonans Schumanna był stały i wynosił 7,83 Hz. Ostatnie 3 lata wznosił się skokowo. I proszę co to się porobiło.  Jedziemy, jedziemyyy...  *biggrin**biggrin*

Portret użytkownika Inle

Nie to, że bagatelizuje czy

Nie to, że bagatelizuje czy podobne klimaty, ale zastanawia mnie, czemu od początku pandemii żaden autorytet który rzekomo zachorował nie został pokazany w mediach, w czasie przebiegu choroby, tudzież w szpitalu.

Kreuje własną rzeczywistość, inni ją akceptują 

Strony

Skomentuj