Ludzie z sztabu wyborczego Trumpa: Hillary nie dożyje końca pierwszej kadencji

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Jeden z czołowych pracowników centrali wyborczej republikanów Donalda Trumpa zasugerował, że Hillary Clinton, kandydatka na prezydenta Demokratów, jest poważnie chora i „nie da rady” już w pierwszym roku prezydentury, jeśli zostanie wybrana.

 

 

 

John Jaggers, odpowiadający za organizację kampanii Trumpa w stanach Maryland i Wirginia Północna, w jednym z działań przedwyborczych zwrócił uwagę na niezwykle ciepłe ubrania, w których Clinton występuje publicznie w ostatnim czasie.

 

„Ilu z was ubrałoby wełnianą kurtkę w sierpniu? Kobieta, która chce zostać Pierwszą Damą i Prezydentem Stanów Zjednoczonych, na każdym spotkaniu pojawia się w wełnianym płaszczu. Nie ciekawi to was?" – powiedział Jaggers, odnosząc się do publiczności.

 

„To jest poważna sprawa. Ta kobieta jest bardzo chora, a oni starają się to ukryć. Więc nie chodzi o to, że Hillary Clinton może być prezydentem przez następne osiem lat. W rzeczywistości zastąpi ją  Tim Kaine (kandydat Demokratów na wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych)" - dodał.

 

Amerykańskie media przypominają, że nie jest to pierwszy raz, kiedy przeciwnicy Clinton postawili pytanie o stan zdrowia Hillary. Demokraci, aby odeprzeć te pogłoski, opublikowali pod koniec lipca dane dotyczące badań lekarskich, z których wynikało, że Clinton jest całkowicie zdrowa.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika ACHILES

„Jest to bardzo przejmujący

„Jest to bardzo przejmujący dla mnie dzień: 25. rocznica niepodległości Ukrainy, odnowienia państwa ukraińskiego, i moja obecność dziś, tu z państwem, w Kijowie”– powiedział na rauszu prezydent Polski Andrzej Duda podczas przyjęcia w zabytkowym soborze Świętej Zofii pierwszego dnia oficjalnej części wizyty na Ukrainie.

 

Tam to porównał on też Ukrainę do młodej kobiety:

„Chcę jednak powiedzieć jako człowiek, polityk i mężczyzna: dawno już minęły czasy, kiedy kobietę można było wziąć siłą, a inni patrzyli na to spokojnie.Ta piękna dziewczyna sama podejmie decyzję, z kim się chce związać i z kim chce pójść przez życie. I obowiązkiem wszystkich uczciwych wokół jest wesprzeć ją, gdy ktoś próbuje ją skrzywdzić. I dlatego jestem dzisiaj tutaj”.

 

Jak widać Andrzejowi Dudzie pomyliły się role, z prezydencką do jakiej został powołany na mocy oddanych przez jego zwolenników  głosów, a swatem, który nie wiadomo dlaczego chce naraić jej partnera, jednocześnie usiłując wesprzeć ją przed krzywdzicielami. Jak sam powiedział, tylko „dlatego jestem dzisiaj tutaj”.

Duda poza tym wykazał się również myśleniem i wyciąganiem przy tym mylnych wniosków mówiąc tam, że:

„W czasie parady wojskowej, dzisiaj, kiedy maszerowały oddziały, a w nich żołnierze, którzy walczą dzisiaj o wolność, w obronie niepodległości Ukrainy, widziałem scenę, która ścisnęła moje serce. Na telebimie pokazano kobietę w objęciach młodej dziewczyny, która płakała. Myślę, że była to matka, która straciła syna”

 

Jak można z tego zrozumieć, Andrzejowi Dudzie „ścisnęło się serce” na widok opłakującej swego syna matki.

Czy prezydent Polski zdaje sobie sprawę w jakich okolicznościach zginął człowiek, którego to matka opłakuje?

On zginął podczas pacyfikacji Donbasu, i przed tym jak sam zginął, to zabijał, okradał i gwałcił w tzw. strefie działań antyterrorystycznych.

Jednocześnie, pomimo swej przenikliwości umysłu, nie pomyślał również o ofiarach tego opłakiwanego przez matkę syna.

