Ludzkość wkracza w erę elektronicznych tatuaży

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube
Tatuaże zawsze kojarzyły się jedynie z dowolną, ozdobną grafiką na ciele człowieka, jednak w ostatnich latach pojawiają się tak zwane elektroniczne tatuaże. Ta nanotechnologia może mieć różne zastosowanie - jest używana zarówno przez pacjentów w szpitalach jak i użytkowników telefonów komórkowych.

 

To małe urządzenie, jeśli można to tak nazwać, ma w sobie czujniki, diody, nadajniki oraz baterię słoneczną, dzięki której posiada własne źródło zasilania. Specjalnie zaprojektowany tatuaż jest wytrzymały na wpływ rozciągania i ściskania, natomiast jego grubość wynosi około 40-50 mikrometrów. Jak wspomniano wcześniej, taki tatuaż jest już używany przez pacjentów w niektórych szpitalach. Dzięki niemu lekarze nie muszą korzystać z nieporęcznych urządzeń.

 

Elektroniczny tatuaż ma zastosowanie stałego monitoringu pacjenta, jego pracy serca, mięśni czy aktywności mózgu, przy czym może zastąpić klasyczne elektrody. Co więcej, laryngolodzy chcą wykorzystać technologię między innymi do leczenia osób z zaburzeniami komunikacji oraz monitorowania wcześniaków. Natomiast fizjoterapeuci uważają, że można je wykorzystać do stymulacji pracy mięśni, wspomagając rehabilitację i odbudowę zdegenerowanych partii mięśni.

 

John Rogers z Uniwersytetu w Illionis wraz z zespołem zaprojektował niedawno tatuaż, który zapewnia informacje między innymi na temat temperatury ciała pacjenta, układu krążenia, stanu poznawczego i nowotworów złośliwych. Tak więc pewnego dnia, elektroniczny tatuaż może zastąpić w szpitalach niemal wszystkie drogie, nieporęczne i duże sprzęty. Jednak na zastosowaniu w medycynie się nie skończy.

 

Pod koniec maja tego roku firma Motorola przedstawiła podobną technologię, dzięki której użytkownik wszelkich urządzeń mobilnych będzie mógł automatycznie się zalogować. Człowiek w takim wypadku nie musi pamiętać swojego hasła. W takim razie skoro naukowcy potrafili stworzyć taką możliwość autentykacji to nikt zapewne się nie zdziwi gdy się okaże, że karty płatnicze również zostaną nimi zastąpione. Wtedy możemy po prostu dojść do wniosku, że omawiany elektroniczny tatuaż, a nie chip RFID, będzie tak zwanym "znamieniem bestii".

 

Technologia jak na razie jest w fazie rozwoju a czas pokaże jak bardzo ludzie będą od niej uzależnieni.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika kl

Znak Bestii ( mark of the

Znak Bestii ( mark of the beast) widze ze jest promowany, tak bezposrednio ze az oczy przecieram ze zdziwienia, ale oczywiscie wszystko "dla Waszego dobra i wygody"

Tak dla przypomnienia kazdy kto wezmie znak Bestii bedzie cierpial z powodu wybroczyn na skorze a pozniej "jezioro ognia" takze bym sie dwa razy zastanowil. Jak poczytacie Biblie ze zrozumienienim to znajdziecie inne dobre szczegoly o tej technologii - ludzie beda "chcieli umrzec ale nie beda w stanie"   czyli co totalne zniewolenie demoniczne tych ktorzy pozwola sobie to wszczepic? 

