Ludzkości trzeba życzliwości

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Grupa obywateli pozwała do sądu burmistrza miejscowości Tulsa w Oklahomie George’a Bynuma i dyrektora tamtejszego Wydziału Zdrowia Bruce’a Darta za skutki zdrowotne wynikłe z narzuconego ludziom zdrowym obowiązku zasłaniania twarzy maskami. Grupa o nazwie Activist Report (Raport Działacza), w której skład wchodzą dwaj przedsiębiorcy i dwaj lekarze, zwróciła się z żądaniem natychmiastowego odwołania decyzji o obowiązku zasłaniania twarzy maską podjętej miesiąc wcześniej.

Lekarze Robert Zoellner i James Meehan na konferencji prasowej przekazali spostrzeżenia charakteryzujące szybko narastającą ilość zmian chorobowych u pacjentów zgłaszających się w gabinetach. Ryzyko zasłaniania twarzy jest doskonale znane i zbadane w medycynie, dlatego ignorancja urzędników wprowadzających przepisy wbrew tej wiedzy zmusza do reakcji w obronie zdrowia pacjentów.

 

Zmiany chorobowe u pacjentów zasłaniających twarz to podrażnienia i zaczerwienienie skóry, infekcje grzybicze i bakteryjne. Lekarze poinformowali, że napływające z różnych stron świata informacje potwierdzają rosnącą na tym tle liczbę przypadków zapalenia płuc. Do prawidłowego funkcjonowania organizmu potrzebna jest wymiana gazowa polegająca na wdychaniu świeżego powietrza celem dotlenienia i wydychaniu zużytego jako nieświeżego.

 

Zawartość szeregu mikroorganizmów produktu wydalanego jako niepotrzebnej zawartości, do której dochodzą zanieczyszczenia zewnętrzne ze środowiska, bakterie z układu trawiennego, czy bezwiednie wprowadzane z pożywieniem, musi działać nieprzerwanie i bez przeszkód. Bez dostępu świeżego powietrza blokowane, tłumione, czy wręcz uniemożliwiane są naturalne procesy fizjologiczne. Tak jak piec gaśnie kiedy zamkniemy wszelki dostęp powietrza, podobnie organizm żywy najpierw choruje, a jeśli uporczywa blokada trwa zbyt długo, prowadzi do śmierci.

 

W lutym i w marcu mówiono, że maski nie są konieczne, bo nieskuteczne. Obserwacja bieżąca i badania potwierdzają, że maski potęgują rozprzestrzenianie się wirusa drogą kropelkową. Odkładana na czas jedzenia posiłku maska na oparcie krzesła, do kieszeni, na fotel w samochodzie przestaje sama być sterylna, rozsiewając zawarte w niej substancje w miejscu odłożenia. Podstawy naukowe nie uległy zmianie, a rola masek została upolityczniona jako mechanizm wymuszający posłuszeństwo. Cała globalna pandemia daje się podsumować szekspirowskim „wiele hałasu o nic”.

 

Zmiany skórne jako zewnętrzny przejaw buntu organizmu dają się dostrzec gołym okiem, ale te zachodzące w jego wewnętrznych zakamarkach rozwijają się w najlepsze, bo niewidoczne. Teleporada do jakiej ogranicza się służba przeciwko zdrowiu nikogo nie wyleczy. Warto zdjęcia takich zmian drukować, zostawiać na siedzeniach w tramwajach, autobusach, koszach na zakupy w sklepach. Skoro ludzie tak łatwo dają się oszukać wyrządzając sobie szkodę, to może obraz szkody pomoże zrozumieć sens trwającej wojny o zdrowie; bo ludzkości trzeba życzliwości.

 

Opracowanie: Jola

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika janek123

Skoro maseczki mają tak

Skoro maseczki mają tak fatalne skutki to jakim cudem islamskie kobiety chodzące całe życie w "maseczce" dożywają sędziwego wieku? Lubię tę stronkę ale proszę włączajmy myślenie, sami do tego nawołujecie. Pozdrawiam

Portret użytkownika Quark

Trzeba pokonać tych KMIOTÓW

Trzeba pokonać tych KMIOTÓW ich własną bronią ! Zamiast szmatki na twarzy ,która wiadomo że tylko nam szkodzi ,najlepiej zasłonić usta i nos małą (o wysokości ok.10 cm) przezroczystą "przyłbicą" wykonaną ze sztywnej folii z doczepionymi nausznikami (tak jak w okularach) i (w)uj z nimi ! Twarzy to nie zasłania - widać wszystko - oddychać nie przeszkadza ,przewiew jest - a wymogi sanitarne spełnia (!) bo zatrzymuje "aerozole" ,umyć się da wodą . I niech się cwele bujają ! 

Portret użytkownika ARTUR

Niestety maseczki zabijają

Niestety maseczki zabijają zwłaszcza starszych i z powikłaniami innych chorób . Żadna ustawa o braku odpowiedzialności za podjęte decyzje w przypadku covit nie zadziała wstecz gdyż rząd , posłowie i urzędnicy w terenie łącznie z podległymi im lekarzami , mając świadomość śmiertelnych powikłań po użyciu maski nie wycofali się z tych decyzji . Jest to typowe działanie w złej wierze powodujące śmierć i choroby , takie decyzje wydane centralnie podlegają osądzeniu przed Trybunałem jako zbrodnie ludobójstwa gdyż pomimo obszernej wiedzy dostępnej wszędzie i wszystkim nadal są utrzymywane w mocy a nieposłuszeństwo podlega karze .

Portret użytkownika 32

Wczoraj spadł mi w pracy

Wczoraj spadł mi w pracy identyfikator, odpowiedziałem 'dziękuję' gdy mi powiedziano, później ktoś nazwał mnie cwelem, bo byłem zbyt uprzejmy. Więc ie picujcie tutaj Polacy, wy lubicie twardą rękę i chamstwo, szarganie z błotem i bijatyki.

Portret użytkownika janek123

Masz rację, w Polsce porządek

Masz rację, w Polsce porządek był zawsze wtedy gdy rządził okupant. Polakom wolność i demokracja plącze się we łbach z anarchią i bezchołwiem. Efekt tego jest taki że naród Polski został pozbawiony prawdziwej klasy inteligenckiej. Każdy okupant w pierwszym rzędzie uśmiercał elity intelektualne, zatem teraz pozostał motłoch z wybujałym ego. Słoma z butów wyłazi u każdego posła, senatora, sędziego itd. To jest tragedia narodowa.

Portret użytkownika janek123

Masz rację, w Polsce porządek

Masz rację, w Polsce porządek był zawsze wtedy gdy rządził okupant. Polakom wolność i demokracja plącze się we łbach z anarchią i bezchołwiem. Efekt tego jest taki że naród Polski został pozbawiony prawdziwej klasy inteligenckiej. Każdy okupant w pierwszym rzędzie uśmiercał elity intelektualne, zatem teraz pozostał motłoch z wybujałym ego. Słoma z butów wyłazi u każdego posła, senatora, sędziego itd. To jest tragedia narodowa.

Skomentuj