Następnie prezydent Duda- gdy już mu przeszło ściskanie w sercu- złożył hołd poległym w walce o wolność Ukrainy i zapewnił, że Polska stoi w tej walce przy niej, życząc przy tym Ukrainie, by „trwała, wolna, niepodległa, suwerenna, bezpieczna i dostatnia”.

W ten sposób Andrzej Duda stanął po stronie tych co zabijają dziś niewinną ludność cywilną jak i zabijali ją- wymordowując w potworny, zwierzęcy sposób Polaków- kilkadziesiąt lat temu.

Kim pan jest panie Andrzeju Duda, że wymawiasz te słowa w imieniu całej Polski?

Czy jest pan prezydentem wszystkich Polaków? Czy też jakiejś nielicznej grupy, która narzucił podstępem nad tym krajem władzę?

czytaj więcej, co nawyprawiała niby Nasza głowa Kraju, na wczorajszej banderowskiej stypie : 

https://adnovumteam.wordpress.com/2016/08/25/wojna-domowa-na-ukrainie-25-08-2016r-547-dzien-od-nowego-rozejmu/

Poniżej zamieszczam jeszcze, trzy pierwsze z rzędu linki odwołujące się do polskojęzycznych mediów rozpowszechnianych w naszym kraju. Jak widać zamieszczone tam teksty, które odwołują się do wizyty Andrzeja Dury an Ukrainie, pisane są przez jedno źródło, jedno jakieś centrum redakcyjne, gdzie nawet niepoprawnie umieszczona kropka, nie została poprawiona:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Prezydent-Duda-25-rocznica-niepodleglosci-Ukrainy-to-dla-mnie-przejmujacy-dzien,wid,18478786,wiadomosc.html?ticaid=1179bf

http://wyborcza.pl/1,75399,20594426,prezydent-duda-25-rocznica-niepodleglosci-ukrainy-to-dla-mnie.html

http://fakty.interia.pl/polska/news-prezydent-duda-25-rocznica-niepodleglosci-ukrainy-to-dla-mni,nId,2257539

TYLE MEDIÓW I TYLKO JEDEN WŁAŚCIWY PRZEKAZ.

 Nawet komuna w tym była pikusiem, a sam gebels, pewnie w piekle obecnie wyprawia imprezę, za spuściznę, jaką zapoczątkował, a jaka dziś została rozwinięta, przez środki mass ogłupiania, DO PERFEKCJI !!!

Portret użytkownika ACHILES

Reakcja Polski na manewry w

Reakcja Polski na manewry w Rosji. Będzie odprawa MON

W związku z informacjami dotyczącymi sprawdzenia gotowości bojowej armii rosyjskiej, na polecenie Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza, na dzisiejsze popołudnie została zwołana odprawa szefów: Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych, Służby Kontrwywiadu Wojskowego i Służby Wywiadu Wojskowego. - Jestem w stałym kontakcie z ministrem Macierewiczem. Sytuacja jest pod kontrolą - powiedziała premier Beata Szydło.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/reakcja-polski-na-manewry-w-rosji-bedzie-odprawa-mon/70gp91

uroczyscie oswiadczam do ~stpn: Uroczyście oświadczam, że w przypadku napaści Rosji na Polskę stanę
jako patriota w OSTATNIM szeregu do walki z najeźdźcą! W pierwszym atak
na wroga przeprowadzać będą: Macierewicz, Kaczynski, Duda, Szydlo, Waszczykowski, Sikorski,Kaczyński, Tusk,Kopacz, Kulczyk, Solorz,
Macierewicz, Palikot, Kwaśniewski, Miller, Srul Boni, i reszta Sejmu. - ich synowie, komornicy i prokuratorzy. Gdyby ci najwięksi patrioci z jakichś przyczyn nie mogli się stawić na polu walki a każda informacja skierowana do mnie w sprawie mobilizacji będzie przeze mnie ignorowana! Oświadczam, że nie mam zamiaru nadstawiać łba za: celebrytów , polityków, premierów, prezydentów, Zbawcy Jarosława, Wszechwiedzącego Macierewicza, nieomylnego Palikota. Nie mam najmniejszej ochoty ginąć za komorników, prokuratorów, urzędników państwowych, straż miejską,
ABW, CBŚ,CBA, ABC, CDE… i inne instytucje reżimowe, sędziów ich limuzyny, wille, konta w banku, kochanki i za głodowe emerytury, grabież majątku państwowego, umowy śmieciowe i żywności GMO pełna konserwantów...Nie zamierzam ginąć za płatne autostrady, zrujnowany system ochrony zdrowia, skorumpowanych policjantów, adwokatów,fotoradary, podsłuchy. Na pewno nie zginę broniąc majątków Kulczyka, Solorza, właściciela SKOK-ów, prezesów banków.