Portret użytkownika Q

Jak już to nie "tatuaż" a

Jak już to nie "tatuaż" a naklejka z elektroniką . Ale komu to wszystko potrzebne ? , tym którzy żyją z chorób cywilizacyjnych czyli przemysłowi farmaceutycznemu. Dlaczego nie produkuje się zdrowej , pozbawionej szkodliwych dodatków - żywności , czemu nie promuje się zdrowego stylu życia tylko reklamuje leki , dlaczego nikogo nie obchodzi zatruwanie powietrza wody i gleby - martwią się tylko emisją CO2 a nie wyziewanymi toksynami przy spalaniu paliw (np. z diesli) , dlaczego służby (policja) nie reagują na kopcące smrodem kominy , czemu reklamuje się wszelkiego rodzaju słodzone napoje itp. , dlaczego ogłupia się ludzi zamiast edukować ? Bo tylko tak da się z nas wyciągnąć kasę na leczenie tego czego zwyczajnie można by uniknąć . Hałas nie jest "złem koniecznym" można go nie tworzyć i robić to samo , smog nie jest "nieunikniony" - można nie tworzyć zapylenia to nic nie kosztuje trzeba tylko pewne rzeczy robić inaczej , szkodliwe nawyki powtarzane nieświadomie (źle) czynności są tu problemem a nie niedostateczna diagnostyka . W każdym większym mieście jest po kilka szpitali a w każdej małej mieścinie jest po kilkanaście aptek a mimo to chorych wciąż przybywa - nic im to nie mówi ? 

Portret użytkownika inzynier magister

musimy się zjednoczyć i

musimy się zjednoczyć i obalić w Polsce system enwuowski ! teraz już jest ostatnia szansa byśmy się wyzwolili z okupacji elit satanistycznych ordo ab chao i odzyskali suwerenność od eurokołchozu oraz od szaleńców NWO ! Tak nam dopomóż Bóg YHWH i Jezus Chrystus ! W celu wyzwolenia się z okupacji enwuowskiej należy stosować katolicką Jogę Jezusa Chrystusa ! do tego modlitwy katolickie i prosić Ducha Świętego o pomoc !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika mojżesz

Nie boję się, i tak każdy

Nie boję się, i tak każdy umrze a rzeczywistość to złudzenie, w wielu pismach jest to opisane jako koniec cyklu, kali juga, cykl brahmy, wąz pozerajacy własny ogon, nieskończoność  itd. W każdym razie jesteśmy przylaczani do systemu faktom nie da się zaprzeczyć   

Z a p r a s z a m - DobreFilmyTu i NewsyZwojny i Bacologia

 

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika axell69

Ten Woj  z obrazka   z 

Ten Woj  z obrazka   z  katolicyzmem  nie miał Nic wspólnego - kutafonie .

Jak przyjdzie reset  wielki  to będzie się tyczył  wszystkich ludzi  w taki sam sposób - ale inschtalator sądzi że   katolików obłakanych potraktuje inaczej , ty  martw  się o ludzkość   a nie o przetrwanie   gipsowo plastikowych  figur i bełkotu  biblijnego . 

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika Rambo

Katolicyzm to czysty Satanizm

Katolicyzm to czysty Satanizm. To największa religia satanistyczna. Ludzie którzy nie znają Słowa Bożego i Jezusa osobiście idą prostą wielką drogą na zatracenie. Kosciół Katoliski w Biblii jest przedstawiony jako Niedządnica Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi. I Bóg mówi żeby ludzie z niego wyszli żeby na nich nie spadły plagi, dlatego że już niedługo zostanie tylko wspomnienie po tej religii. Zostanie spalona zgodnie z Pismem Świętym. 

Po drugie Maryja Katolicka to zjawa i nie ma takiej w Biblii. Jest Maria i jest RAZ opisana w Słowie Bożym. Była służebnicą Pańską i potrzebowała zbawiciela.

Portret użytkownika wodzu

Nie technologia jest ważna :)

Nie technologia jest ważna :) proszę sprawdzić statystyki patentowe od 40 lat :) i ich wyniki i co to za pataty ? tylko wizja świata że któryś z was za chwilę zrobi Doktorat , jak to było za komuny :) a sam TW Bolek ma ich chyba ze 100 ?

Strony

Skomentuj