Ludzkość będzie korzystać z teleportacji do 2040 roku

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Amerykańscy naukowcy twierdzą, że do 2040 roku ludzie będą mogli przenieść się z jednego punktu na Ziemi do drugiego za pomocą teleportacji.

 

Fizycy zmagają się z problemem przemieszczania różnych przedmiotów w ciągu długiego czasu. Teoretycznie teleportacja jest możliwa, ale w praktyce naukowcy wciąż pracują nad tą ideą. By móc wprowadzić plany w życie, konieczne jest, aby zrealizować aspekty techniczne, które opierają się na teorii kwantowej.

W 2016 roku kanadyjscy oraz chińscy eksperci przeprowadzali próby teleportacji na odległość 30 kilometrów. W trakcie eksperymentów wykorzystywano fale elektromagnetyczne o wartości 795-1500 nanometrów. Jak dotąd próby te nie zostały uwieńczone sukcesem.

W przyszłości naukowcy mają zamiar zrobić jeszcze kilka eksperymentów dotyczących przemieszczania obiektów. Twierdzą, że w 2040 roku na Ziemi będą dostępne technologie, które pozwolą ludziom podróżować po całym świecie za pośrednictwem portali. Samochody, statki i samoloty będą wtedy jedynie formą rozrywki, jaką jest obecnie jazda konno.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet

Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

Ludzkość już wynalazła

Ludzkość już wynalazła teleportację i to jeszcze za rzymian a nawet jeszcze wcześniej..... Jeden wsiadał do magicznego urządzenia, zasłaniał wejście i 2 czasem 4 czasem większa ilość go teleportowała w inne miejsce gdzie sobie wysiadał z urządzenia zwanego lektyką.. tfu...  teleporterem.....

Portret użytkownika tubylec

Będzie albo i nie będzie ..

Będzie albo i nie będzie .. do 2040r dużo się może wydarzyć, na razie mamy 2017 i widmo wojny na horyzoncie i inne przewroty więc robienie tak dalekosiężnych planów to śmiech na sali. Naukowcy musieliby uznać istnienie świata duchowego, ciała eteryczne i astralne .. przy teleportacji nie przenosi się przedmiotu fizycznego tylko jego eteryczny odpowiednik a materia sama podąży za nim bo nie mogą istnieć oddzielnie .. i nie potrzeba do tego żadnych technologii, żadnych fal, trzeba tylko mieć podniesione wibracje do poziomu eterycznego a dalej człowiek już sam się uczy co i jak, jak łapać za ciało eteryczne i je przenosić, podpowiem że wtedy posiada się taką eteryczną "mackę" która służy do tego .. to podobnie jak z chodzeniem czy jazdą na rowerze, masz dwie ręce i dwie nogi, pokombinujesz i w końcu się uda.

Portret użytkownika Georgeb

<p>Tubylecu,&nbsp;naczytałeś

Tubylecu, naczytałeś się różnych teorii i ci się tak dokumentnie popier****ło, że aż głowa boli. Nie wiem z kąd masz te informacje, ale to dosłowny stek bzdur. Po pierwsze nauka nie musi niczego uznawać. Nauka po prostu odkrywa pewne prawa działające w materii i je udowadnia. Piszesz, że przy teleportacji przenosi się eteryczny odpowiednik a materia sama podąża bo nie może być oddzielnie. Takiej głupoty jeszcze nie słyszałem dawno. Materia eteryczna może się oddzielić od materialnego reproduktu. Materia jako materia nie może sama podążać za eterycznym odpowiednikiem, bo zderzyłaby się z innymi materialnymi realiami na swej drodze. Po prostu materia musi zostać przetransformowana do stanu eterycznego i razem z eterycznym odpowiednikiem przetransportowana w inne miejsce w/g praw świata eterycznego. jeśli coś piszesz, to niech to będzie rzetelne a nie paplanina półgłówka.

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

no to to mnie rozbawili

no to to mnie rozbawili "nieukofcy" hamerykańscy. jak można zapanować nad materią i przestrzenią jeżeli nie rozumie się jej natury, nie sądzę żeby zrezygnowali z religii jaką obecnie wyznają w ciągu najbliższych 20-tu lat. A anihilując materię w LHC nie dojdą do rzadnego przełomowego odkrycia bo nie są wstanie ogarnąć i zrozumieć danych które uzyskują .co tu dużo szukać, od lat 90-tych żaden "nieukofiec" nie jest w stanie przyznać że fizyka klasyczna nie działa w przypadku wynalazku Pana Lucjana Łągiewki i nie potrafi tego zjawiska wyjaśnić. Więc moja propozycja dla nieukofców jest taka żeby wszyscy wskoczyli do LHC i się zanihilowali z pożytkiem dla finansów publicznych.

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Strony

Skomentuj