 

Portret użytkownika ACHILES

 Podczas przemówienia na

 Podczas przemówienia na posiedzeniu Rady do Spraw Globalnych w Chicago, 3 lutego 2015r dr Geroge Friedman, założyciel i prezes Stratforu opisuje otwarcie, iż USA jest imperium które musi kontrolować de fakto cały świat by zapewnić sobie dominację i ochronę. W europie opisuje on, iż od 100 lat USA walczyło z wszelkimi możliwymi formami bliskiej współpracy pomiędzy Niemcami i Rosją, które razem stanowią siłę mogącą zagrozić Stanom Zjednoczonym. Aby obecnie do tego nie dopuścić proponuje sponsorowanie i dozbrajanie wszystkich stron konfliktu w Europie by prowadziły wzajemnie wyniszczającą wojnę, chroniąc w ten sposób interesy strategiczne USA. "Podstawowy problem USA który od wieków angażował nas w I, II wojnę światową i zimną wojnę to relacje pomiędzy Niemcami i Rosją, ponieważ razem są jedyną siłą która może nam zagrozić i upewnienie się, że to nie nastąpi." stwierdza Friedman, dodając "Dla USA zasadniczym zagrożeniem jest Niemiecki kapitał i technologia oraz naturalne zasoby Rosji i jej siła robocza jako jedyna kombinacja która od wieków piekielnie przeraża Stany Zjednoczone.". "Myślę, że masz w zupełności rację, nie możemy jako imperium tego robić. Wielka Brytania nie okupowała Indii. Wzięła różne stany Indii i zwróciła je przeciwko sobie zapewniając brytyjskich oficerów dla Indyjskiej armii. Rzymianie nie wysyłali wielkich armii. Ustanawiali królów podległych cesarzowi, i ci królowie byli odpowiedzialni za utrzymanie pokoju. Tak więc imperia które bezpośrednio okupowały, jak nazistowskie imperium, upadły. Nikt nie ma tak wiele sił. Trzeba kochać zręczność. Jednak naszym problemem nie jest nawet to. Naszym problemem jest to, że nie chcemy przyznać, że jesteśmy imperium. " dodał w dalszej części prelekcji.

TAK SZATANY POSTĘPUJĄ ZE SWOIMI SŁUGUSAMI I DOSKONALE MAJĄ TO PRZETRENOWANE, OD LAT WIELU .

Jens Stoltenberg: Polska trafiła do ścisłej czołówki NATO, daliście dobry przykład innym państwom

– Bataliony, które trafią do państw bałtyckich i Polski, pokażą siłę NATO. To ważna decyzja, a Sojusz pracuje obecnie nad planami i kalendarzem ćwiczeń; w obecnej sytuacji jest to odpowiedni krok w strategii odstraszania i obrony – mówi Onetowi Jens Stoltenberg. Sekretarz generalny NATO chwali także Polskę, która znalazła się w "ścisłej czołówce", jeśli chodzi o wydatki obronne. W polityce wobec Rosji, jego zdaniem kluczowe jest podtrzymanie dialogu i redukowanie zagrożeń. – Liczymy, że Moskwa też podejmie takie wysiłki – dodaje.

CZYTAJ SAM DALEJ, NA : 

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jens-stoltenberg-polska-trafila-do-scislej-czolowki-nato-daliscie-dobry-przyklad/nywrp9

 

~szalony antek!!! : BRAWO POLACY!!! Dostąpiliśmy zaszczytu zostanie poligonem ameryki. Wszyscy powinniśmy się czuć dumni już wkrótce możemy być mięsem armatnim naszego wielkiego przyjaciela za oceanu. Spełniły się nasze marzenia o amerykańskim dobrobycie. Wreszcie doczekaliśmy się naszych ukochany hamburgerów i cocacoli. Śladem innych krajów które podobnie jak my zostały wybrane, Syria, Libia, Iran, Ukraina już dzisiaj możemy czuć się szczęśliwi. Każdy Polak odda chętnie życie aby Amerykanin mógł dalej żyć w dobrobycie. Czekamy z utęsknieniem na zniesienie wiz

p.s A właściwie, po co nam te wizy zniesione, jak jesteśmy przeznaczeni jako Kraj i Naród, do szatańskiego PRZEMIELENIA . 

Portret użytkownika Odważniak

Jak widzę tylko zdjęcia tego

Jak widzę tylko zdjęcia tego chorego babsztyla, to już mnie ogarnia strach. A jak, nie daj, zobaczę kawałek filmu z wytrzeszczem, to mam ochotę najpierw wiać, jak prawdziwy wojownik, żeby staruchy nie skrzywdzić, a za chwilę dzwonić po sanitariuszy z kaftanem, niech ją znajdą. Gdyby udało mi się (Dobry Boże Broń) zobaczyć strzygę na żywo, to ekspresowo rozwinę laser telekinezy i licho do klatki.

Ta demonica straszy nawet ze zdjęcia. Energia łgarstwa bije nawet z druku. Nie mogę uwierzyć, że ktoś jest tak głupi myśląc, że ktokolwiek się na to złapie!

Portret użytkownika inzynier magister

Tajni Współpracowanicy

Tajni Współpracowanicy inaczej TW to teraz ci którzy działają na rzecz eksterminacji narodów i ludzi ! Ci TW-NWO to są tajni wspólpracownicy eNWOwskich organizacji nowego hitleryzmu ! Teoretycznie i praktycznie nie trzeba ujawniać papierów tajnego nagabywania przez szajkę Sorosa bo gdy ktoś chwali jego organizacje i jego poglądy to wiadomo że służy mu albo jest przez niego opłacany ! "Kolejny przeciek dotyczący działalności miliardera George Sorosa dotyczy jego prób uzyskania wpływu na Kościół katolicki w Stanach Zjednoczonych i społeczno-polityczne wypowiedzi duchownych. Sposobnością do tego okazać się miała wizyta papieża Franciszka w tym kraju we wrześniu ubiegłego roku. Przedstawiciele Fundacji wyrazili zadowolenie z rezultatów projektu. Wśród nich wymienili zwiększenie krytycyzmu biskupów wobec Republikanów, a także ograniczenie anty-homoseksualnej retoryki."

ale najważniejsza informacja to ta że Clintonówka jest opłacana przez satanistę ! "Projekt wiązał się także z trwającą w USA kampanią prezydencką. Służył prawdopodobnie zwiększeniu poparcia dla Demokratów wśród katolickiego duchowieństwa i wiernych. Poparcie Sorosa dla Hilary Clinton nie stanowi tajemnicy. Węgiersko-żydowski miliarder jest jej czołowym darczyńcą.Jak twierdzi John-Henry Westen na Life Site News, wysiłki Open Society Foundation dotyczyły także przekierowania aktywności obrońców rodziny. Chodziło o zajęcie ich sprawami sprawiedliwości społecznej kosztem walki z rewolucją obyczajową. Członkowie fundacji Sorosa gratulowali sobie również sukcesów w zwalczaniu anty-homoseksualnej retoryki w mediach.' http://www.pch24.pl/nic-nie-jest-mu-obojetne---george-soros-dba-takze-o-poglady-biskupow-,45507,i.html#ixzz4IKzjanJr

Cała nadzieje w Jezusie Chrystusie i Maryi Dziewicy !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika jaa

kim są Amerykanie? Pomijając

kim są Amerykanie? Pomijając Indian, są to potomkowie głównie europejskich imigrantów, którzy uciekali z Europy z różnych powodów. A, to żeby się wzbogacić na nowych, niezamieszkanych terenach, a to, żeby uciec przed biedą w Europie, a, to żeby ucieć przed jakimś wyzyskiem lub prześladowaniami ze strony szlachty, arystokracji, kościołów. A, to, żeby uciec od wojny, niepewności itp. Było też trochę Afrykanów i Chińczyków, ale ci raczej nie byli tymi, którzy nadawali ton inwazji. Ci wszyscy Europejczycy uciekali przed innymi Europejczykami, bo z w/w powodów bali się ich, albo nie mieli z nimi szansy na godne życie. Czy byli wśród nich katolicy? Pewnie tak, przecież to katolicy przecierali szlaki. To, takie pytanie. Skąd pewność, że to tam jest ten przysłowiowy ..., a nie w Europie?

Strony

Skomentuj